"תערוכת האור" הכנס והתערוכה הגדולה ביותר בתחום המיסטיקה וההוליסטיקה תתקיים ב 17-18/12/15 בגני התערוכה תל אביב.

כלים

"תערוכת האור" מציעה יומיים מלאים כל טוב עם עשרות הרצאות, סדנאות ודוכני מטפלים במגוון תחומים מרכז אליו מגוון עשיר ומרתק של מאות מומחים ומטפלים בתחומים רבים בהם: הילינג, תקשור, נומרולוגיה, קלפי טארוט, קריסטלים, אסטרולוגיה, מדיטציה, תטא הילינג, גופנפש,ריפוי עצמי, קריאה בקפה, מודעות עצמית, ריפוי אנרגטי, צמחי מרפא, שחזור גלגולים ועוד

במקביל לביתני התצוגה במקום, יתקיימו הרצאות וסדנאות מקצועיות בשלושה מושבים מקבילים עם מיטב המרצים המובילים את התחום בהם: מירב אסיא, דניאל כהן גולדנברג, שרית חכמה, ענבל לו, ירון זפרן, דודי אדלר, נחשון מזרחי, גילה בוים, חיותה אפשטיין, אסנת בן ברוך, נורית אלדר, יעל צור, עדי רוזן, ריקי וייסמן, חנן וטלי זוהר, ד"ר מימי עזריאלי, קלייר מסיאס, עופר קיסרי, אוריאלה פז מורין. "תערוכת האור" מאפשר לעוסקים בתחום ולמתעניינים להרחיב את הידע המקצועי וליהנות ממגוון רחב של הרצאות ייחודיות ומפגשים אישיים עם בכירי הענף בישראל.

לדבריה של נורית בן שימול, יזמת הכנס: "אני גאה להפיק את הכנס הרחב ביותר בתחום המיסטיקה והמודעות העצמית בישראל. עשרות אלפי אנשים נוגעים בתחום מדי יום ומושפעים ממנו. יש לי את הזכות להביא באופן מרוכז את בכירי הענף ומומחים בתחומים שונים להרצאות ומפגשים אישיים וכן לאפשר לעוסקים בתחום להציג את עצמם ולהחשף ליותר אנשים. המשתתפים בכנס מציגים את הנושאים העדכניים ביותר והמקצועיים ביותר הקיימים כיום. אני קוראת לכל המתעניינים בתחום לשריין לעצמם מקומות בהזמנה מוקדמת."

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים