כיצד הפך שטיח פרסי משפחתי בן 200 שנה לחלק מקולקציית תכשיטים ייחודית שנבחרה להציג בגלרייה היוקרתית marzee שבהולנד, אחת הגלריות המובילות בעולם? התשובה טמונה בפרוייקט הגמר של הסטודנטית נועה פרבשטיין משנקר

קרא עוד...

תכשיטים לרגע, כאלה שאפשר לראותם רק בהבזק של שניה, תכשיטים ממוחזרים מצינורות פלסטיק, שירי רחל המתורגמים לאבני סוורובסקי, שפת הסימנים המקבלת חומר, צורה וצבע - כל זאת ועוד בתערוכת הבוגרים השנתית של בוגרי המחלקה לעיצוב תכשיטים במכללת שנקר

קרא עוד...

תכשיטים בעיצוב אתיופי וטבעות אירוסין ב-1,000 ₪: בהשתתפות נציגים מ- 15 מדינות שהגיעו להתרשם מתעשיית התכשיטים הישראלית, נפתחה אמש תערוכת התכשיטים המקצועית הבינלאומית JOVELLA, בה משתתפים כ- 100 מציגים – תכשיטנים, מעצבים, יבואנים ועוד. במסגרת התערוכה הושקו קולקציות התכשיטים החדשות של בכירי המעצבים, וארבעה מותגים בין לאומיים חדשים השיקו את פעילותם בישראל: Feri ו- microstone הקנדיים, אנטיקה מורינה האיטלקית ו Uno de50 הספרדית. JOVELLA היא תערוכת התכשיטים הגדולה ביותר בישראל המתקיימת זו השנה ה-12 ומהווה מוקד מפגש עסקי של בכירי תעשיית התכשיטים בישראל.

קרא עוד...

עדיין נוצצים ומבריקים אבל כבר לא בשמיים - יהלומים במחירי מחאה: חברת "חלפון תכשיטי יהלומים" יציגו מגוון טבעות אירוסין עשויות זהב וכסף בשיבוץ יהלומים אמיתיים בתערוכת התכשיטים המקצועית הבינלאומית JOVELLA 2015 שתתקיים בימים ג'-ד' בגני התערוכה. החידוש: למרות שמדובר ביהלומים אמיתיים המשובצים בזהב אמיתי, כל המחירים הותאמו למחאת יוקר המחייה.

קרא עוד...

מותג התכשיטים "חכמת שלמה המלך" מציג קולקציית תכשיטים חדשה ומרגשת אשר בכל אחד מהם תפילה, פסוקי קודש, דיברי חכמה, סמלים וברכות, לפי המסורת היהודית. הקולקצייה החדשה מורכבת משרשראות עם תליוני כסף סטרלינג 925 וזהב, פיוטר, חרס ואבן בצורת כדור או מטבע, טבעות, חותמים ועוד עליהם מוטבעים פסוקים וברכות המתבססים על חכמת המלך שלמה ומיועדים להעניק ברכה לחיי העונדים את התכשיטים וסביבתם.

קרא עוד...

מותג התכשיטים הבינלאומי Anat collection מבית "ענת דברים יפים", של מעצבת התכשיטים ענת פרץ, מוכר בעולם הרחב מאז 1985, נמכר ומוצג במיטב תערוכות התכשיטים בהונג קונג, ניו-יורק, פריז, ברצלונה ויפן, ישיק לראשונה את קולקציית התכשיטים החדשה בישראל בתערוכת התכשיטים הבינ"ל JOVELLA 2015 שתתקים בשבוע הבא בגני התערוכה.

קרא עוד...

מעצבת התכשיטים אורית אמיר מציגה קולקציית תכשיטים חדשה ומרעננת של המותג שלה, Mallah of Love. בקולקצייה החדשה בולטות בנוכחותן אבני החן החצי יקרות, אלמנטים מכסף, יציקות, חרוזים, עורות, שרשראות גורמט ועוד. כל אלה מתבססים על הפילוסופיה היחודית של אמיר, המשלבת בין יוגה ו"מאלה" שהיא מחרוזת חרוזים האופיינית למזרח הרחוק בה כל חרוז מייצג חבל לחיים טובים ומשוחררים. אמיר תשיק את הקולקצייה החדשה שלה בתערוכת התכשיטים הבינ"ל JOVELLA שתתקיים בסוף החודש בגני התערוכה.

קרא עוד...