משרד הביטחון מכריז על השקת תוכנית "בהצדעה": תעניק למשרת המילואים הפעיל ולחייל המשוחרר בכבוד לינה כפרית וצימרים, הצגות סרטי קולנוע, ארוחות מופעי בידור ועוד. "בהצדעה", שבהקמתו השקיעה היחידה להכוונת חיילים משוחררים משאבים רבים, ייחשף מחר (ג') באירוע "יום ההצדעה לחיילי המילואים" שיערך באוניברסיטת תל-אביב

behazdaaהבשורה לאיש המילואים בשירות מילואים פעיל ולחייל המשוחרר בכבוד: מהיום, דברי ההוקרה ומילות ההערכה לובשות פן כלכלי – משרד הביטחון מתחיל בהפעלת אתר הטבות והנחות מקיף שייתן מענה למגוון פעילויות תרבות, נופש, פנאי ולימודים. היצע הפעילויות יוצג באמצעות אתר www.Behazdaa.org.il, אשר ינפק את השוברים הרלוונטיים לפעילויות המבוקשות.

לינה כפרית וצימרים, הצגות, סרטי קולנוע, ארוחות, ספא, מופעי בידור וטיולים הם רק חלק ממגוון ההטבות וההנחות שממתינים לאנשים שתורמים לחוזקה ולחוסנה של החברה הישראלית. האתר יתעדכן באופן תדיר ויציע מגוון הולך וגדל של הטבות והנחות משמעותיות שמתאפשרות, בין היתר, הודות לכוח הקניה העצום של המועדון ולספקי השירות שמבינים את החשיבות הרבה של מפעל זה ומטים כתף בהטבות מפליגות.

משרד הביטחון מסרב, מטעמי ביטחון, לנקוב במספר חברי המועדון, אך מציין כי מדובר במספרים גדולים.

לדברי חיים אומן, מנהל הקרן וראש היחידה להכוונת חיילים משוחררים: "אין יום ראוי מזה להשקה הרשמית של "בהצדעה". מהיום ההצדעה שלנו לחיילי המילואים ולמשתחררים בכבוד אינה עוד ערכית בלבד, כי אם גם כלכלית. הנושאים בנטל ראויים לכל הטבה שנוכל להשיג עבורם, ומעבר לכך. ל"בהצדעה" פוטנציאל להפוך לגוף הצרכנות הגדול והמוביל בישראל, וככזה יוכל להעניק ללקוחותיו – אנשים טובים שכבוד עבורנו לטפל בהם, את ההטבות הטובות ביותר ואת ההנחות המפליגות ביותר. חיילים מילואים ומשוחררים בכבוד - אני מצדיע לכם."

כחלק מהפעילות הרציפה של משרד הביטחון לטובת החיילים המשוחררים ומשרתי המילואים, רואה המשרד חשיבות בהוקרה אמיתית ומוחשית, בנוסף לזו הערכית שהוא רוחש לתרומת חיילי המילואים והחיילים המשוחררים.