כלים

לאחרונה אנו שומעים מלחמות ומריבות, האבטלה שגוברת, מחירי הדלק שעולים ללא הפסקה. לא היית רוצה חופשה להירגע מכל הבלאגן?

אני מוכן כדי לעזור לך לתכנן את החופשה שלך ולחפש לך את אתר הנסיעות המקוון הטוב ביותר עבור החלום שלך לטיול. אתה מכיר את כל הגדולים בענף: Expedia. Kayak. Orbitz. Priceline. Travelocity. כולם מצויינים, אך אפשר להבין למה אתה עדיין מתלבט מי הכי זול?

התחלתי את מסעי עם מספר שאלות פשוטות: איך הם אתרים שונים? איפה האתר הכי מגניב? ועל איזה מהם יש את העסקאות הטובות ביותר?

1. קבוצת Pricelineחברה מובילה בעולם הזמנות לבתי מלון באינטרנט, עם מעל 170,000 מלונות המשתתפים ברחבי העולם. קבוצה המורכבת מארבעה מותגים עיקריים – Booking.com, Agoda.com priceline.com, ו – Traveljigsaw ומותגים נלווים שונים. קבוצת Priceline מספקת שירותי תיירות מקוונים באירופה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, באזור אסיה פסיפיק, המזרח התיכון ואפריקה.שלושה חברות מתוכם מובילות בשוק ההזמנות.

1.1 בוקינג.קוםהאתר שעיקר התמחותו במלונות אירופאיים עם דגש ויש לו מחירים תחרותיים במלונות פרטיים. שיטת התשלום בבוקינג : פרטי כרטיס האשראי בזמן ההזמנה, אך מחויב רק בשלב היציאה מהמלון.

1.2 אגודה Agodaאתר שמקום מושבו בתאילנד. עיקר התמחותו במלונות בשווקי המזרח, וכן יש לו עסקאות בלעדיות במקומות אלו. נרכש על ידי פרייסליין בשנת 2007 .היחוד העייקרי שלו. שכל הזמנה ניתנת לביטול לפי התנאים שהם מפרטים.

1.3 פריסליין Priceline באתר החברה יש גימיק של מכרז הפוך. הנוסע הוא שמציע את המחיר לספק. במידה והספק מאשר את ההצעה שלך, אין אפשרות לבטל את ההזמנה. כמו כן, על המזמין להיות בעל כתובת דואר בארצות הברית, קנדה, מכסיקו, בריטניה ועוד (כתובת מישראל, איינה מתקבלת).-2. קבוצת אקספדיה Expediaאתר הזמנת טיול מקוון שהוא משרד הנסיעות הגדול והוותיק ביותר ומתמחה בעסקאות עם רשתות בתי המלון הגדולות, עם יכולת שילוב, טיסות, הזמנה למופעים ואפילו העברות משדה התעופה פריטים שונים להזמנה אחת למשל: הזמנת כרטיסים, העברות משדה התעופה ועוד.החברה נוסדה לפני 15 שנה על ידי מיקרוסופט ובשימוש על ידי עשרות מיליוני צרכנים.קבוצה המורכבת משמונה מותגים עיקריים :Expedia, Hotels, eLong, Hotwire, Egencia, CruiseShipCenters, Venere, Classic VacationsHotwire – מתמחה במכרז הפוך מיוחד. המטייל מקבל הצעות מחיר זולות מאד מבלי לדעת את שם המלון וכתובתו. הנתונים שהוא יודע: אזור, כמה כוכבים ודרוג הגולשים. במידה ובוצעה הזמנה מקבלים במידי את שם המלון וכתובתו. המטייל יודע שהוא מקבל רשתות של לינות ידועות שעברו אישור של החברה ומפורטים באתר החברה. חסרונה של השיטה, שלא ניתן לבטל הזמנה.

3. קבוצת אורביץ Orbitz חברה גלובלית שמובילה בתחום הנסיעות המקוון העושה שימוש בטכנולוגיות חדשניות על מנת לאפשר לנוסעים פנאי ועסקים מחירים זולים במגוון רחב של מוצרי תיירות.אורביץ החל כאתר הזמנת מקום התמקד טיסות, לאורך עשר שנים שהמקימים ( חמישה מענקי התעופה בארה"ב: חברת AMR, חברת קונטיננטל (Continental), חברת דלתא (Delta), חברת נורת'ווסט (Northwest) וחברת יונייטד איירליינס (United Airlines)) התפרצו לתוך מערך של שירותים מלונות לאירועים, הפלגות על השכרת רכב. בנוסף למוצרי לווין.קבוצה המורכבת משבעה מותגים עיקריים :Orbitz ,CheapTickets , ebookers , HotelClub , RatesToGo, away, Orbitz Business .-4. קבוצת קייק kayakחברה גלובלית מצויינת, שמובילה בתחום הנסיעות המקוון העושה שימוש בטכנולוגיות חדשניות במיוחד בתחום המובייל, על מנת לאפשר לנוסעים פנאי ועסקים מחירים זולים במגוון רחב של מוצרי תיירות.קבוצה המורכבת משלושה מותגים עיקריים :kayak.com, sidestep.com, swoodoo.com

