בלגיה

(חדשות מהעולם)
דגל נורבגיה. תמונה: אילוסטרציה

ריח של אנטישמיות באוויר הנורבגי - בנורבגיה מתכוננים לבחירות וקריאה ברורה לאסור קיום ברית מילה בגבולותיה שוטפת את המדינה. מנכ"ל איגוד הארגונים היהודים באירופה, הרב מנחם מרגולין במכתב בהול לראש הממשלה ושר התפוצות: " מדינת ישראל אינה יכולה להישאר אדישה מנגד, אני קורא לכם להפעיל את כל השפעתכם הפוליטית על מנת למנוע את הדרתם של היהודים מהחיים במדינות אירופה השונות.

(בעולם)
3 דברים שאנחנו אוהבים בבלגיה

טיול בבלגיה מבטיח חוויה קולינרית יוצאת דופן וביקור באתרי תיירות מובילים בעלי שם עולמי. החל מהשוקולד, דרך הבירה ועד האדריכלות: הנה כמה דברים שמייצגים עבורנו את ממלכת בלגיה.

נוצר ב-21.06.2008 01:06
(התחממות עולמית)

טרנד הרכבים החשמליים תופס תאוצה בבלגיה ובימים אלו כבר ניתן לראות ברחובות בריסל נקודות הטענה ראשונות המציעות תדלוק חשמלי לרכבים המתאימים.

(מתגייסים למען הסביבה)

הטרנד האקולוגי החדש בבלגיה: תווי קניה ירוקים למעלה ממיליון עובדים בבלגיה יקבלו תלושי קנייה אקולוגיים לחגים. המודעות לאיכות הסביבה בבלגיה משנה גם את יחסי העבודה במשק ותרבות הקנייה. בעקבות המיתון הכלכלי, החל מו"מ נרחב בין ארגוני עובדים בלגיים לבין המעסיקים בבריסל, על קבלת תוספת יוקר.

נוצר ב-21.06.2008 01:06
(השוק)

הבום הסלולרי של בלגיה: מכשיר סלולר בעלות של אירו אחד בלבד. המשבר הכלכלי הסתיים גם בבלגיה. ברבעון השלישי של השנה נרשמה עלייה בפעילות הכלכלית בכחצי אחוז, לאחר הצטמצמות שנמשכה במשך השנה שקדמה. בכך הסתיים המשבר החמור ביותר מאז מלחמת העולם השנייה.