איתן ברושי

(הדופק הפוליטי)
חברי הכנסת נחמן שי ועמיר פרץ

חבר הכנסת נחמן שי תומך בח"כ עמיר פרץ לראשות מפלגת העבודה: "לעמיר פרץ הניסיון, המחויבות והנחישות להוביל את מפלגת העבודה ואחר כך את מדינת ישראל"

(חדשות הבריאות )
צילום: אילוסטרציה

דיון בכנסת: ביה"ח בנהריה בגירעון של עשרות מיליוני שקלים בעקבות טיפול בפצועים ממלחמת האזרחים בסוריה – המדינה לא מכסה את ההוצאות לאחר ביקור שערך ח"כ איתן ברושי במרכז הרפואי לגליל בנהריה, ושיחה שערך בימים האחרונים עם מנהל המרכז ד"ר ברהום, הוא גילה לתדהמתו כי דו"ח לשנת 2016 חשף נתונים חמורים ומטרידים על גירעון גדול של עשרות מיליוני ₪ שנוצר בעקבות הטיפול שמעניק המרכז הרפואי לפצועים מסוריה.

(דרום)
הפגנת החקלאים. קרדיט צילום דוברות מ.א. הגלבוע.

בעקבות מצב החקלאות המדרדר ובהמשך להפגנה ולועידת החקלאות שקיימו החקלאים מול הכנסת בשבוע שעבר, יעלה מחר יו"ר השדולה החקלאית בכנסת, ח"כ איתן ברושי, בשם סיעת המחנה הציוני הצעה לסדר להקמת ועדת חקירה פרלמנטרית להצלת החקלאות בישראל ובדיקת מצבה הקשה.

(כלכלה צודקת)
יוזמת ועידת ישראל ה-7 לחקלאות: תקום ועדת חקירה פרלמנטרית לבחינת מצב החקלאות בישראל

יוזמת ועידת ישראל ה-7 לחקלאות: תקום ועדת חקירה פרלמנטרית לבחינת מצב החקלאות בישראל. בהמשך למחאות החקלאים שחלו השבוע בוועידת ישראל לחקלאות שתיערך בימים ד'-ה' יקראו לממשלת ישראל להקים וועדת חקריה פרלמנטרית בנושא עתיד המזון בישראל.

(תשתיות)
מגדלי הדגים הפגינו מול האוצר והכנסת

ח"כ איתן ברושי, יו"ר השדולה החקלאית בכנסת, ומי שמלווה את מאבק מגדלי הדגים מתחילתו, השתתף בהפגנה מול הכנסת בה נכחו עשרות מבוגרים, נערים וילדים. ברושי אמר למפגינים כי היכולת של שר האוצר להוריד מכסים ללא שום אישור מקדים פוגעת קשות בענף. כבן קיבוץ גשר אני יודע את התנאים הקשים באזורומבקש מכם לא להתפשר ולא להיכנע מול האוצר. המפגינים המשיכו בפעולות המחאה כנגד כוונת שר האוצר להוריד את המכסים על ייבוא אמנונים קפואים.

(תשתיות)
יו"ר השדולה החקלאית בכנסת, ח"כ איתן ברושי (המחנה הציוני)

הקרב על הדגים ממשיך - ח"כ ברושי פנה ליו"ר ועדת הכספים בבקשה לקיים דיון דחוף בוועדה בנושא חיסול המדגה הישראלי

(הדופק הפוליטי)
ח"כ איתן ברושי (המחנה הציוני)

ח"כ איתן ברושי (המחנה הציוני) שוחח הבוקר עם ראש המועצה האזורית אשכול, גדי ירקוני וקיבל סקירה על המצב באזור. ח"כ ברושי על גילוי המנהרה בעוטף עזה: "אני מברך את כוחות הביטחון על גילוי המנהרה, אנו ניצבים בתקופה רגישה לקראת החגים. יחד עם זאת, זו נורת אזהרה שכמעט שנתיים לאחר צוק איתן, החמאס חפר מנהרה שיצרה איום מחודש על הישובים והתושבים."

(תשתיות)
חבר הכנסת איתן ברושי בערבה התיכונה יחד עם ראש המועצה אייל בלום ויו"ר התאחדות חקלאי ישראל, מאיר צור

חבר הכנסת איתן ברושי (המחנה הציוני) סייר היום בערבה התיכונה יחד עם ראש המועצה אייל בלום ויו"ר התאחדות חקלאי ישראל, מאיר צור. בערבה התיכונה המשתרעת ממושב עידן ועד פארן שבדרום לאורך 70 ק"מ של גבול עם ירדן, יש 7 מושבים ו 4000 תושבים. מרבית הכלכלה באזור מבוססת על חקלאות אשר נפגעה קשה ממשבר הרובל והותירה משקים שלמים בחובות. בשנתיים האחרונות נסגרו עשרות משקים, האזור כולו מצוי במשבר קשה והצעירים עוזבים למרכז.

(הדופק הפוליטי)

ח"כ ברושי באירוע שבתרבות עם חגי גולן בראשון לציון התייחס לנושאים האקטואליים האחרונים. ח"כ איתן ברושי (המחנה הציוני) התייחס לאמירות האחרונות של חלק מחברי המחנה הציוני ואמר : " מפלגת העבודה - המחנה הציוני היא תנועה שהקימה את מדינת ישראל ומהווה אלטרנטיבה לשלטון. תנועה שערכים כגון בטחון, מדינה יהודית, ציונית ודמוקרטית, חברה משגשגת וכלכלה צודקת, חינוך ותרבות לכל, עדיפות להתיישבות בנגב בגליל ובערי הפריפריה, בטחון, שלום ושוויון הם ערכי היסוד שלה."

(חדשות הבריאות )
ח"כ איתן ברושי בסיור בבית החולים בנהריה. צילומים: רוני אלברט

ח"כ איתן ברושי ביקר במרכז הרפואי לגליל ויוצא בקריאה לגבש מפת בריאות ארוכת טווח