צילום: יובל

"Green on the Outside Red on the Inside" - תערוכת יחיד חדשה - אוצרת: שלומית ברויר. פתיחה: יום שישי, 17.3.17, שעה 12:00 - גלריה בסיס, בית ספר בסיס לאמנות, הרצליה "ירוק בחוץ אדום בפנים", הינה תערוכת יחיד חדשה של האמנית טל אמיתי-לביא. העבודות אשר יוצגו בתערוכה מושפעות באופן ניכר מהדיאלוג המתמשך של האמנית עם תולדות האמנות, כאשר היא דנה בתמות שונות של ייצוג, אסתטיקה, סוגות, אופני פירוק-הרכבה ויחסי פנים-חוץ, תוך מבט ביקורתי, רפלקסיבי או הומוריסטי.

קרא עוד...

אוריגמי ישראלי 2 - המעצב מול הפסל אילן גריבי | סעדיה שטרנברג

תערוכה חדשה בגלריית חנקין במסגרת העונה הישראלית לעיצוב בחולון: אוריגמי ישראלי 2 - המעצב מול הפסל אילן גריבי | סעדיה שטרנברג 29/3/17 – 6/5/17. אוריגאמי ישראלי 2 הינה תערוכה חדשה שתיפתח בגלריית חנקין בחולון המתמקדת בשני יוצרים מובילים בתחום האוריגאמי בישראל – אילן גריבי וסעדיה שטרנברג – המביאים עימם נקודות מבט שונות על האוריגאמי.

קרא עוד...

צילום: דור אבן

ללא אדמה No Land תערוכת יחיד חדשה של האמן יונתן גולדמן, - יד מישל קיקואין, הגלריה האוניברסיטאית לאמנות, אוניברסיטת תל אביב. "אין אדמה", הינה תערוכת יחיד חדשה כאשר עיסוקו המתמשך של האמן בגידול יבשות כגרעין לעולם חדש ואלטרנטיבי מתרחב בתערוכה זו לחזיון קוסמי מעגלי של קץ ובריאה מחדש. הקץ אינו מוצג בתרחישיו האפוקליפטיים בדמות אסונות גרעיניים ואקולוגיים, אלא הוא כרוך בבריאה, בהיווצרות מחדש. פתיחה: 14.03, יום שלישי, בשעה 20:00 - הכניסה חופשית

קרא עוד...

תערוכת ציורים "חוכמת הרגש" – הצצה אל עולמם של אוכלוסיית הצרכים המיוחדים

אמני מועדון "שקמה" יציגו בבית האמנים בנגב שבעיר העתיקה באר שבע את תערוכת הציורים "חוכמת הרגש" המביאה לידי ביטוי את עולמם הפנימי והרגשי אותו עברו במשך זמן הכנת היצירות. מועדון "שקמה" בישוב מיתר מיועד לאוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים מגילאים צעירים ועד גיל בוגר. תערוכת "חוכמת הרגש" של חברי המועדון, שתוצג בבית האמנים בנגב היא התערוכה השלישית של האמנים. בשונה מפעמים קודמות, בפעם הראשונה התערוכה תוצג מחוץ לישוב מיתר.

קרא עוד...

צילום: דוברות לשכת ח״כ דב חנין

החוק להגנה על זכויות אמנים של חה״כ דב חנין אושר הערב פה אחד במליאת הכנסת בתמיכת 47 ח״כים ״נגד שעבוד האמנים והאמנות, כוכב אחד לבד אכן העז - או יותר נכון, העזה - לשנות מציאות של שעבוד למען השחרור כולם״, אמר ח״כ דב חנין עם אישור החוק איה כורם, מי שהובילה את מאבק האמנים למען החוק, אמרה ״היום קיבלנו כולנו מתנה עצומה שהיא חופש."

קרא עוד...

תערוכה בגלריית החווה בחולון:  25 שנה לעדלאידע

תערוכה חדשה בגלריית החווה בחולון: משנכנס אדר - 25 שנה לעדלאידע בחולון. אוצרת: ציפי יפעת. לאורך כל השנים, גם בתקופה של פיגועים וגם כאשר ירדו גשמים, לא עמדה העדלאידע מלכת וקברניטי העיר חולון הקפידו לקיימה כחלק בלתי נפרד מהווי העיר ומתרבותה. התערוכה מוצגת במסגרת העונה הישראלית לעיצוב בחולון

קרא עוד...

טבע ישראלי באו"ם

טבע ישראלי באו"ם - תערוכה ייחודית של צילומי טבע ישראליים תוצג במטה האו"ם בניו יורק. פתיחת התערוכה ב-15.2.17, 18:00 שעון ניו יורק. רשות הטבע והגנים בשיתוף עם שגריר ישראל באו"ם, דני דנון, תציג תערוכה של צילומי טבע ישראליים במטה האו"ם בניו יורק. התערוכה, אשר תיפתח בחודש פברואר, תציג כ-30 צילומי טבע ונוף ישראלי שצולמו על ידי צלמים ישראליים, ביניהם עובדי רשות הטבע והגנים. פתיחת התערוכה תתקיים בתאריך 15 בפברואר במעמד השגריר דנון ומנכ"ל רשות הטבע והגנים, שאול גולדשטיין.

קרא עוד...