חברת "פרו אקווה ישראל" מבית "פרו אקווה גרמניה" המייצרת את שואב האבק העוצמתי והמשוכלל פרו אקווה, משיקה בימים אלו מטהר אוויר דקורטבי חדש לנקוי האויר ממזהמים. המדובר במטהר אוויר דקורטיבי בטכנולוגיה פשוטה שעובד על עיקרון המחקה את צורת הנקוי של הטבע, כאשר עם הגשמים הראשונים מטהרים את האוויר ומורידים את מפלס הוירוסים באויר בצורה משמעותית.

כלים

מטהרי האוויר של פרו אקווה המגיעים בגדלים ובדגמים שונים, מתאימים לשימוש במשרדים,  מכוניות פרטיות ובתחבורה ציבורית. בשימושו כמסנן אויר, מפיץ מטהר האוויר של פרו אקווה ריחות ארומטיים המבטלים לחלוטין ריחות רעים המגיעים מעשן סיגריות, ריחות טחב ועובש וריחות רעים נוספים המופצים במשרדים.

מנכ"ל פרו אקווה ישראל, אילן פפרבאום, מדגיש כי מטהרי האוויר עובדים על בסיס הדומה לשואבי "פרו אקווה" העוצמתיים של החברה. פפרבאום: "מדובר בפעולת הפעלה פשוטה הכוללת את מלוי המטהרים בכשני ליטרים של מים, כאשר לאורך התהליך מתערבלים המים בסיבובים מהירים דמויי סערה". עוד מדגיש פפרבאום כי: "במהלך הפעולה שואבים המיכלים הדקורטיביים את האבק המיקרוסקופי המלוכלך שנמצא בחדר הכולל תרכובות מזהמים שלאורך הזמן נספגים בסמפונות המובילות לריאות וגורמים במהלך הזמן לבעיות נשימה". במהלך הפעולה שואב המטהר של פרו אקווה את האויר המלוכלך בצורה חד כיוונית אל תוך מיכל המים ומנגד יוצא אויר נקי בחזרה לחלל החדר ברמת טיהור של 100%. המטהרים מיועדים לחדרים בסדרי גודל של 20 -40 מטרים, ומיכל המים של המטהר כולל שמנים אתריים שנודפים לחלל האויר ויוצרים תחושת מרגוע המאפיינת את השפעתם החיובית של שמני האמותרפיה על המערכת החיסונית ודרכי הנשימה.

כאמור, בנוסף למטהרי האוויר משווקת פרו אקווה העולמית את שואב האבק המשוכלל בעולם של פרו אקווה באמצעות חברת הבת "פרו אקווה ישראל". השואב הייחודי והדקורטיבי והמשוכלל מאפשר לנקות את הבית באמצעות מים ובאמצעות נקיון רגיל. מנוע השואב הינו בעל עוצמה חזקה ביותר וניתן לויסות מדרגה של 300 ועד 1000 וט, ובדומה למטהר האויר הוא כולל בתוכו מיכל מים לקליטת חלקיקי האבק הזעירים. מנכ"ל אקווה ישראל, אילן פפרבאום: "אין דבר יותר גרוע מבחינה בריאותית מאשר אותם השואבים המסורתיים, משוכללים ככל שיהיו שנשאר שמחזיקים את הלכלכוך בתוך מיכלים ושקיות שמחוברים אליהם ויוצרים למעשה שכבה נוספת של בקטריות. לעומת זאת, בשואב האבק של פרו אקווה המים משמשים כמסנן ששופכים בקלות לאחר מלאכת הנקיון, ללא לכלכוך וללא כל מאמץ".

ראוי לציין כי שואב האבק של פרו אקווה מותאם לתוווי התקן הבריאותיים והבטיחותיים המחמירים בעולם, ומחזיק את כלל האישורים המעודכנים של האגודה לרפואה מונעת של האיחוד האירופאי עד לסוף 2013. כמו כן, זכה השואב בשנים האחרונות בכל פרסי העיצוב החשובים ביותר של האיגוד האירופאי.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS