אינטל

(מדע)
תמונה: אילוסטרציה

טכנולוגיה מצילה חיים: אינטל למפתחי אלגוריתמים ישראלים: בואו לזהות סרטן צוואר הרחם בעזרת בינה מלאכותית. ענקית הטכנולוגיה אינטל מחפשת סטרטאפ שיסייע להציל את חייהן של מיליוני נשים בעולם השלישי.

(היי טק)
רובוט עתידני. אילוסטרציה

אינטל רוצה לעזור לכם בשופינג: תשקיע 100 מיליון דולר ברובוטים ומערכות IoT בתחום הצרכנות והמסחר - אינטל חשפה רובוט המסייר בחנות, בודק מלאי ומיקום של המוצרים על המדף. הפלטפורמה של אינטל תסייע לסוחרים להטמיע חיישנים, התקני IoT ופתרונות מחשוב שיעשירו את חווית הקניה ויעניקו לסוחרים מידע על הלקוחות.

(היי טק)
הדמיית קמפוס אינטל החדש בפתח תקווה

אינטל הכריזה היום (שלישי) על הפלטפורמה החדשה שלה לניהול בניינים חכמים: BMP (Building Management Platform). בעזרת הפלטפורמה, בניינים קטנים ובינוניים יכולים להפוך לחכמים, להגדיל את החיסכון באנרגיה וכן לאפשר שימוש מהנה ופרודוקטיבי בבניין על ידי דייריו.

(משאבי אנוש)
חופשה מיוחדת לכל סוגי המשפחות

הנהלת החברה בישראל הודיעה לעובדים על הטבת "חופשת הורות" . השבועות הראשונים בחייו של תינוק הם קריטיים ליצירת הקשר עם הוריו ואנחנו רוצים שהעובדים שלנו יחוו את התקופה הזו בצורה שקטה", אמרה יהודית ימפולסקי, סמנכ"לית משאבי אנוש באינטל ישראל. ההטבה תחול גם במקרים של אימוץ ואומנה

(היי טק)
מרצ'ין הג'קה, מנהל ההשקעות החדשות של אינטל קפיטל

אינטל קפיטל, זרוע ההשקעות של אינטל, הודיעה היום (רביעי) על השקעה חדשה של מעל ל-25 מיליון דולרים בשלושה סטארטאפים ישראליים. "השקעות אלו, בחברות העוסקות במחשוב ענן, למידת מכונה ותשתית רשת, מעידות על מגוון הכישרונות בישראל ואני קצר רוח לראות אותן מממשות את הפוטנציאל הגלום בהן", אמר מרצ'ין הג'קה, מנהל ההשקעות החדשות של אינטל קפיטל.

(היי טק)
מצלמה של FreeD במשחק כדורסל

אינטל FreeD (לשעבר Replay Technologies), המפתחת טכנולוגיות חדשניות לצילום וצפייה באירועי ספורט, הודיעה היום (ראשון) על מהלך גיוס נרחב בישראל. הסטארטאפ הישראלי, שנרכש על ידי ענקית ההייטק, מחפש כ-50 עובדים שיצטרפו לכ-90 עובדי החברה כיום. אינטל FreeD ממוקמת במתחם רמת החייל, ובעתיד צפויה לעבור למרכז הפיתוח החדש של אינטל בפתח תקווה.

(השוק)
מפעל אינטל בקריית גת

אינטל ישראל פרסמה היום (ג') דו"ח אחריות תאגידית מקומי לשנת 2015. זוהי השנה העשירית ברציפות שהחברה מפרסמת את הדו"ח המקומי, שהוא נגזרת של הדו"ח העולמי של אינטל, שעומד תחת תקן GRI המחמיר.

(היי טק)
מימין לשמאל: רועי רמון, מנהל מאיץ הסטארט-אפים של אינטל ישראל; רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב; גיל דבורה, אחד מיזמי The Floor - מרכז חדשנות פינטק ישראלי, מקסין פסברג, מנכלית אינטל ישראל ושרון פוטרמן, מנהלת פיתוח עיסקי של תחום האינטרנט של הדברים באינטל ישראל. צילום: רועי שפרניק

אינטל ישראל הודיעה היום על הקמת מעבדת חדשנות לתחום הפינטק (FinTech) שתפעל במתחם של חברת The Floor בבורסה לניירות ערך בתל אביב. מדובר במעבדה הפועלת במסגרת תוכנית Ingenuity – מאיץ הסטרטאפים של אינטל הממוקד בטכנולוגיות IoT

(היי טק)
חדר נקי במפעלי אינטל קרית גת

שדרוג מפעל המעבדים של אינטל בקרית גת מתקרב – רק בשבוע שעבר חנכו במפעל את הגשר המיוחד שמחבר בין שני המפעלים בקמפוס – ובינתיים העובדים שבים לכבוש את ספסל הלימודים.

(היי טק)

הלילה, במהלך שידור משחק הסופרבול, יוכלו הצופים לחזות בהילוכים חוזרים יוצאי דופן בזכות טכנולוגיה של הסטרטאפ הישראלי Replay Technologies ואינטל