חה"כ ישראל אייכלר מיהדות התורה תוקף את פקידי המדינה והיועצים המשפטיים וטוען כי הם מושחתים ופועלים לטובת בעלי ההון. יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ ישראל אייכלר טוען כי "רוב הפקידים והיועצים המשפטים... מסודרים בוילות או דירות מרווחות שלא השיגו ממשכורת של פקיד. רק הקדוש ברוך הוא ולהבדיל, אלה הזקוקים לחתימות שלהם, יודעים איך רובם הגיעו לדירות גדולות ומאיפה מתחזקים שתי מכוניות"

את הדברים כותב אייכלר בטור בביטאון חסידות בעלז "המחנה החרדי". בהמשך כותב אייכלר כי "אסור לחשוד בכשרים". על עליית המחירים במשק כותב ש"את ההתייקרות הגדולה שבכל מדינות העולם יצרו פקידי שלטון הקשורים לבעלי ההון".

אייכלר קורא לרבנים "להוציא איסור על קנייה של דירה במחיר העולה על חצי מיליון שקלים, כך המספסרים לא יוכלו להריץ מחירים לטובת אוצר המדינה". יצוין כי בשבועות האחרונים מנסה סיעת יהדות התורה להיפגש עם רה"מ ולהפעיל עליו לחצים בנושא הדיור, אך הפגישה נדחית על ידו שוב ושוב.

מנכ"ל עמותת חדו"ש – לחופש דת ושוויון הרב עו"ד אורי רגב אמר בתגובה כי "גם כשנראה שח"כ ישראל אייכלר שבר כבר את כל שיאי ההסתה ולא יוכל עוד להפתיע, הוא מצליח להפיץ שקרים ושטנה נגד ציבורים חדשים". הפעם דבריו של אייכלר בזויים במיוחד משום שהוא מסית נגד פקידים ויועצים משפטיים שבתור עובדי מדינה אינם יכולים להגיב. קשה שלא להתרשם שחטאם העיקרי של הפקידים הוא בכך שהם מקשים על אייכלר וחבריו ליהדות התורה לחלוב את הקופה הציבורית".

רגב קרא לראשי הקואליציה "להפסיק את שתיקת העיזים העיוורות מול מסע ההסתה של אייכלר ולהוציא אותו ואת סיעת יהדות התורה מהקואליציה. יהדות התורה חייבת להבין שיש אסור ומותר בשיח הציבורי ובהתנהגות הפוליטית ולהתנהגות מתועבת יש מחיר".

עם חזרתו של אייכלר לכנסת בראשית פברואר פרסמה עמותת חדו"ש דו"ח מיוחד על התבטאויות השנאה וההסתה של הח"כ המגדף. בין היתר גילה הדו"ח שאייכלר רואה בישראל "מדינת אויב", "אסון לאומי היסטורי", "משטר רשע" ו"גטו עברי". למרות רצונו העז לכהן בכנסת, הוא סבור, ש"כל הדיבורים על דמוקרטיה הם פשוט שקר וצביעות... על כל פשעים תכסה דמוקרטיה ושלטון החוק וכל הצביעות הזאת".

על היחסים בין חילונים לחרדים כתב בעבר אייכלר כי "מדובר בדו קיום בין שני עמים צאצאי היהודים החיים לפי שתי תרבויות זרות... אין יותר שום בסיס להיותנו עם אחד". הוא מתאר את החילונים כ"דור של אנשים שנראים כבהמות אדם ומתנהגים כחיות דו רגליות".

הוא מרבה לעשות שימוש בדימויים מהשואה המשווים את יריביו לנאצים. בעבר כתב שהלוחמים החילונים נגד שמירת השבת בקניון רמת אביב הם "נאצים", "נאצים ישראלים", "ניאו-נאצים" וגם "מחתרת נאצית". כן כתב על "משרפות התקשורת".