השעם שנתפס עד לא מזמן לחומר פרקטי ומשעמם שמשמש אותנו לאטימת בקבוק היין או לכל היותר כלוח ממו חסר מעוף, מתקמבק ומתברג כחומר גלם מעניין ושימושי דווקא בעולם העיצוב

כלים
חיפויי הקיר מבוססים על צבעים טבעיים כאשר בחלקם שזורים גווני כסף, זהב ונחושת המייצרים ברק
חיפויי הקיר מבוססים על צבעים טבעיים כאשר בחלקם שזורים גווני כסף, זהב ונחושת המייצרים ברק

פרשנות עיצובית חדשה ניתנת לחומר המוכר בקולקציה חיפויי Cobra החדשה של Omexco, שעושה שימוש מעניין במוטיב הריבועים הצפופים של החומר ומקישה לעולם הזוחלים המסקרן.

חיפויי הקיר מבוססים על צבעים טבעיים כאשר בחלקם שזורים גווני כסף, זהב ונחושת המייצרים ברק המדמה את מראה פגיעת קרני השמש בעורם של זוחלים. הקומבינציה בין גוונים טבעיים למטאליים מאפשרת יצירת עיצוב מתוחכם ומודרני אך בו בזמן חם ונעים אשר יכול להשתלב בקלות בתוך כל חלל. בין מרקם השעם להדפסים נוצר חיבור המחזיר את השעם לקדמת הבמה באופן שעוד לא נראה.

מלבד מעלותיו העיצוביות היותו חומר טבעי וסביבתי הופך את השעם לרלוונטי מתמיד.

"בשנים האחרונות מתעורר השעם לתחייה בעולם העיצוב וזוכה למגוון רחב של שימושים, זאת הודות לתפיסה הירוקה המתקדמת. תכונותיו השימושיות והאלסטיות אך עם זאת העמידות, הופכות אותו לחומר אידיאלי לשימוש בתחום העיצוב ובשנים האחרונות אנו רואים יותר מעצבים ובתי עיצוב אשר עושים בו שימוש. השעם בולט בדיגומים ובצבעוניות ייחודית המאפשרים שילובים בחיפויים לקירות וכן בתעשיית כלי הבית והריהוט. תפיסה ירוקה אשר חודרת בשנים האחרונות לכל תחומי חיינו וכל לעולם העיצוב, היא זו שמובילה את עלייתו אשר מתקבלת באהבה בקרב מעצבים מתוך הרצון והצורך לשמור על הסביבה. כל זאת נוסף ליכולותיו הגבוהות לאיטום גבוה ובידוד קול" מרחיבה שרית קרייתי גולדשטיין מבעלי גולדשטיין גלרי טפט.

לדבריה, "בשוק החיפויים רואים בשנים האחרונות שימוש רחב הן באופן הויזואלי של השעם כשעם המעניק לבית תחושת חמימות והן בשימוש כחומר שעליו ניתן ליישם מגוון הדפסים. ההדפסים המשולבים בקולקציה שומרים על האותנטיות והמגע הנעים של החומר תוך שילוב נקודות ברק אשר מצליחים להעניק לבית מראה מואר ורך".

מחיר: 450 ש"ח למ"ר

להשיג בגולדשטיין גלרי טפט, בוגרשוב 55 תל אביב, ובחנויות העיצוב המובחרות. למידע על החנות הקרובה: 03-5283610

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS