ספוג הפלא לא סתם נקרא כך, אכן מדובר במוצר ניקוי נפלא, יעיל ושימושי ביותר, שמצליח להסיר במהירות וביסודיות, סוגים רבים של כתמים בדרגות חומרה שונות, מקשת רחבה של מוצרים ומשטחים, ביניהם ארונות מטבח, סוליות נעליים, מיקרוגל, וילונות מקלחת, מוצרי עור, שיש פורמייקה, מראות ועוד. במידה ומשתמשים בספוג הפלא בצורה הנכונה, ניתן לנקות בעזרתו בקלות, ביעילות וביסודיות, הרבה מאוד דברים וליהנות מכל היתרונות שישנם במוצר זה.

כלים

 

מהירות, יעילות ואיכות הניקיון: רמת הניקוי שאפשר להשיג באמצעות שימוש בספוג הפלא היא גבוהה מאוד, כאשר צורת הפעולה שלו מאוד פשוטה וקלה לשימוש. כך, הספוג בנוי מסיבים ומלטש את השכבות העליונות הדקות של החומרים והמשטחים, בעת השפשוף, ממש כמו שימוש בנייר זכוכית דק ועדין. הספוג בנוי מקצף מלאמין, שמושך לתוך הסיבים הפנימיים את כל הלכלוך שאנו מסירים מהמשטח או מהחומר הרצוי, כך שהלכלוך לא נמרח ולא נשארות שאריות או מריחת הלכלוך מסביב.

שימוש רב תכליתי: מדובר במוצר איכותי ונפלא, שמנקה ביעילות מגוון רחב של מוצרים, פריטים ומשטחים חלקים, בקלות ובמהירות. כך, בעזרת הספוג ניתן לנקות חלונות, כיריים, מקלדת של מחשב, משטחים וחפצים שעשויים פלסטיק, כתמי קפה או תה מספלים,  שקעי חשמל, מרצפות שיש שהשחירו עם הזמן, הסרת אבנית, טוסטר שצבר לכלוך קשה, טביעות אצבעות, כתמי אוכל, סימני עט ושריטות ממוצרי עור שונים, כגון ארנקים, רהיטים ונעליים, מחיקת כתמי דיו מקירות הבית, כתמים טושים שלא יורדים מלוחות מחיקים, ניקוי שוטף של מסך הטלפון הנייד והכיסוי, כתמים שומניים בולטים, כתמים של לק משטיחים אפשר גם להשתמש בספוג הפלא על מנת להסיר ריחות של אקונומיקה או שום שנדבקו בידיים.

שמירה על איכות הסביבה: אחד היתרונות הבולטים של ספוג הפלא הוא שמדובר במוצר ידידותי לסביבה שאינו מכיל שום כימיקלים שהם, כך שאין חשש מזיהום מיותר של הסביבה.

מוצר זול, אמין וזמין: ספוג הפלא הוא מוצר צריכה פופולרי ואטרקטיבי בכל בית, לאור היותו מוצר מהפכני שנותן תוצאות ניקוי מדהימות. כיום, ניתן לרכוש אותו בכל רחבי הארץ ברשתות שיווק גדולות, חנויות מכולת קטנות, מרכזי קניות וכדומה, במחירים זולים, כך שכל אחד יכול להרשות לעצמו שיהיה לו את הספוג בבית. את הספוג ניתן לרכוש באריזות חסכון וליהנות ממבצעים והנחות. כמו כן, מומלץ להשתמש בספוג הפלא באופן יומיומי ולחסוך משמעותית בהוצאות הכספיות השוטפות עבור רכישת מוצרי וחומרי ניקיון שונים.

הנאה במהלך הניקיון ושביעות רצון מהתוצאות: חוויית הניקיון עם ספוג הפלא היא מהירה, קלה ונעימה, כיוון שהוא מתאים לניקוי כללי של משטחים גדולים, אינו דורש מאמץ מיוחד ומקצר מאוד את זמני הניקוי לעומת מוצרים אחרים. הספוג מסיר ממגוון רחב של משטחים וחפצים, שומנים וכתמים עקשניים והתוצאה המתקבלת היא מבריקה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS