כלים

אביב גפן מפנק אותנו באלבום חדש העונה לשם פסיפס. השם המיוחד מעיד על תוכנו של האלבום אשר מורכב מיצירות והקלטות משותפות של גפן ואמנים משובחים ומשירים שחלקם רואים אור לראשונה וחלקם אוגדו לכדי אלבום

במהלך השנים תרם גפן יצירות רבות לתרבות המוסיקה הישראלית. בכל פעם שמגיעה בשורה חדשה מכיוונו עדיין מורגש בה הקו המוסיקלי הכ"כ ייחודי לו. שיריו, הופעותיו, מילותיו ובחירותיו לאורך הקריירה שלו הופכות את פסיפס לא רק לשם האלבום אלא גם למילה המתארת את אישיותו העשירה של גפן המורכבת מפסיפס צבעוני של יכולות הגלומות באיש אחד.

גם עכשיו, מצליח לייצר גפן אלבום קונספט מרגש בו הוא משתף פעולה עם אמנים מוכשרים –עידן רייכל, איתו יצר את השירים "בובות", "קוצים" ו"מסילת הרכבת" החדש במסגרת שיתוף הפעולה "רייכל –גפן", אביתר בנאי אותו אירח בפסטיבל "הפסנתר מארח" האחרון ואשר הוליד את הדואט המצוין של השניים ל"סוף העולם" ואת גירסתו המרגשת של בנאי ל"אור הירח" ו "השיר המדובר "נוסטלגיה" בו מארח גפן את שרון ליפשיץ שבזכות גפן שמענו את קולה אחרי שנים רבות.

אל הרשימה המכובדת הזו מצטרפים גם "לפעמים" בביצוע חי מתוך המופע "20 שנה לאור הירח", שיר חדש "מחוץ לדלת", "ריק בבית" ו "טיפות", אשר מתנגן ברדיו בימים אלה וזוכה להצלחה רבה בדומה לשאר הסינגלים שיצאו.

http://www.youtube.com/watch?v=DByVO2X1tO0&ob=av2e

ביחד נאספו להם השירים והביצועים אל האלבום פסיפס והתחברו לכדי יצירה שלמה ונוגעת פרי כישרונו של גפן.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS