איך האנגלית שלכם? אבל תחשבו על כך ברצינות. אנחנו לא מדברים על היכולת לשאול כיוונים בחו"ל או מה מחיר המנה שאתם מזמינים במסעדה בזמן הטיול שלכם, אלא אנגלית של ממש. נאמר שבישראל רבים מכירים את השפה היטב, אך מה לגבי רמה גבוהה באמת? תרגום מסמכים למשל הוא דוגמא לצורך ממשי ברמת שפה גבוהה, עד לשפת אם. כשמדובר בחומרים רגישים כגון תעודות זהות, תעודות לידה, מסמכים רפואיים ועניינים רגישים אחרים אל לכם להסתמך על כישורי האנגלית שלכם בלבד!

קרא עוד...

הצעת ההחלטה למתווה לפיצוי מחזיקים בתוואי הרכבת הקלה בכפר שלם מובאת לאישור המועצה בהתאם להחלטת ממשלה בעניין בהובלת שר האוצר משה כחלון ושר התחבורה בצלאל סמוטריץ'. החלטת הממשלה שאושרה לפני מספר שבועות קבעה כי בשלב הראשון, לאור תקופת הבחירות ייקבעו קריטריונים עבור מחזיקים המתגוררים בתוואי הקו הסגול בשים לב להשלכות על יתרת כפר שלם.

קרא עוד...

אחד השלבים הראשונים, וגם החשובים ביותר, בבניית מבנה הוא שלב קידוח הכלונסאות. שלב זה הוא חלק מעבודות השלד של הבניין ונועד ליצור את קידוחי האדמה שבהם תתבצע יציקה של היסודות. מיקום היסודות נקבע מראש במסגרת תכנית הבנייה על ידי מהנדס קונסטרוקטור ובהתאם לתנאי הקרקע. המטרה היא להוביל את היסודות לעומק מתאים כך שיוכלו להישען על שכבת סלע מוצקה ובמקביל יספקו תמיכה מיטבית למבנה. על קידוח כלונסאות ובדיקה סונית לבדיקת איכותם, בשורות הבאות.

קרא עוד...

ייצור חשמל באמצעות חומרי אנרגיה דוגמת פחם או מזוט, כפי שמקובל בישראל, מזהם את האוויר והסביבה. המגמה המסתמנת בישראל, ובעצם, ובארצות צורכי אנרגיה רבה היא לצמצום השימוש בהם לטובת אנרגיה סולארית ואחרת שאיננה מזהמת. בישראל שטופת השמש ניתן להפיק אנרגיית שמש ביתר יעילות בגלל ימי השמש הרבים בה, ואכן, הממשלה מעודדת מגמה זאת על ידי חוקים הנחקקים מעת לעת. לדוגמא: החוקים הותיקים המחייבים הקמת דודי שמש לחימום מים. בשנים האחרונות המגמה מתרחבת לניצול חום השמש לייצור חשמל על ידי התקנת מערכת אנרגיה ירוקה המבוססת על טכנולוגיה חדשנית. עלות ההתקנה מוטלת על בעל הבית אבל מיד עם חיבורה למערכת החשמל אין ליוזם אותה הוצאות כספיות בגין חשמל.

קרא עוד...

פתיחה של סתימות בתוך הביוב מהווה מטרד לא נעים היכול לפגוע בצנרת הביוב בצורה משמעותית, ואף במקרים קיצוניים, לגרום להחלפת צנרת הביוב ותשתית הניקוז כולה. אנחנו יכולים להציע לכם שירותי שאיבת ביוב ופתיחת סתימות בביוב, בכל הארץ, בכל שעה שתבחרו. נעזור לכם לטפל בבעיית הביוב וכן פתיחה של סתימות בתוך הביוב בעזרת צוות מקצועי וכן מכשור משוכלל.

קרא עוד...

איתור תשתיות היא הפעולה המיועדת לאתר את כל התשתיות העוברות באזור מסוים מתחת לפני הקרקע, על מנת שניתן יהיה לחפור לעומק הקרקע מבלי לגרום נזק לתשתיות העוברות בה. פעולה זו חשובה ואף הכרחית כאשר מבצעים חפירות בשטחים בינעירוניים ובאזורים בלתי מיושבים שבהם רק מתחילים תהליכי הקמה של מבנים, אבל היא חשובה עוד יותר כאשר היא מבוצעת באזורים מיושבים. פרויקט תמא 38, שיפוץ בניין, בניית מבנה חדש בשכונת מגורים – בכל המקרים הללו חשוב לבצע איתור תשתיות בסביבת בנייני מגורים ועל כך נדבר בשורות הבאות.

קרא עוד...