אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב במכתב חריף ליו"ר ועדת החינוך, חה"כ אלכס מילר: עזור לתקן ליקויים בהתנהלות אוניברסיטת תל אביב בטיפול בתלונות סטודנטים ובבעיות אקדמיות

כלים

אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל-אביב פנתה היום (א', 12.6) במכתב חריף ליו"ר ועדת החינוך של הכנסת, חה"כ אלכס מילר, בבקשה לתמיכה ולסיוע בטיפול בליקויים בהתנהלותה של הנהלת אוניברסיטת תל אביב. לטענת הסטודנטים, אוניברסיטת תל אביב מתעלמת ואינה מטפלת בפניות נציגי הסטודנטים באופן שיטתי ולאורך זמן.

בין היתר, לא נענות פניות בנושא התאמת הקלות לאימהות ולנשים בהריון בהתאם להנחיות המל"ג, הרחבת שעות פעילות הספריות בתקופת המבחנים, דחיית מועדי מבחנים לסטודנטים ערבים בחגיהם ועיכוב בטיפול בפניות פרטניות של סטודנטים. כמו כן, הנהלת האוניברסיטה מסרבת לפתוח את פעוטון האוניברסיטה, שאמור להתחיל את פעילותו בקרוב, לשימוש הסטודנטים.

הבוקר פנתה אגודת הסטודנטים, לאחר שחשה שמיצתה את כל האמצעים מול הנהלת האוניברסיטה, לחה"כ אלכס מילר, יו"ר ועדת החינוך.

רן לבנה, יו"ר אגודת הסטודנטים: "לא ברור כיצד המוסד האקדמי המוביל בארץ מסרב להכיר בפניות של אגודת הסטודנטים, גוף המייצג כ-30,000 סטודנטים. בחודשים האחרונים הנהלת האוניברסיטה מזניחה את הסטודנטים, מתעלמת מפניותיהם, יוצרת סחבת ולא מטפלת בבעיות אקדמיות אקוטיות. אפילו ההקלות למילואמניקים שהושגו במו”מ בסמסטר א' ועברו בחקיקה, פורסמו לסטודנטים רק לפני מס' שבועות. אנו עומדים בפתחה של תקופת המבחנים, והסטודנטים זקוקים להנהלת האוניברסיטה. לא ייתכן שדווקא עכשיו תתנער האוניברסיטה ממחויבויותיה לסטודנטים. אנו מקווים שיו"ר ועדת החינוך יוכל לסייע בהגנה על זכויות הסטודנטים, ע"י הפעלת לחץ על האוניברסיטה על מנת שזו תביא לפתרון הסוגיות המהותיות הללו במהרה."

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

דצמ 11, 2019

כיצד אפשר להשלים כיום בגרויות

לא מעט אנשים אשר אינם סיימו בתיכון את כלל הבגרויות אשר נדרשו להם על מנת שיקבלו תעודת…
נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…
יונ 13, 2019

מתקשים במקצועות אנגלית ומתמטיקה? מרכזי לימוד מטיק- הצלחה אישית לכל תלמיד

כמעט כל הורה עם ילדים בחטיבת הביניים והתיכון, מכיר את הקשיים בהם נתקלים התלמידים כתוצאה…
אפר 01, 2019

מיהו אגרונום ומהם תחומי העיסוק שלו

החקלאות מציעה אופציות שונות לצורך ייצור מזון, שימור מזון ושיפור מזון. מעבר לכך, החקלאות…
מרס 17, 2019

קורס גרפיקאים

היום גם מי שלא ראה את עצמו בעבר לומד, יכול לעשות את זה. כל מה שצריך הוא כוח רצון…