אין גבול לחוצפה של גנבים: אמש (ד) פרצו אלמונים לסניף יד שרה ברח' בורוכוב בבת ים. הגנבים שפרצו דרך חלון הסניף גנבו מחשבים, מסכים, ציוד היקפי נוסף וכמה מאות שקלים מהקופה הקטנה. נציגי יד שרה בודקים אם נגנב גם ציוד רפואי

עו"ד אלי קרופל, המנהל את הסניף בהתנדבות, סיפר על מה שראו עיניו כשהגיע לפתוח את הסניף: "היה בלאגן נוראי בסניף. כל חוטי החשמל נחתכו בגסות, המגרות כולן היו פתוחות או זרוקות על הרצפה וכל המחשבים והצגים נגנבו. הסניף היה פשוט הפוך".

השוטרים שהגיעו לסניף הזדעזעו אף הם מהמראה שנגלה בפניהם. הפורצים ניסרו את סורגי החלון, ניפצו את השמשה והרסו את מנעול הדלת במנוסתם מהסניף. "מדובר בסניף של יד שרה, איך הם לא מתביישים לפרוץ למקום כזה, הרי אנו עוזרים לכל אחד וכל הציוד הוא מכספי תרומות?", הוסיף קרופל. יד שרה מעריכה את הנזק בכ- 10,000 ₪.

סניף יד שרה בבת ים סגור בימים הקרובים והמבקשים לשאול צוד רפואי יכולים לפנות לסניף יד שרה בחולון ברח' בילינסון 37. הנהלת יד שרה עושה מאמצים לפתוח את הסניף מהר ככל שניתן, ומבקשת את עזרת הציבור בתרומות לאבזור הסניף ולתיקון הנזק שנגרם. לתרומות ניתן לפנות בטל' 6444*.