ד''ר יוסי קיטרו במהלך טיפול. צילום - זיו קיטרו

לדברי יוסי קיטרו N.D. Dipl.CM, ד"ר לנטורופתיה ומטפל ברפואה סינית ומפתח השיטה, "טכניקה זו של טיפול שייכת לקבוצת שיטות הטיפול המשתמשות בוויברציה ידנית ובעזרתה ניתן לשנות תהליכים גופניים ונפשיים, לפתוח חסימות, ולהזרים דם וצ'י"

קרא עוד...

סיור צמחי מרפא בנאות קדומים

בימים שלפני קופות החולים, בתי המרקחת ותוספי הבריאות, עולם הרפואה היה מבוסס על צמחי מרפא. בפארק נאות קדומים, בו קיימים אלפי מינים של צמחים, יקיימו סיור מיוחד החוקר את עולמם המופלא של צמחי המרפא, ואת שלל השימושים שלהם, החל מימי קדם ועד לימינו.

קרא עוד...

האסטרגלוס הוא אחד הצמחים המוכרים ברפואה הסינית המסורתית מזה אלפי שנים, מציינת הנטורופתית ג'ולי ברוך. הוא נחשב לבעל השפעה חזקה על פעילות מערכת החיסון, והוא נמצא בפורמולות סיניות רבות לטיפול במגוון בעיות כגון - מצבי חולשה, בעיות בדרכי הנשימה ובעיות עיכול.

קרא עוד...

סירופים "כף ש.ר.מ."

רשת בתי המרקחת "ש.ר.מ. פארם", המונה 108 בתי מרקחת קהילתיים בפריסה ארצית, מחזקת את מותג הבית של הרשת FEEL, ומשיקה מחדש את סדרת התכשירים לחורף "כף ש.ר.מ.", באריזות חדשות ומעוצבות, ומוצרים חדשים בסדרה.

קרא עוד...

ד''ר רונן ולגרין . צילום- גונן שמר

הכירופרקט ברשת מרפאות כללית רפואה משלימה במחוז הצפון, ומחבר הספר "לחיות ללא כאב", ד"ר רונן ולגרין, הינו בעל ניסיון ארוך שנים בטיפול בבעיות גב וצוואר, טוען מניסיונו כי הרמת חפצים בישיבה יוצרת עומס רב על מבנים אנטומיים בגב דוגמת דיסקים, שרירים, רצועות וגידים, ועלולה להסב להם נזק רב

קרא עוד...