באירוע הזדהות של הליכוד עם שדרות השתתפו למעלה מ-1000 תושבים ורבים משרי הממשלה וחברי כנסת מהליכוד. התבטאות מפתיעה של השר מיכאל איתן אשר תמך בהתנתקות: "במקום הרבה כיפות סרוגות בגוש קטיף, קיבלנו הרבה כיפות ברזל בשדרות והסביבה"

ביום ב' נערך בשדרות כנס הסברה והרמת כוסית לרגל חג הפסח של מפלגת הליכוד ביוזמתם של חברי מועצת העיר אלון דוידי ויעקב רבינוביץ'.

רבים מחברי סיעת הליכוד,השרים וחברי הכנסת כיבדו את הערב בנוכחותם:השרים ישראל כץ, לימור לבנת, יוסי פלד, מיכאל איתן. סגני השרים גילה גמליאל ואיוב קרא. יו"ר הקואליציה ח"כ זאב אלקין, יו"ר ועדת העבודה והרווחה ח"כ חיים כץ וחברי הכנסת ציפי חוטובלי, ציון פיניאן, דני דנון ושר השיכון לשעבר תא"ל אפי איתם.

יוזם האירוע חבר מועצת העיר אלון דוידי פתח את הערב בברכת ברוכים הבאים לכל המשתתפים ולכל השרים וחברי הכנסת. דוידי בירך את יו"ר הקואלציה זאב אלקין ושאר שרי הממשלה וחברי הסיעה על החשיבות הגדולה של כל הפעולות שנעשות בידי שרי הימין בכל הנושאים הקשורים לשלמותה של ארץ ישראל.

סגנית השר גילה גמליאל דיברה על חשיבות האחדות השוררת בעיר בין הקהילה הדתית החדשה לבין האוכלוסיה הוותיקה בשדרות. התייחסות נוספת הביעה גמליאל ביחס ליהונתן פולארד באומרה כי הוא מתפללת שהשנה פולארד "יחגוג את ליל הסדר סוף סוף בחיק משפחתו בארץ ישראל" וזכתה לקול תשואות הקהל.

שר התחבורה, השר ישראל כץ הפליג בשבחם של המארחים אלון דוידי ויעקב רבינוביץ מאוכלוסיית העולים החדשים בעיר ואמר כי "החיבור בין הקהילות השונות והאחדות הגדולה השוררת בניכם תביא את שדרות לשגשוג ופריחה בכל המישורים".

התבטאות מפתיעה הגיעה ממי שתמך בתוכנית ההתנתקות השר מיכאל איתן שאמר בהתייחסו למצב הבטחוני בדרום בעקבות הגירוש מגוש קטיף "במקום הרבה כיפות סרוגות בגוש קטיף קיבלנו הרבה כיפות ברזל בשדרות והסביבה"

עוד השתתפה השרה לימור לבנת ואמרה כי "אעשה הכל כדי לסייע לעיר שדרות, אפילו את שבת החתן של הבן שלי חגגנו בישיבת ההסדר במקום"