הרשת תשלם סכום של כ-62 מיליון שקל תמורת הקרקע עליה יוקם הפרויקט אשר יכלול 250 יחידות דיור, מחלקה סיעודית ושטחי מסחר.  הרשת ממשיכה לאכלס הפרויקטים בגני תקווה ובירושלים וצפויה בשנים הקרובות לייצר תזרים מזומנים משמעותי משיווק היחידות בבתים אלו

דורון ארנון, מנכ"ל מגדלי הים התיכון: "בשנים האחרונות הצבנו יעדים משמעותיים לפיתוח עסקי החברה ואנו שמחים לבשר על רכישת הקרקע ברחובות שתהווה מנוע צמיחה נוסף בפעילות החברה. מאז הנפקת החברה הספקנו לרכוש בית חדש בירושלים ולשווקו, לסיים את הקמת פרויקט הדגל של החברה בגני תקווה ולפתוח אותו לאכלוס וכעת אנו בשלים לפתח מנועי צמיחה נוספים וחדשים בחברה. הפרויקט ברחובות יכלול את כל הסטנדרטים האיכותיים של מגדלי היום התיכון תוך שימת דגש על  תחומי העניין של בני הגיל השלישי . קהל היעד ברחובות והסביבה מאופיין כקהל מאוד איכותי ובכוונתו להקים פרויקט שיותאם באופן מלא לקהל היעד, פרויקט חדשני ובסטנדרטים  שאינם קיימים נכון להיום באזור זה."

רשת "מגדלי הים התיכון" מודיעה היום, כי חתמה על הסכם לרכישת קרקע, בשטח של כ-5,971 מ"ר, בעיר רחובות תמורת כ-62 מיליון שקל, בתוספת מע"מ. הקרקע הנרכשת מיודעת להקמת פרוייקט דיור מוגן, שיכלול 250 יחידות דיור. מגדלי הים התיכון מתכוונת להקים לצד יחידות הדיור גם מחלקה סיעודית ושטחי מסחר. סך שטחי הפרויקט צפויים לעמוד על כ-40,000 מ"ר בנוי הכוללים שטחים עיקריים ושטחי שרות.

על פי ההסכם בין הצדדים, מסירת החזקה בקרקע צפויה להתבצע ב-1.1.2018, אלא אם תחול דחייה בהתאם למה שסוכם בין הצדדים. הבית שצפוי להבנות ברחובות יתווסף לרשת בתי הדיור המוגן של מגדלי הים התיכון, המונה כיום 7 בתי דיור מוגן פעילים בהם 1,600 יחידות דיור ו-423 מיטות סיעודיות.

מגדלי הים התיכון דיווחה בחודש שעבר על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי לשנת 2017. ההכנסות ברבעון השלישי של 2017 צמחו בכ-18.2% לכ-38.9 מיליון שקל, לעומת כ-32.9 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הצמיחה בהכנסות נבעה בין היתר בגין התקדמות אכלוס הבית בירושלים והבית בגני תקווה. הרווח הנקי של הרשת הסתכם ברבעון השלישי בכ-37.9 מיליון שקל, גידול של כ-185% בהשוואה לרווח נקי בסך של כ-13.3 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. ממועד הנפקה הראשונה לציבור בחודש מרץ 2014 עלתה מניית החברה שיעור של 39% וזאת לאחר חלוקות דיבידנדים בהיקף של כ-112 מיליון שקל.

רשת "מגדלי הים התיכון" הינה החברה המובילה והוותיקה בענף הדיור המוגן בישראל. החברה פועלת מזה כ-30 שנה ובבעלותה 7 נכסי דיור מוגן: הבית בבת ים, הבית בכפר סבא, הבית בסביון, הבית ברמת השרון, הבית בנורדיה, הבית בירושלים והבית בגני תקווה. בסך הכל, בבעלות החברה למעלה מ- 1,600 יחידות דיור ו-423 מיטות סיעודיות. הרשת שומרת על שיעורי תפוסה גבוהים ובוחנת המשך ייזום או רכישה של פרויקטים נוספים בתחום. כיו"ר החברה מכהן מר יאיר סרוסי ומנכ"ל החברה הוא דורון ארנון.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS