כלים

'אלקטרה בר' ורשת "המשביר לצרכן" בשיתוף פעולה אסטרטגי במסגרתו יוצבו בכ-15 מסניפי רשת "המשביר לצרכן" עמדות תצוגה מעוצבות של מכשירי 'אלקטרה בר'. חברי club365 של "המשביר לצרכן" ייהנו ממחיר משתלם ברכישת 'אלקטרה בר' ובנוסף יקבלו 400 ₪ מתנה לקניות ברשת "המשביר לצרכן"

חברת אלקטרה מוצרי צריכה יוצאת בימים אלו בשיתוף פעולה אסטרטגי וחשוב עם רשת "המשביר לצרכן"- רשת בתי הכל-בו היחידה בישראל. במסגרתו יוצבו בכ- 15 סניפים מרכזיים של רשת "המשביר לצרכן עמדות תצוגה מעוצבות להתרשמות ממכשירי 'אלקטרה בר'- סדרת ברי המים החדשה מהמתקדמים בעולם.

במסגרת שיתוף הפעולה חברי club365 של הרשת, ייהנו מהטבה בלעדית ומשמעותית ברכישת 'אלקטרה בר', במחיר מבצע של 2,381 ₪ כולל הובלה, התקנה ואחריות ל- 12 חודשים במקום 2,772 ₪ (מחיר מחירון), ובנוסף יקבלו 400 ₪ מתנה לקניות ברשת "המשביר לצרכן".

דפנה נעים שאול, מנהלת שיווק ומכירות של 'אלקטרה בר' מוסרת כי בהמשך להשקה מוצלחת ולחשיפה רחבה של 'אלקטרה בר' הוחלט על שיתוף פעולה אסטרטגי עם רשת "המשביר לצרכן" התומך במהלך של נגישות והמשך חשיפת המותג לצרכן הישראלי.

"הפריסה הרחבה בנקודות המכירה מאפשרת לצרכן, לראות, לחוש ולבחון את בר המים המתקדם מקרוב בסניפי "המשביר לצרכן" ובכך להשלים את חווית הקנייה של אלקטרה בר. "מעבר לכך 'אלקטרה בר' מתאים לקהל משפחות- נשים, גברים וילדים, המאופיין למשביר לצרכן" אומרת נעים שאול.

יעל מאיר, סמנכ"ל שיווק "המשביר לצרכן": "כרשת הפונה לכל המשפחה המאגדת את המגוון הרחב ביותר של מוצרים תחת קורת גג אחת ולאחר שנכנסנו השנה בהצלחה מרובה לתחום הרכב ותחום התרבות, בחרנו להיכנס לפעילות גם בשוק המים הישראלי ולהציע לחברי Club365 הזדמנות פז לרכוש את מתקני המים המתקדמים של 'אלקטרה בר' בהצעה אטרקטיבית ללא תחרות. זאת כחלק מהאסטרטגיה של הרשת לספק לחברי קלאב 365 הצעות ערך ייחודיות ובלעדיות בכל תחומי החיים".

ברי המים החדשים של 'אלקטרה בר' מציגים לראשונה חידושים בלעדיים: סנן פחם פעיל ייחודי ובלעדי המסנן גם מתכות כבדות (עופרת וכספית), נורת UV בעלת אור אולטרה סגול, המפחיתה את העומס הבקטריאלי במים, הברים בעלי מסך מגע ייחודי ומתקדם המעצים את חווית השימוש, מנגנון בטיחות נפרד, מחמיר וכפול, להגנת ילדים מפני מים חמים, מנגנון ESM((Electra Save Mode לשמירה על הסביבה ולחיסכון באנרגיה והנדסת אנוש מתקדמת- הכוללת פתרון בלעדי למילוי בקבוקי חצי ליטר כשהם ניצבים, ללא צורך בהטיה ואפשרות לניקוי ושטיפת המגש ידנית ובמדיח.

בנוסף, בימים אלו מושקת סדרת דגמים בלעדיים ומעוצבים על ידי המעצב פיליפ בולקייה של 'אלקטרה בר'. ברי המים המעוצבים של 'אלקטרה בר' יכללו ארבעה דגמים בסגנונות שונים וייחודיים: של הדפס דיסקו צבעוני, קומיקס שחור לבן, פרחוני ורומנטי.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS