במרפאת כללית רפואה משלימה בקרית שמונה, הרחיבו את הפעילות בתחום הרפלקסולוגיה לחולים אונקולוגים והמטו-אונקולוגים ולשם כך, מטפלת בכירה במרפאה אילנית סאסי, עוברת בימים אלה הכשרה בתחום הרפלקסולוגיה לחולים אונקולוגים והמטו-אונקולוגים בבית החולים בילינסון במרכז דוידוף בפתח תקווה

קרא עוד...

 כך תבחרו נטורופת בקלות, באדיבות דוד שדה

הרפואה הטבעית הצליחה בשנים האחרונות לכבוש שטחים נרחבים, ורבים מחפשים מזור דווקא באמצעים הטבעיים. הנטורופתיה נחשבת אף היא כשיטת ריפוי טבעית והיא מנסה להגיע לריפוי פנימי של הגוף על ידי טיפול משולב בגוף בנפש וברוח. הנטורופתיה כוללת ידע רב מהעולם המערבי יחד עם שיטות טיפול מסורתיות והוליסטיות.

קרא עוד...

‫דאודורנט אקולוגי‬‎ טבעי‬

דאודורנט זהו חומר קוסמטי שמיוצר בצורות שונות. יש את התרסיס ויש את הג'ל יש את הנוזל, ויש גם את התכשיר המגיע בצורה של משחה וכל אלו, נמרחים, מרוססים, מותזים על הגוף על מנת להילחם בריח של הזיעה שנגרם מהפעילות החיידקית שעל גבי העור. השאלה היא אילו חומרים נמצאים באותם תכשירים וכיצד הם עשויים להשפיע עלינו בטווח הארוך.

קרא עוד...

ד''ר יוסי קיטרו במהלך טיפול. צילום - זיו קיטרו

לדברי יוסי קיטרו N.D. Dipl.CM, ד"ר לנטורופתיה ומטפל ברפואה סינית ומפתח השיטה, "טכניקה זו של טיפול שייכת לקבוצת שיטות הטיפול המשתמשות בוויברציה ידנית ובעזרתה ניתן לשנות תהליכים גופניים ונפשיים, לפתוח חסימות, ולהזרים דם וצ'י"

קרא עוד...

סיור צמחי מרפא בנאות קדומים

בימים שלפני קופות החולים, בתי המרקחת ותוספי הבריאות, עולם הרפואה היה מבוסס על צמחי מרפא. בפארק נאות קדומים, בו קיימים אלפי מינים של צמחים, יקיימו סיור מיוחד החוקר את עולמם המופלא של צמחי המרפא, ואת שלל השימושים שלהם, החל מימי קדם ועד לימינו.

קרא עוד...