כולם רוצים כל הזמן לשפץ את הבית, אם זה כדי להרחיב את המטבח, להוסיף חדר או ליצור פינת עבודה בגלל מעבר לעבודה מרחוק. שיפוצים הם לא דבר של מה בכך, לעיתים הם יידרשו הוצאת היתר בניה, לעיתים הם יהיו קוסמטיים אך אין ספק שהם לגמרי באופנה. אז אילו שיפוצים היום נחשבים לנפוצים ביותר ומדוע? הכנו לכם את המדריך השלם.

קרא עוד...

ניקוי בלחץ מים הוא טכניקה יעילה ביותר שיכולה להפוך את משימות הניקוי שלך לקלות ויעילות יותר. על ידי שימוש בכוח המים, שיטה זו יכולה להסיר לכלוך, לכלוך וכתמים ממגוון משטחים. עם זאת, חשוב להבין מתי והיכן להשתמש בניקוי בלחץ מים כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

קרא עוד...

בכל הנוגע לבניית מבנים, הבטיחות תמיד צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. שיקול קריטי אחד שעולה לעיתים קרובות בתהליך זה הוא האם להסכים לפינוי בינוי או לא. להחלטה זו יכולות להיות השלכות משמעותיות הן על פרויקט הבנייה והן על האנשים המשתמשים בבניין. במאמר זה, נבדוק את הגורמים שיש לקחת בחשבון בעת קבלת החלטה זו.

קרא עוד...

Photo by Nelson Ndongala on Unsplash

כאשר אנחנו יוזמים פרויקט בניה כזה או אחר, קל לנו לשכוח את האלמנטים שמשפיעים באופן ישיר על הבריאות של כל אחד מאיתנו ושל כל אחד מהתושבים בבניין. הרי מטבע הדברים, השאיפה היא 'לרוץ קדימה', לעסוק בתכנון של הבניין ובעיצובו. אבל אנחנו רוצים לקחת אתכם צעד אחורה ולדבר על נושא שאולי נחשב 'משעמם', אבל הוא זה שיכול להשפיע במידה רבה על איכות המים אותה יצרכו הדיירים בבניין בסופו של דבר.

קרא עוד...

בכל הנוגע לניהול יעיל של מי גשמים, התקנת מרזב חיצוני מפלסטיק היא פתרון פרקטי וחסכוני עבור נכסים למגורים ומסחר כאחד. מרזבי פלסטיק מציעים יתרונות רבים, כולל עמידות, סבירות וקלות התקנה. במדריך מקיף זה נתעמק בתהליך התקנת מרזב פלסטיק ונספק לכם הנחיות שלב אחר שלב להבטחת התקנה מוצלחת ויעילה.

קרא עוד...

הדמיית תוכנית מנחת מגידו. קרדיט: ציונוב ויתקון אדריכלים

אושרה התוכנית של רשות מקרקעי ישראל, בשיתוף עם המועצה האזורית עמק יזרעאל ורשות התעופה האזרחית, במנחת מגידו, להסדרת הפעילות הקיימת והמתוכננת במנחת. בשבוע שעבר קיבלה הועדה המחוזית מחוז צפון החלטה לתת לתכנית תוקף ובכך להביא לסיום הליך תכנון שנמשך כ-15 שנים, אשר כלל דיונים רבים על היבטי מזעור השפעות ומגבלות על אזור עמק יזרעאל, ותאום עם כלל הישובים הסמוכים והחקלאים הפועלים באזור

קרא עוד...

קרדיט : Depositphotos

סקר גז קרקע משמש לזיהוי נוכחות של גז מתאן. זוהי שיטה לא הרסנית וחסכונית לזיהוי מתאן. סקר גז הקרקע הוא דרך לזהות נוכחות של כל גז טבעי פוטנציאלי או גזים אחרים בקרקע.

קרא עוד...