משרד האוצר, משרד החקלאות ורשות מקרקעי ישראל, חתמו על הסכם היסטורי שיקצה סכום תוספתי חסר תקדים של כ-1.2 מיליארד שקלים לטיפול מערכתי ושורשי בתשתיות ניקוז, לצורך שיפור מערכות הניקוז, וצמצום נזקי שיטפונות והצפות בישראל. במסגרת זו, יקודמו בחמש השנים הקרובות 13 פרויקטים חיוניים, בכל רחבי הארץ. סכום זה מתווסף לתקצוב השוטף של משרדי האוצר והחקלאות לנושא, העומד על כ-275 מיליון שקלים לשנים אלה.

קרא עוד...

קרדיט תמונה PIXABAY

פתרונות אחסון יכולים להציל את העסק, וזאת לא אמירה מוגזמת. סביבת עבודה מסודרת ומאורגנת, בעיקר במחסנים בהם מאוחסנות סחורות ומוצרים רבים, היא קריטית להצלחת העסק ולמניעת טעויות. חברות שונות, ביניהן קינגסטון, ענקית פתרונות האחסון והמדפים, מציעות שירותים המתאימים לאחסנה קלה או כבדה. במאמר זה נבחן את האפשרויות העומדות בפני העסק שלכם.

קרא עוד...

קרדיט תמונה PIXABAY

יש להעריך אנשים אשר מבצעים עבודות בבית שלהם לבד. כך למשל זה לא הגיוני לקרוא לאיש מקצוע כאשר אנו צריכים להחליף מנורה או כאשר אנו צריכים לצבוע קיר. ובכל זאת יש פעמים שלא משנה כמה אנו מקצועיים ורציניים אנו חייבים איש מקצוע אשר יסייע לנו. מתי למשל? למשל בעת ניסור בטון בירושלים. עליכם לדעת כי בניסור בטון בירושלים אי אפשר לבצע את העבודה לבד.

קרא עוד...

לא מצליחים להכריח את הילדים להתנתק מהמסכים ולשחק קצת בחצר? מהיום אין תירוצים. עם פינות ספורט מרהיבות וצבעוניות העשויות מעץ מלא הילדים שלכם רק יחכו לחזור הבית כדי לטפס, להתנדנד ולחזר את השרירים שלהם. אז אם אתם מחפשים להעניק מתנה נהדרת לכבוד יום ההולדת ולהפתיע את כולם, פינת ספורט צבעונית אחת תעשה את העבודה

קרא עוד...

קרדיט לתמונה -  ש.א. טכנולוגיות – מחיצות אקוסטיות ניידות

ייעודן של מחיצות אקוסטיות הינו בראש ובראשונה ליצור חיץ בחלל גדול וכך לאפשר מרחב אינטימי נוסף עבור משימות וצרכים שונים. כמו כן, הן עוזרות לנו למסך את הרעש מבחוץ ומאפשרות ניצול חלל במקומות רבים כגון – במוסדות ציבוריים, במשרדים, באולמות אירועים, בבית חולים, במפעלים וכו'. מחיצות אקוסטיות מעוצבות מעץ בעלות מראה ייחודי שמושך את העין, מהוות גם פריט דקורטיבי בחלל שיכול להכתיב את כל האווירה במקום. אנשים רבים, מנהלים ובעלי עסקים שירצו ליישם באזורי העבודה שלהם מחיצות יוכלו ליהנות בזכותן מחללים תחומים ומוגדרים לכל סוג של עבודה או עבור כל פעילות שדורשות ריכוז מרבי - כך יצליחו ליהנות ממרחב אקוסטי שמאפשר עבודה יעילה ופרודקטיבית, לצד מראה מרשים ומעוצב. אז איך יוצרים בין רגע שקט בשטח הומה אדם ועדיין מצליחים לשמור על סביבה מעוצבת?

קרא עוד...

כל מי שיש לו מחסן בבית יודע שסידור המחסן באופן הכי אפקטיבי יכול להפוך את החיים לאיכותיים יותר. המחסן, תפקידו לאחסן. ואם הוא לא מסודר זה רק הגיוני שהחיים יהיו פחות נעימים. בסופו של יום, אם אתם מאחסנים את כל הדברים שלכם בבית למרות שיש לכם מחסן, זה אומר שאתם לא באמת סידרתם את המחסן כראוי. ולסידור מחסן כראוי יש מדפים למחסן ביתי שיכולים להעניק לכם בדיוק את הפיתרון שלו אתם זקוקים.

קרא עוד...

כשאנחנו חושבים על דלת הזזה לרוב נראה לנו שמדובר בדלתות שהן דלתות של פעם, אבל זה לא לגמרי מדויק. מבחינת חומרים והכנה אלו דלתות רגילות לחלוטין. הן יכולות להיות עשויות מעץ או מפולימר, צבועות בתנור או מכוסות בטפט. וישנן כמה דלתות מסוגים שונים שאפשר לבחור. החשוב הוא להתייעץ ולבחור עם אנשי המקצוע הטובים בתחום, וזאת על מנת שלא תבחרו דלתות שאינן מתאימות לכם.

קרא עוד...