בועז שטיין

(טיפוח)
(צילום: אלון גנון)

בועז שטיין, מאפר מקצועי ובעל מותג איפור מקצועי הנושא את שמו, משיק לקיץ 2018 סומק בגוון ורוד מתקתק המזכיר צבעי סוכריות.

נוצר ב-17.04.2018 02:04
(טיפוח)
צילום : ניסים פרץ

לקראת יום העצמאות בחר גורו המייקאפ בועז שטיין להציג בפני תלמידיו מראה איפור בו הוא מעניק את פרשנותו המקצועית לחוסנה וליציבותה של מדינת ישראל.

(טיפוח)
פריימר לחות של בועז שטיין - 159 ש"ח במכונים ובפרפומריות(צילום:אלון גונן)

כידוע, תפקידו של הפריימר הוא להכין את העור לקראת קבלת המייקאפ וליצור מרקם אחיד, להחליק את העור ולהאריך את חייו של המייקאפ על עור הפנים. רוב רובם של הפריימרים מבוססי סיליקונים טהורים שאינם חודרים את העור ומהווים מעין שכבת חיץ חלקה בכך הם מסייעים במרקם אחיד ומשיי של העור.

(טיפוח)
(צילום:אלון גנון)

גורו המייקאפ בועז שטיין השיק שלושה גוונים חורפיים בטקסטורת מאט של שפתונים בקו מוצרי 'וייב' VIBE.

(טיפוח)
MATT&SHINE (צילום:אלון גנון)

היומון הבריטי "הגרדיאן" פרסם טרנד חדש לחורף:  "מטריק" – חצי מט וחצי מבריק. למרות הסברה כי שני המרקמים אינם מסתדרים "הגרדיאן" ממליץ לכן ללכת על השילוב האסור מכל ולערבב בין מבריק למט.

(טיפוח)
מראה סילבסטר 2017 - בועז שטיין ( צילום: ניסים פרץ)

גורו המייקאפ בועז שטיין ממליץ לאמץ השנה לסילבסטר לוק המאגד בין עין קלאסית כהה ומושחרת לשפתיים אדומות לוהטות.

(טיפוח)
עיפרון מכאני לעיניים עמיד  עם מחדד ייחודי בועז שטיין - 69 ש"ח (צילום: שי גבריאלי)

היתרון של עיפרון האיפור המכני (ללא חידוד) טמון בסיבוב הקל והנוח ה חושף את חוד העיפרון לנוחות המשתמשת. אך אַלְיָה וְקוֹץ בָּהּ, פעולה זו אומנם חושפת את חומר העיפרון בקצהו אך הוא נטול קצה מחודד, מה שעשוי לחבל בשירטוט קו אחיד, דק ויציב.

(טיפוח)

השנה האזרחית החדשה עוד רגע כבר כאן, ואתן מוכרחות להיכנס לאווירת החגיגות בטיימס סקוור ולתכנן את הלוק האולטימטיבי למסיבת הסילבסטר.

(טיפוח)
צילום: ניסים פרץ

האישה של בועז שטיין לחורף 2017 היא עצמאית ומאוהבת, מלאה בתשוקה תל אביבית, החושפת את עצמה רק לאלו המלאים בתשוקה. אנשי הסצנה, הלילה והקלאבים החיים את הבליינות האורבאנית. האישה החורפית ממגנטת אליה גוונים סוערים: השמיים החורפיים של העיר הלבנה גורמים לה להחסיר פעימה – שמיים הצבועים בכחול עז.

(טיפוח)
הגלוסים מוצעים במרקמים חצי שקוף, הם מבריקים ובעלי סמיכות דחוסה ויציבה. צילום: ניסים פרץ

שני גוונים חדשים מצטרפים לסדרת הליפגלוסים הלחותיים של המאפר בועז שטיין: גוון כתמתם הדומה לליצ'י מתוק וגוון ורוד מג'נטה המזכיר את צבע הפיטאיה