שלום, שמי אדם והמקצוע שלי הוא כתיבת עבודות אקדמיות. בהשכלתי סיימתי תואר ראשון בחשבונאות ב2011 והתחלתי כתיבת עבודות אקדמיות ב2013. את העבודות אני כותב בעצמי באופן אישי מלא, והעבודות שלי באיכות מאוד גבוה.

כלים

 

אני יכול להבטיח לכל תלמיד ציון מאוד גבוה בעבודה שאני מספק לו. לכן אני לוקח תשלום רק לאחר קבלת ציון, עד כדי כך אני בטוח באיכות העבודה. ראו הודעות ששלחו לי תלמידים על עבודות שנעשו בעבר:

כאן אני משתף עצות לכתיבת עבודות אקדמיות:

הדבר הראשון לעשות בכתיבת עבודה אקדמית היא לבנות את היסודות שעליהם נשענת עבודת המחקר. זה יוודא שהתלמיד יודע היטב על מה מתבסס עבודת המחקר ויעזור בבניית טענות בהמשך העבודה. עם זאת, הבסיס הכי חשוב לכל מחקר היא שאלת המחקר. כדי להקל מאוד בהמשך העבודה ולייצג את עבודת מחקר בצורה הכי טובה זה הכרחי שיהיה שאלת מחקר טובה ומדויקת. שאלת מחקר טובה צריכה להיות מנוסחת לאחר ביקורת עמוקה של התלמיד על הנושא האקדמי שעליו נכתב. בדרך כלל שאלת מחקר מבוססת על משתנה תלוי ומשתנה בלתי תלוי, חשוב להבין היטב את הקשר בין המשתנים האלה מכיוון שאם אין הבנה טובה בקשר בין המשתנים זה עלול לגרום לטעויות בהמשך העבודה.

לאחר שיוצר שאלת מחקר בצורה טובה ונכונה צריך לכתוב את השערות המחקר. השערות המחקר מהוות את הבסיס לניתוח המחקר בחלק של הממצאים. השערות אלה בעצם המסקנות שאנו רוצים להוכיח במהלך המחקר, השערות אלא יהיו מבוססות על יסודות המחקר שקבענו בתחילת העבודה.

לאחר שקבענו את יסודות המחקר, שאלת המחקר ואת השערות המחקר אפשר להתחיל לכתוב את העבודה. חשוב להתחיל בלהראות לקורא איזה ידע כבר קיים בנוגע לנושא המחקר, נעשה זאת בכתיבת סקירה ספרותית. על מנת לכתוב סקירה ספרותית איכותית חשוב לדעת את הרקע הכללי של הנושא של העבודה, נעשה זאת באמצעות קריעת מאמרים ומחקרים באנגלית ובעברית. בנוסף יש חשיבות למבנה של כתיבת הסקירה הספרותית. המבנה האופטימלי הוא מבנה של המשפך. במבנה הזה מתחילים לכתוב מהכלל הרחב עד לפריט הממוקד של המחקר שלנו. בנוסף חשוב מאוד שיהיה קשר בין הפרקים השונים בסקירה הספרותית ושיהיה מעבר טבעי ביניהם. בסיום כתיבת הסקירה הספרותית צריך להוביל את הנושא להשערות המחקר שאותם נבדוק בחלק של הממצאים ותוצאות של המחקר.

לאחר צריכים לכתוב את המתודולוגיה של העבודה, כאן צריכים להציג את המבנה השיטתי של ניתוח הממצאים של המחקר. זה מוביל את הקורא לממצאים של המחקר, כאן חשוב להציג את כל תוצאות המחקר וגם את הניתוח הסטטיסטי של תוצאות אלא. מכאן נכנסים לסיכום ודיון של העבודה, חשוב לציין מדוע קיבלנו את התוצאות האלה וחשוב להשוואת אותם לתוצאות ממחקרי עבר.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

מאי 06, 2022

כתיבת עבודות אקדמיות

שלום, שמי אדם והמקצוע שלי הוא כתיבת עבודות אקדמיות. בהשכלתי סיימתי תואר ראשון בחשבונאות…
אפר 11, 2022

לימודי תקשורת

תקשורת הינה חשובה ביותר והינה, בבסיסה, היתרון של המין האנושי על שאר בעלי החיים בהיותנו…
מרס 03, 2022

מהו קורס אפטר אפקטס?

אין ספק כי מהפכת המחשוב היא המהפכה הגדולה ביותר שידעה האנושות מימיה. זו מהפכה יותר גדולה…
מרס 02, 2022

כל מה שחשוב לדעת לפני שפונים ללימודי כלכלה

סביר להניח שאתם שוקלים ללמוד כלכלה, אבל עדיין לא בטוחים – מה בדיוק לומדים במסלול הזה?…
פבר 08, 2022

לימוד אנגלית לילדים בבי"ס המקוון המקצועי ביותר

מחפשים קורס אונליין איכותי ללימוד אנגלית? רוצים שהילד שלכם ישפר את האנגלית שלו מהבית?
ינו 23, 2022

לימודי קרימינולוגיה - כל מה שחשוב לדעת

אם תורת הפשע ופתירת פשעים מסקרנת אתכם, לימודים לתואר ראשון בקרימינולוגיה יכולים להתאים…