"אחת הסיבות המרכזיות למריבות בין בני הזוג, הינה אצל מי יתארחו בערבי החגים או את מי יארחו בני הזוג - קרובי הבעל או האישה, חיכוך עם חמים ובמיוחד עם חמות", אומר עו"ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה המתריע, "תקופת החגים והחיכוך המוגבר בין בני הזוג לבין עצמם בכלל ובינם לבין יתר בני המשפחה המורחבת, עלולים לשמש זרז לגירושין"

עו"ד גיא אופיר. צילום: שרית נס
עו"ד גיא אופיר. צילום: שרית נס

חגים כזרז לגירושין. תקופת החגים והחיכוך המוגבר בין בני הזוג לבין עצמם בכלל ובינם לבין יתר בני המשפחה המורחבת, עלולים לשמש זרז לגירושין. לדברי עו"ד גיא אופיר, שבבעלותו משרד המתמחה בדיני משפחה וירושה, "הסיבות לכך, נובעות מהחיכוך המוגבר בני בין בני הזוג לבין עצמם בכלל ובינם לבין יתר בני המשפחה המורחבת - חמים ובמיוחד חמות במהלך תקופה זו".

עו"ד גיא אופיר מוסיף, "הזמן שיוצר צפיפות משפחתית מביא לרוב לויכוחים, מריבות והתפרצויות, שאינם באים לידי ביטוי בימי השבוע הרגילים, בזמנים שאינם חגים, כאשר בני הזוג כמעט ואינם מתראים זה עם זה ומכאן, שהזמן המוגבר בשהייה המשותפת, הינו זרז המאפיין את העלייה בשיעור המתגרשים".

לדברי עו"ד גיא אופיר, "אף בני המשפחה המורחבת ובמיוחד הורי מי מבני הזוג, אשר חשים פגועים מאי הזמנתם להתארח בערבי החגים אצל בני הזוג או לחילופין אי הגעת בני הזוג להתארח אצלם, תוך העדפתם של הורי בני הזוג האחר, משפיעים על מי מבני הזוג לפעול לפירוק התא המשפחתי בסיוע ובגיבוי של ההורים או בני המשפחה שחשו כאמור פגועים".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS