בורסה

(השוק)
יורם דבש, נשיא הבורסה ליהלומים. צילום שחף הבר

הבורסה ליהלומים צמצמה את ההוצאות השנתיות שלה ב-10 מיליון שקלים. הודות לחיסכון, הפחיתה הבורסה את העלויות שמשלמים בעלי המשרדים בבורסה בהוצאות אחזקת הבית וכן את תשלום דמי החבר עבור 200 חברות בבורסה

(השוק)
צילום: אילוסטרציה

לאחר הדוחות מוצלחים של רבוע כחול: ביקושים של כ-615 מיליון ש"ח במכרז המוסדי בהנפקת ההרחבה של אג"ח סדרה ד' של אלון רבוע כחול. החברה החליטה להיענות להצעות בהיקף כ-218 מיליון ש"ח בלבד במכרז המוסדי, במחיר המשקף תשואה ברוטו שקלית של 3.65%.

(נדל"ן)
עינב כהן - מורה שוק הון ומנכ"ל "ישראל בורסה"

לילי לאה אביסרור, פנסיונרית קשישה וחולת סרטן, הפסידה לענבל אור כמיליון שקל. כל חסכונות הפנסיה שלה ועוד הלוואות לבנקים ירדו ככל הנראה לטמיון במקום דירה שככל הנראה לא תיבנה לעולם. אביסרור לא לבד, אביסרור מייצגת חלק גדול מהישראלים שמשקיעים כסף שיש להם וגם כסף שאין להם בנדל"ן בישראל. הביקוש הטבעי לדירת מגורים הפך בישראל לשיגעון השקעות בנדל"ן כששר האוצר הנוכחי וכמו כן שר האוצר הקודם נדרשו על מנת לטפל בו.

(השוק)

אתמול בלילה, אחרי סגירת המסחר, פרסמה חברת Mylan (MYL) את דו"חותיה לרבעון הרביעי של 2015 ולשנה כולה, ואף הודיעה על רכישת חברת Meda השוודית (MEDAA SS) תמורת כ-9.9 מיליארד דולר. מניית Mylanאינה מסוקרת באופן רשמי באופנהיימר אך עם זאת, בהתחשב בגודלה של החברה ובכך שהיא כעת מהווה רכיב מרכזי במדדים המרכזיים בארץ, נספק בסקירה זו את עיקרי הדו"חות ואת פרטי עסקת Meda.

נוצר ב-12.11.2015 10:11
(השוק)

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL) מובילה בתקשורת ענן שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר מתשעה מיליון מכשירי magicJack®, מסרה היום הערכות לגבי הרבעון השני של 2012. החברה תמשיך לעדכן את ציבור המשקיעים לגבי עניינים שעשויים להיות רלבנטיים במהלך התוכנית לרכישה מחדש של מניות כשהם יהיו זמינים.

(השוק)

NASDAQ OMX Group, Inc. הודיעה שהתקשרה בהסכם עם הבורסה לניירות ערך של אבו דאבי (ADX) לשדרוג פלטפורמת המסחר שלה. לפי תנאי ההסכם ADX מחדשת את החוזה שלה עם NASDAQ OMX לחמש שנים נוספות ומתחייבת לשדרג לפלטפורמת מסחר שפועלת באמצעות טכנולוגיית X-stream של NASDAQ OMX. השקת השדרוג ב-ADX צפויה להיות במחצית השנייה של 2013.

(השוק)

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ, מובילה בתקשורת ענן שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר משמונה מיליון מכשירי magicJack®, פרסמה היום פרטים נוספים על הצעת זכויות "הנאמנות" שלה לבעלי המניות. כמענה לשאלות של בעלי המניות, החברה מתכוונת לשנות את התנאים של חלוקת הזכויות שפרסמה קודם לכן. הבעלים של מניות רגילות הרשומים נכון ל-18 במאי 2012 יקבלו עכשיו מניה אחת חינם לכל ארבע מניות שבבעלותם. בנוסף, כל זכות תכלול זכות חתימה לרכישת מניה אחת נוספת. הזכויות יהיו בלתי ניתנות להעברה.

נוצר ב-07.03.2010 04:03
(השוק)

intec_pharmaאינטק פארמה צורפה היום למדד הביומד. חברת השבחת התרופות אינטק היתה ההנפקה הראשונית הראשונה ב-2010, והשלימה גיוס של 35.2 מיליון ש"ח, לאחר ביקושי יתר גבוהים במכרז הציבורי, בהיקף של כ-74.8 מיליון ש"ח. בתקופה האחרונה חתמה אינטק פארמה על מספר הסכמים עם חברות תרופות מהמובילות בעולם לפיתוח גלולות אקורדיון ייעודיות למוצריהן

נוצר ב-03.03.2010 11:03
(השוק)

BURSAעליות שערים בשוק המניות, גיוסי הון גדולים בשוק איגרות החוב והתגברות היצירות בקרנות האג"ח – בפברואר 2010 בפברואר התחדשו עליות השערים, בשוקי המניות בעולם וגם בתל-אביב. לראשונה מזה חמישה חודשים, נרשמו שתי חברות חדשות למסחר בבורסה. מדדי ת"א-25 ות"א-100 עלו בכ-3.5%, לאחר ירידה של עד כ-2% בינואר, והם נמוכים בכ-7% בלבד מהשיא אליו הגיעו בסוף אוקטובר 2007