חברת VMware, מובילה עולמית בתשתית ענן וניידות עסקית, הכריזה היום על הפתרונות החדשים VMware vRealize Automation 7 ו-vRealize Business StandardVMwareבמטרה לעודד צוותי IT ברחבי העולם להניע שינוי עסקי דיגיטלי בארגונים אותם הם מייצגים

כלים

ארגונים רבים מיישמים כיום יוזמות DevOps כדי להאיץ פיתוח ולקצר את זמני אספקת המוצר. השילוב של vSphere ביחד עם vCloud Air בענן ההיברידי מספק את היכולת ליישם אחסון נתונים במקום הארגון עצמו, בענן או בסביבות אחרות ללא שינוי אודות לאותה פלטפורמה. כדי להרחיב את האוטומציה והניהול לענן, יש צורך בכלים ושרתים שמסוגלים לנהל וליישם את השימושים הפופולאריים בתחום ה-DevOps כיום.

המוצרים החדשים הם חלק מעדכון VMware vRealizeSuite, פלטפורמת ניהול הענן המובילה העונה על דרישות ניהול הענן בכל הקשור למחשוב, אחסון, רשתות ויישומים בעננים היברידיים והטרוגניים. לפי מחקר Forrester על השפעה כלכלית שפורסם לאחרונה, פלטפורמה זו מסוגלת להאיץ את התהליך משבועות לפחות מיום, לשפר יעילות של צוותי IT ולגרום להשקעה על החזרה של 243 אחוז. בנוסף הכריזה VMware על היכולות המתקדמות של:

פתרון VMware vRealize Automation7 , פתרון המציג יכולות שירות שמאפשרות לצוותי IT ו-DevOps לפשט ולהאיץ את אספקת היישומים באמצעות רשת הממוקדת יישומים ואבטחה בקרב עננים שונים. פתרון זהמשולב עם VMware NSX 6.2 וכולל תמיכה ל-VMwarevCloud Air, לשירותי הרשת של Amazon (AWS) וכן את העדכון האחרון של-VMware vSphere 6.

פתרוןVMware vRealize Business Standard 7מציע לצוותי ה-IT יותר שקיפות ושליטה על עלויות ואיכות השירות. פתרון זה תומך גם ב-Microsoft Azure ומאפשר יכולות תכנון ואופטימיזציה תוך שימוש ביכולות הדטה סנטר, מידול של עומסי עבודה וניתוח של ההשפעה על היכולות הנותרות ועל העלויות הנותרות.

חברת VMware היא החברה המובילה בתחומי תשתיות הענן והניידות העסקית. הפתרונות שלנו המבוססים על טכנולוגיית וירטואליזציה מובילה ומספקים מודל חדש של IT –נזיל, מידי ובטוח יותר. לקוחות יכולים לחדש מהר יותר ולעמוד בקצב הטכנולוגיה המתפתחת באמצעות שימוש בטוח יותר. עם הכנסות של 6 מיליארד דולר בשנת 2014, ל-VMwareיש יותר מ500,000 לקוחות ו75,000 שותפים.