אלביט

(נדל"ן)

אמש נחתם בין חברת אלביט ורשות מקרקעי ישראל  מתווה להסכם מקרקעין  בעקבות הפרטת  תע"ש   ומכירת מניות המדינה  שיאפשר הקמת למעלה מ 30,000 יח"ד באזור השרון ויוותרו בידי חברת אלביט  מכלל המתחמים שהיו בידי תע"ש  שני מתחמים בלבד: רמת בקע ונצרת עלית.

(הדופק הבטחוני)

אלביט מערכות חושפת את IronVision - מערכת תצוגת קסדה חכמה ללוחמים ברכבים קרביים משוריינים. למערכת תהיה תצוגה פאנורמית של 360 מעלות שתאפשר לצוותים לראות"מבעד לשריון", בזמן אמיתי, את שדה הקרב עליו מוקרן גם השו"ב, גם במדפים סגורים ובכך לקבל תמונת מצב של שדה הקרב

(הרשת)
מאמן הסייבר של אלביט מערכות. קרדיט – אלביט מערכות

מאז הופיעה בשנת 2014, Dridex הפכה לאחת מאיומי הנוזקה המובילים והיא יועדה לגנוב מידע ופרטים בנקאיים אישיים בעיקר מחברות קטנות ובינוניות. ההערכה היא כי הנוזקה אחראית לגניבת יותר מ-50 מיליון דולר, מהם 30 מיליון דולר שנגנבו מחשבונות בנק בבריטניה.

(השוק)
 מאמן הסייבר של סייברביט(צילום: אלביט מערכות)

אלביט מערכות בע"מ (NASDAQ ו-TASE: ESLT) (''אלביט מערכות'') הודיעה היום כי החברה הבת שבבעלותה המלאה, סייברביט בע"מ (''סייברביט''), זכתה בחוזה לאספקת המאמן וסימולטור הגנת הסייבר של סייברביט – CyberShield למדינה באסיה פסיפיק. החוזה הוא בהיקף כספי שאיננו מהותי לאלביט מערכות.

(השוק)

אלביט מערכות זכתה בחוזה של משרד הביטחון הישראלי לאספקת מערכות לוחמה אלקטרוניות מוטסות בכ-70 מיליון דולר. המערכות, המפותחות ומיוצרות באלביט מערכות ל"א וסיגינט – אלישרא, יותקנו על גבי כל מגוון מטוסי הקרב של חיל האוויר

(השוק)

אלביט מערכות בע"מ (NASDAQ ו-TASE: ESLT) ("אלביט מערכות") הודיעה היום כי זכתה בחוזה ממדינה באסיה פאסיפיק לאספקת פתרון מודיעיני אווירי מערכתי לשימוש במשימות מודיעין, האזנה, הרכשת מטרות ופיענוח. החוזה, בהיקף כספי של כ- 50 מיליון דולר, יתבצע במהלך שלוש שנים על ידי חטיבת המודיעין של אלביט מערכות, שתהיה הקבלן הראשי של התוכנית.

(השוק)

אלביט מערכות הודיעה היום כי זכתה בחוזה של כ- 45 מיליון דולר ממדינה באירופה לאספקת מערכות קשר צבאיות. החוזה יבוצע במהלך שנתיים.

(צפון)

מנהלים רבים מהתעשייה הצפונית השתתפו בקורס קידום אתרים (SEO) שהסתיים השבוע בחיפה. הקורס, ביוזמת התאחדות התעשיינים במרחב צפון, התקיים לראשונה ונועד להקנות למנהלים ידע בנוגע לתהליכי עבודה ואסטרטגיות לקידום אתרים.

(הדופק הבטחוני)

אלביט מערכות מציגה בתערוכת AUVSI ישראל מגוון יכולות בתחום המערכות בלתי מאוישות (כטבמים) מתוצרת החברה. יוצג בדגם: מל"ט הרמס 900 – מל"ט רב סנסורי, מוביל עולמי בתחומו המתאים במיוחד לביצועים רב משימתיים. מערכות נוספות שיוצגו בסרטים ובגרפיקה: הספינה הבלתי מאוישת סילבר מרלין, הרכב האוטונומי גארדיום וכן סנסורים ומערכות שונות למל"טים של אלביט מערכות- אלישרא

(השוק)

כנס הכלים הבלתי מאוישים הגדול בעולם מגיע לישראל: יצרני הכטב"ם המובילים בעולם מגיעים לישראל לכנס AUVSI תחת לשכת המהנדסים. בכנס הגדול מסוגו שנערך אי פעם בישראל, יציגו היצרנים את הטכנולוגיות והחידושים האחרונים בתחום, וינסו לשכנע את מקבלי ההחלטות בישראל ביתרונות האסטרטגיים שמאפשר השימוש בכטב"מים (כלי טיס בלתי מאויישים)