אם אתם עורכים אירוע קטן, אחד הדברים שאתם צריכים להשקיע בו את מירב המאמץ הוא יצירת חוויה ואווירה. בכל הקשור לחוויה ואווירה, אין כמו קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים. בניגוד למה שעשויות חברות קייטרינג שונות להציע לכם, חברות שלא באמת מתמחות באסאדו, אסאדו לאירועים קטנים ואסאדו בכלל, זה לא רק סטייקים על האש או צלעות בקר בטעם יוצא דופן. אסאדו זאת תרבות, זאת חוויה, זאת אווירה, זאת תפאורה וזה כל מה שאתם צריכים כדי לשדרג את האירוע הפרטי שלכם.

כלים
קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים
קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים

חבילה של חוויה דרום אמריקאית

המשמעות של קייטרינג אסאדו לאירועים היא חבילה של אוכל, חוויה ואווירה. צלעות הבקר הדרום אמריקאיות, מתקני צליה אותנטיים על פחמים, רטבים ותיבול דרום אמריקאי מסורתי, חבילת סלטים, תוספות, משקאות ואפילו מנות, כשהכל סובב סביב האסאדו עצמו. את כל זה תוכלו לעטר עם תלבושות מסורתיות, כובעי סומבררו, מוסיקה דרום אמריקאית וכל אלמנט אחר שיתרום לאווירה ולחוויה הדרום אמריקאית. יחד עם זאת, כלל לא בטוח שהקונספט הדרום אמריקאי מעניין אתכם, ואולי כל מה שאתם מחפשים זה קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים.

או פשוט חבילה של קולינריה מסורתית ואותנטית

גם במקרה כזה, חשוב להבין שאסאדו זו חבילה קולינרית שלמה, שבהחלט לא חייבת להגיע עם סממנים דרום אמריקאים נוספים, אבל כן חייבת לכלול את האלמנטים האותנטיים של תרבות האסאדו, ובמיוחד: גריל פחמים אותנטי עם עוצמת החום הנדרשת, רשתות צליה גדולות, בשר אסאדו איכותי ושורה של רטבים המותאמים ספציפית לבשר האסאדו. חברה המספקת שירותי קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים תוכל לספק לכם את החבילה הקולינרית כולה, ועל אף שאין בכך כדי לעצב את האווירה הכוללת של האירוע, בהחלט מדובר בחוויה קולינרית שלוקחת חלק חשוב באירוע כולו.

חפשו חברה מתמחה בלבד

אירועים קטנים הם אירועים שעלות ההפקה שלהם נמוכה משמעותית מאירועים בסדר הגודל השכיח של 300 מוזמנים ומעלה. יחד עם זאת, אירועים קטנים לאו דווקא זולים יותר פר אורח, ולמעשה ההשקעה באירועים קטנים היא לא קטנה, בעיקר סביב הניסיון ליצור את האווירה האינטימית הנדרשת. אם אתם נמצאים בתוך תהליך ההפקה, אתם לבטח כבר מודעים לכך. את ההשקעה וההקפדה הללו אתם רוצים לשמור גם ובעיקר סביב נושא האוכל, ובהיבט זה כאשר אתם מזמינים חברת קייטרינג אסאדו לאירועים, אתם רוצים לוודא שמדובר בחברה שמתמחה בתחום האופן ספציפי.

קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים

אסאדו זה לא רק בשר

נסו לאתר מספר חברות המציעות שירותי אסאדו לאירועים קטנים, הגיעו לטעימות השונות שמקיימות החברות, ובעיקר הקשיבו להן, בחנו את רמת המקצועיות שלהן ואת ההתלהבות לספק לכם חוויית אסאדו ייחודית, מסורתית ואותנטית. אם החברה אינה יכולה לספר לכם שום דבר על האסאדו מלבד זאת שמדובר בבשר איכותי ושזה מגיע מדרום אמריקה, ייתכן שזאת לא החברה המתאימה.

לפרטים נוספים ולהזמנות אתם מוזמנים לבקר באתרינו www.master-meat.com

אפשר לעקוב אחרינו גם ברשתות החברתיות ובבלוגים:

קייטרינג אסאדו לאירועים פייסבוק

קייטרינג אסאדו לאירועים גוגל פלוס

קייטרינג אסאדו לאירועים סלונה

עדכונים אחרונים