סימון חניונים היא בעצם צביעה של שטחים מסוימים פתוחים או סגורים ,במבנים ציבוריים או בתי מגורים פרטיים על מנת לסמן את החנייה.  היא יכולה להתייחס לסימון חנייה כחניית נכה או כחניה פרטית .

כלים
סימון לחניית נכה
סימון לחניית נכה

כמו כן היא מסייעת לאותו בעל השטח להתייחס לסימון כחניית נכה או כחנייה פרטית .הסימון נעשה באמצעות צבע אשר חי לאורך זמן רב על מנת שלא יצטרכו לבצע בו תיקונים בעתיד , כמו כן הצבע עשוי מחומר חיכוך גבוה אשר מונע החלקה אך לא רב מדי על מנת שהרכב יוכל לנסוע בחופשיות .זה מועיל מאד לגורמים פרטיים משום שהוא מאפשר לבעל המקום לשמור על החניה שלו ולא לגרום לרכבים אחרים לחנות במקומו ,במיוחד לאור מצוקת החניות אשר קיימות כיום .

איך לבחור חברה אשר מתמחה בסימון חניונים ?

כיום קיימים בתחום סימון חניות לא מעט חברות אשר מציעות את שירותיהם לקהל הרחב .אך השאלה היא כיצד לבחור את החברה הטובה ביותר שתיתן לנו את השירות הטוב ביותר .אותן חברות מתחרות על לקוחות פוטנציאליים אשר להם הם מבטיחים שלל הבטחות אך לרוב הלקוחות נופלים במרמה וזה גורם לעוגמת נפש מיותרת לשני הצדדים והוצאת כספים מיותרת . כאשר אתם מתלבטים איך לבחור חברה לסימון חניות חשוב להקפיד על כמה טיפים אשר יובילו אתכם לבחירה הנכונה .חשוב שלחברה יהיה מוניטין ,חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון וכמה שנין בתחום ושיש לה מוניטין ותיק לכל מה שקשור בצביעת כבישים ,לסימון כבישים ושתהיה חברה מקצועית אשר יש לה מערך של עובדים מקצועיים בתחום .כמו כן תכנון חשוב לא פחות ,חברה מקצועית הינה חברה אשר יודעת לתכנן את הפעולה בצורה הטובה ביותר ,אחת כזאת שתתכנן מראש על מנת שהעבודה תצא טובה ככל האפשר ומדויקת .חשוב שיהיה לחברה צוות עובדים טוב ומנוסה ומקצועי בתחם אשר ידעו לעשות את העבודה שלהם בצורה הטובה ביותר .אותו צוות ידע להתמודד עם סיטואציות שונות במהלך העבודה ולא לחכות להוראות של המעסיקים וידעו להגדיל ראש ולא לחכות להוראות כשצריך .

מה אתם צריכים לעשות כאשר נתקלתם בתקלות בסימון החניונים ?

סימון חניות חשוב לא פחות מסימון הכביש ,שכן במידה ונסמן חניית נכה כחנייה רגילה יכולה להיווצר עוגמת נפש ,כמו כן יכולה להיווצר בעיה חמורה מאד כאשר התמרורים בצומת מסוים השתנו ,אך סימון הכבישים נותן אותו הדבר .באופן אשר איננו תואם את ההוראות החדשות בכביש .זהו מצב מסוכן מאד אשר יכול לגרום לתאונות דרכים ואי התאמה שכזו במידה ונתקלתם בה חשוב שתתקשרו לעירייה במקום מגוריכם או למשטרה ותדווחו על התקלה אשר נתקלתם בה .זאת שכן שעל תפקיד זה ממונה הרשות המקומית והיא אמורה לבצע את הסימנים על גבי הכביש באופן שיטתי ומבוקר . כמו כן ישנה תקלה נוספת בכביש כמו טשטוש הסימון אשר גם יכול להיות מסוכן כאשר איננו רואים את הסימון של הכביש .כמו סימון חניית נכים בעוד רכב חונה בחנייה דבר אשר יכול להוביל לגרירת הרכב שלא באשמתו .

למה חשוב לבצע סימון חניונים ?

סימון נקודת החניה שלכם הוא חשוב מאד .רכשתם חניה פרטית ושילמתם עבורה לא מעט כסף ,רצונכם הוא לשמור עליה פנויה כאשר אתם זקוקים לה בשל מצוקת החנייה אשר קיימת בארץ בלא מעט מקומות .חשוב מאד לבצע סימון חניות על מנת שאנשים אחרים לא יחנו בחנייה שלנו. ניתן לבצע סימון חניות למגוון חניות ,חנייה פרטית ,חניית נכה ,חנייה ציבורית ועוד .ניתן לבצע סימונים מיוחדים על פי רצון הלקוח וכמו כן לבחור את גודל החנייה ועוד .

הכתבה באדיבות חברת אדיר טאצ https://adiradaki.co.il/

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS