בועז שטיין

(טיפוח)
(צילום:אלון גנון)

גורו המייקאפ בועז שטיין השיק שלושה גוונים חורפיים בטקסטורת מאט של שפתונים בקו מוצרי 'וייב' VIBE.

(טיפוח)
MATT&SHINE (צילום:אלון גנון)

היומון הבריטי "הגרדיאן" פרסם טרנד חדש לחורף:  "מטריק" – חצי מט וחצי מבריק. למרות הסברה כי שני המרקמים אינם מסתדרים "הגרדיאן" ממליץ לכן ללכת על השילוב האסור מכל ולערבב בין מבריק למט.

(טיפוח)
מראה סילבסטר 2017 - בועז שטיין ( צילום: ניסים פרץ)

גורו המייקאפ בועז שטיין ממליץ לאמץ השנה לסילבסטר לוק המאגד בין עין קלאסית כהה ומושחרת לשפתיים אדומות לוהטות.

(טיפוח)
עיפרון מכאני לעיניים עמיד  עם מחדד ייחודי בועז שטיין - 69 ש"ח (צילום: שי גבריאלי)

היתרון של עיפרון האיפור המכני (ללא חידוד) טמון בסיבוב הקל והנוח ה חושף את חוד העיפרון לנוחות המשתמשת. אך אַלְיָה וְקוֹץ בָּהּ, פעולה זו אומנם חושפת את חומר העיפרון בקצהו אך הוא נטול קצה מחודד, מה שעשוי לחבל בשירטוט קו אחיד, דק ויציב.

(טיפוח)

השנה האזרחית החדשה עוד רגע כבר כאן, ואתן מוכרחות להיכנס לאווירת החגיגות בטיימס סקוור ולתכנן את הלוק האולטימטיבי למסיבת הסילבסטר.

(טיפוח)
צילום: ניסים פרץ

האישה של בועז שטיין לחורף 2017 היא עצמאית ומאוהבת, מלאה בתשוקה תל אביבית, החושפת את עצמה רק לאלו המלאים בתשוקה. אנשי הסצנה, הלילה והקלאבים החיים את הבליינות האורבאנית. האישה החורפית ממגנטת אליה גוונים סוערים: השמיים החורפיים של העיר הלבנה גורמים לה להחסיר פעימה – שמיים הצבועים בכחול עז.

(טיפוח)
הגלוסים מוצעים במרקמים חצי שקוף, הם מבריקים ובעלי סמיכות דחוסה ויציבה. צילום: ניסים פרץ

שני גוונים חדשים מצטרפים לסדרת הליפגלוסים הלחותיים של המאפר בועז שטיין: גוון כתמתם הדומה לליצ'י מתוק וגוון ורוד מג'נטה המזכיר את צבע הפיטאיה

(טיפוח)
מראה אביב קיץ 2016 בובי בראון Beach Nudes

תצוגות אביב 2016-17 סחפו אחריהן את תעשיית היופי עם מנעד רחב של אפשרויות, החל מאיפור נועז ועד למראה קליל ומרומז יותר. קבלו את המראות הלוהטים לעונה: פשוט לגזור ולתלות ליד המראה

(טיפוח)
צילום מוצר: שי גבריאל

מותג האיפור המקצועי של המאפר בועז שטיין מציע לקראת הקיץ שני גווני ברונזרים חדשים שנועדו לסייע בקבלת מראה שזוף.

(הורים וילדים)
המאפר בועז שטיין. צילום: ניסים פרץ

אחרי ההצלחה המטורפת של הסרט "לשבור את הקרח" כל הילדות הקטנות רוצות להיות בפורים אלזה, נסיכת השלג. מבחינתן הן אלזה. הן אוהבות ללבוש שמלה כמו של גיבורת הסרט, אוהבות לחבוש כתר ולדמיין שהן יכולות לברוא ארמונות קרח מרהיבים.