בית המשפט חייב את חברת התעופה טורקיש איירליינס לשלם פיצויים לנוסעים ישראלים שהחמיצו טיסת המשך לארה"ב ונאלצו לישון לילה שלם בשדה התעופה באיסטנבול.

קרא עוד...

צריכים עורך דין לשון הרע ואין לכם מושג מאיפה להתחיל לחפש? אספנו עבורכם מספר טיפים יעילים שיעזרו לכם לעשות את הבחירה הטובה ביותר. הפיצו עליכם שמועות? מנסים לגרום לבוס לפטר אתכם על לא עוול בכפכם? הוציאו עליכם דיבה מכל סוג אחר? זה הזמן ליצור קשר עם עורך דין מקצועי שייקח אתכם ואת הסיטואציה הקשה שנקלעתם אליה בשתי ידיו, ויוציא אתכם מהבוץ במהירות.

קרא עוד...

כבר נאמר בתנ"ך, "מים רבים לא יכבו את האהבה", אך הם בהחלט יכולים לעשות לנו הרבר כאב ראש. כאשר אנו עוסקים בנושא ביטוח נזקי מים, יכולים לעלות לא מעט שאלות, אז אנו נעשה לכם סדר בבלאגן.

קרא עוד...

בשנים האחרונות זוכה הנושא של בטיחות במקום העבודה ליותר ויותר תשומת לב תקשורתית וציבורית, למרבה הצער בעיקר בהקשרים שליליים דוגמת המקרים המרובים של תאונות עבודה קטלניות בענף הבנייה. בעוד פועלים בתחום הבנייה חשופים לסכנות בטיחותיות שונות על בסיס יומיומי, בענפים אחרים המצב אינו בהכרח טוב יותר, כאשר תחומי עיסוק מסוימים מצריכים מטבעם עיסוק במפגעים בטיחותיים שונים, דוגמת כימיקלים רעילים או מיכון כבד ובעל פוטנציאל לסיכון בטיחותי. בעוד נושא זה מזדחל אל עבר קבלת תשומת לב רבה יותר ויותר, ראוי לשאול את השאלה המתבקשת – מה ביכולתם של המעסיקים והמנהלים השונים במקומות עבודה אלו לעשות על מנת לצמצם למינימום האפשרי את הסכנות לבטיחותם האישית של עובדיהם?

קרא עוד...

כל אזרח ישראלי וכל תושב, עשוי להזדקק מדי פעם בפעם לעזרה וסיוע משפטי מקצועי, שרק עורך דין יכול להעניק. הסיוע המשפטי כאמור עשוי להידרש במגוון רחב של תחומים ולמטרות שונות ומגוונות. עם זאת, ולמרות שמדינת השראל היא אחת המדינות שבה התחום המשפטי מכוסה היטב, עדיין קיימת התלבטות אצל האדם הממוצע, באשר לזהותו ותחום העיסוק של עורך הדין שכדאי לו להעסיק. באילו מצבים כדאי ואפילו חובה להסתייע בשירותיו הטובים של עורך דין? מתי נדרשים השירותים של עורך דין פלילי בתל אביב ובכלל? איך לבחור עורך דין שיסייע ללקוח שלו להתגבר על בעיות שונות הדורשות סיוע משפטי? בשורות הבאות נשיב לשאלות הללו באופן ברור ומובן.

קרא עוד...