5. טרוולוסיטי Travelocityאתר האמריקאי שהוקם ב-1996 נחשב למשרד הנסיעות הוותיק ביותר באינטרנט ועד היום הוא אחד מ-"ששת הגדולים" בשוק העולמי. החברה מפעילה גם שרותי נסיעות מלאים ללקוחות עסקיים.החברה נוסדה על ידי Sabre Travel Network.האתר עוזר לך להוציא כסף בקלות כמו זה שעוזר לך לשמור אותו. זו לא תלונה, כאשר מדובר בהמצאת דרכים חדשניות לתכנן להזמין חופשה, טרוולוסיטי היא חברה נסיעה החדשנית ביותר באינטרנט . חברה מצויינת

המידע נלקח מהתשקיפים של אותם קבוצות וכן מאתרי החברות.

דבר משותף לכל הקבוצותכל הקבוצות יחד שולטות על יותר מ-80% משוק ההזמנות באינטרנט.בסיס המידע של האתרים של כל הקבוצה זהה אך לעיתים רחוקות אפשר למצוא הבדלים במחירים. כמו כן חברות הבנות משתמשות באתר חוות הדעת שלהם כמקור מידע זהה לחוות דעת של הגולשים.שניגשים לקבל מחיר בכל אחד מן האתרים האלו , יש סיכוי שהמחירים יהיו זהים באותה קבוצהאם רוצים לדעת חוות הדעת של הגולשים, יש סיכוי שהחוות הדעת יהיו זהים לחלוטין באותה קבוצה.כמות החדרים בכל קבוצה מוגבלת בכמויות בגלל הסכמים הייחודיים שעורכים הקבוצות.

שאלות

כולם מבטיחים לך את המחיר הכי זול ובמידה ותמצא יותר תקבל...האם עשית בדיקה אחרי ששילמת?איך תמצא את האתר הכי זול באותו רגע?האם יש לך את הזמן לחפש בכל האתרים?האם יצאת מבולבל מהמידע הרב?האם אתה מספיק שולט בחומר?

הפיתרון

פתרון הוא להיעזר באתר השוואות מחירים אובייקטיביים ללא העדפה (ללא חסויות, פרסומות וחלונות קופצים)בתחום השכרת הרכב והטיסות הנושא עדיין בחיתוליו ועובדים עליו חברות שונות בעולם התיירות.קם אתר חדש בהשוואות און ליין עם שותף עסקי שמרכז את כל המיידע בתחום הלינותשמו בישראל וגם בכל העולם http://www.hotels-seeker.comוגם באתר הפיסבוק http://www.facebook.com/hotels.seeker . שימו לב לכמות המעריצים

האתר המוצע איננו אתר הזמנותאלא משמש אך ורק כמנוע השוואת מחירי לינה

השיטה: האתר סורק אונליין את כל אתרי ההזמנות בעולם, לפי מדינה, עיר, ואו שם הלינה, תאריך, כוכבים, מרחק ממרכז העיר, שרותי תיירות, טווח מחירים, פופולאריות ועוד. המחירים נכונים לאותה דקה.על מנת למנוע ביקורות מסחריות וספאם מזויפות, לכל מקום לינה יש סקירה של אתרי חוות דעת מאתרי הנסיעות הגדולים שבהם הזינו לקוחות את דעתם אחרי ששילמו ועשו צ'ק אוט מהמלון ולכן מובטח שמי שרשם את חוות דעתו אכן שהה במלון . כתוצאה מכך שמשכללים את כמות האתרים שבהם יש חוות דעת, רמת האמינות הסטטיסטית של אתר השוואות המחירים גבוהה ביותר.

האתר נקי מפרסומות וחסויות וחלונות קופצים על-מנת לשמור על אוביקטביות.במאגר הגדול ברשת האינטרנט כ-255,000 מקומות לינה, ב-220 מדינות, 121,278 יעדים בכל העולם. סה"כ 2,360,426 דילים למלונות. (הנתונים נכונים ל -03.2012 ) והם מקיפים את כל המידע נכל אתרי ההזמנות.

הערות חשובות

לקרוא את כל האותיות הקטנות . לפני כל הזמנה. ש לשים לב שיש הזמנות מוזלות שאי אפשר לבטל שירותים. לכן, מומלץ לבדוק עם סוכן הביטוח או סוכן הנסיעות שלכם האם אפשר לעשות ביטוח ביטול עקב בעיות בריאות?

למיידע נוסף להכנס לאתר http://tiulim.netיאיר טיולים. אתר המיידע למטייל העצמאי בישראל ובעולם

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS