הסדנא לידע ציבורי מסכמת את מושב החורף: אלוף הנוכחות בועדות- רועי פולקמן, בתחתית הרשימה- יאיר לפיד. אתר כנסת פתוחה של הסדנא לידע ציבורי מסכם את מושב החורף עם נתוני נוכחות במשכן, בועדות ומדד המרדנות של חברי הכנסת הסדנא לידע ציבורי מסכמת את מושב החורף.

בתחתית הרשימה. חה"כ יאיר לפיד. צילום: דוברות 'יש עתיד'
בתחתית הרשימה. חה"כ יאיר לפיד. צילום: דוברות 'יש עתיד'

מנתוני הסדנא, שנאספו ע"י תחקירן הסדנא אורי כץ ניתן לבחון את תפקוד חברי הכנסת בועדות ובמשכן בשורה של פרמטרים. כך למשל עולה מן הבדיקה כי חבר הכנסת שהשתתף בכמות הגדולה ביותר של ישיבות כנסת במושב הנוכחי הינו ח"כ רועי פולקמן (142 ישיבות), אחריו חברי הכנסת דוד ביטן (הליכוד) ואוסאמה סעדי (רשימה המשותפת) (141), אורי מקלב (יהדות התורה) (140) ומשה גפני (יהדות התורה) עם 128 ישיבות.

בתחתית הרשימה עבור חברי כנסת שאינם שרים, נמצאים עמיר פרץ, יאיר לפיד, יצחק הרצוג ואבי דיכטר, כולם השתתפו בישיבת ועדה אחת בלבד, אשר פרוטוקוליה התפרסמו. כמוכן ניתן למצוא בתחתית את חברי הכנסת איימן עודה (4), וחיליק בר (7). חשוב לציין כי הסדנא פנתה בעבר לועדת חוץ ובטחון על מנת לקבל את רשימת הנוכחות של חברי הכנסת בישיבות על מנת להכניסן לסטטיסטיקות אך נענתה בשלילה.

עוד נבדקו בסדנא חברי הכנסת המרדנים ביותר בקואליציה- אלה שהצביעו הכי הרבה פעמים נגדה. בראש הרשימה עומד בני בגין, עם 6 הצבעות נגד הקואליציה, כולן בנושאי חוק ההסדרה, אחריו יהודה גליק- תקציב, גיור, ועדת שרים לחקיקה, (5), גלעד ארדן, חוק ההסדרים, התקציב ואחרים (4), ישראל כץ (4), אורי מקלב (3), בצלאל סמוטריץ' (3) וגילה גמליאל (3).

עוד נבדקה נוכחות חברי הכנסת במשכן הכנסת. בראש צועד ח"כ אורי מקלב עם ממוצע של 11.04 שעות ליום עבודה, אחרי מירב בן ארי (10.58), איציק שמולי (10.08), יעל גרמן (10.04), ובמקום החמישי נמצאים חברי הכנסת פולקמן ואבו מערוף עם ממוצע של 9.91 שעות ליום עבודה. בתחתית הרשימה נמצאים יאיר לפיד (3.52), חמד עאמר (4.45), ואורן חזן יצחק הרצוג, איימן עודה וזהבה גלאון (4.89 שעות בממוצע ליום עבודה). הבדיקה נערכה באופן מדגמי עבור 16 שבועות עבודה מתוך 21 במושב כולו, כאשר לצורך הממוצע חולקו מספר השעות שנספרו במשכן בשלושה ימי עבודה בשבוע, כפי שנהוג בכנסת.