מערכת סולרית חדשה על גג בניין מגורים בעזה (צילום: חוסיין אל-נביה)

הבנק העולמי אישר מענק בסך 12 מיליון דולר להגדלת המאמצים המתמשכים לשיפור הביצועים התפעוליים של מוסדות מפתח במשק האנרגיה הפלסטיני. המענק מיועד להרחבת פיילוט למודל עסקי חדש לאנרגיה סולארית בעזה. המימון החדש מתבסס על ההתקדמות במסגרת פרויקט שיפור ביצועי משק החשמל (Electricity Sector Performance Improvement Project) ומרחיב את היקף הפעילות להשגת יעדיו.

קרא עוד...

יש עבודות בגובה שיתבצעו על הצד הטוב ביותר והבטוח ביותר באמצעות שימוש בבמות מיוחדות. במות הרמה הן אמצעים מיוחדים, שניתן להסיע למקום הרצוי באמצעות מערכת גלגלים או זחלים, בשילוב מנוע חשמלי או מנוע דיזל. שכירה של במות כאלה יכולה לשמש גורמים שונים, מוסדיים או פרטיים.

קרא עוד...

החניון כיום הנו חלק בלתי נפרד מכל בניין מגורים, מרכז קניות או בניין משרדים. אף אדריכל לא יעלה בדעתו להגיש תוכנית לאישור הוועדה לתכנון ובניה מבלי שהיא כוללת התיחסות מפורטת לאיזור המיועד לחניה ואף ועדה לא תאשר תוכנית שכזו, גם אם היא מתיחסת לאיזור שכיום אין בו בעיות חניה.

קרא עוד...

אורן עוזרד סגן ראש מועצת חוף הכרמל - צילום יחצ

סגן ראש מועצת חוף הכרמל, אורן עוזרד, פנה היום במכתב למנכ"ל רכבת ישראל, שחר איילון, בבקשה להוסיף עוד מקומות חניה בתחנת הרכבת בעתלית ולהגדיל את כמות הרכבות העוצרות בתחנה.

קרא עוד...

הצרה הגדולה ביותר בעת בה נתקלים בבעיה במנעול (ובעיקר כשמדובר על מנעול דלת הכניסה לבית או המשרד), היא הלחץ אליו נכנסים בני הבית. מרבית בני האדם נלחצים עד מאוד נוכח העובדה שאין להם כל דרך להיכנס לביתם ולחץ כידוע הוא גורם מספר אחת לטעויות בשיקול הדעת. אם הגעתם למצב בו אתם זקוקים לשרותיו של מנעולן באר שבע, פעלו באוטומט על פי ההנחיות הבאות, כך לא תאלצו להתמודד עם עוגמת נפש בשלבים מאוחרים יותר.

קרא עוד...