שיתוף פעולה משפטי ישראלי ספרדי: משרד רוזנברג, קרן-פולק, אפלמן ייצג בישראל את המשרד הספרדי המוביל Cremades, Calvo – Sotelo, Abogados. היעד הראשון לפעילות המשותפת: טיפול בהון ובנכסים של יהודי ארגנטינה

כלים

שיתוף פעולה משפטי ראשון בין משרד עורכי דין ישראלי ומשרד עורכי דין ספרדי מוביל: משרד עורכי הדין משרד רוזנברג, קרן-פולק, אפלמן, ייצג בישראל את המשרד Cremades, Calvo – Sotelo, Abogados, מהלך שיסלול את דרכו של המשרד הישראלי לאמריקה הלטינית.

בכוונת המשרד הישראלי לנצל את הנוכחות הבולטת של המשרד הספרדי בדרום אמריקה ובאמצעות הסניף שלהם בבונוס איירס להציע שירות משפטי ולטפל בהון ובנכסים של יהודי ארגנטינה וישראלים שעלו מארגנטינה ומבקשים לממש ירושות ועיזבונות בארץ מולדתם.

בעקבות ההסכם בין שני המשרדים יתקיים אירוע השקה ב- 12.9.2011 בתל אביב, בנוכחות משלחת ספרדית גדולה, בראשות חבייר קרמדס, השותף המייסד של המשרד הספרדי ואנשי עסקים. בין המוזמנים בכירים בישראל הפועלים מול השוק הספרדי כגון בכירי חברת התעופה איברייה, חברי לשכת המסחר ישראל אמריקה הלטינית.

שיתוף הפעולה בין שני המשרדים ייתן מענה להתעניינות ההדדית הגוברת בין ישראל ואמריקה הלטינית בתחומי היי-טק ומסחר. המשרד הישראלי ייטול חלק ביוזמה של ממשלת ארגנטינה לעודד חברות היי-טק זרות לפעול בתחומה.

לדברי עו"ד ישראל (ג'ורג') רוזנברג, שותף בכיר במשרד הישראלי, שיתוף הפעולה עם המשרד הספרדי המוביל הינו חלק מאסטרטגיה של פעילות בינלאומית בה דוגל המשרד. לפירמת משרד רוזנברג, קרן-פולק, אפלמן, סניף בציריך המשרת את הלקוחות האירופאים של המשרד. "שיתוף הפעולה עם המשרד הספרדי פותח לנו דלת לקהילה העסקית והיהודית הגדולה בעולם דובר הספרדית משני עברי האוקיינוס".

עו"ד מריאל אפלמן, העומדת בראש הדסק הספרדי של המשרד הישראלי אומרת כי כ- 80 אלף מיהודי ארגנטינה עלו לישראל ובדרום אמריקה מתגוררים עתה מאות אלפי יהודים, ומשרדם נערך לטפל בסוגיית הירושות והעיזבונות של ציבור זה מול הרשויות.

לדברי עו"ד גישרמו בורדה, שותף המנהל של משרד קרמדס – קלבו סוטלו בבואנוס איירס, לקהילה היהודית שורשים עמוקים בארגנטינה, וכבר אין זה סוד כי הונן של משפחות רבות מחולק בין ישראל לארגנטינה. בניסיון ובמטרה להוריד עלויות ולהקל על הלקוחות את הטיפול בנכסיהם, ערוכים המשרדים להעניק שירותים משלימים בשתי המדינות. היחסים המקצועיים בין המשרדים מאפשרים מתן מענה מקיף למלוא הסוגיות המשפטיות ושל ההשקעות, אשר לרוב מצריכות מעבר כלכלי והוני של המשפחות.

משרד רוזנברג, קרן-פולק, אפלמן

משרד רוזנברג, קרן-פולק, אפלמן הינו משרד בוטיק הפועל באמצעות שלושה סניפים הממוקמים בתל אביב, חיפה וציריך. המשרד, בעל ותק ומוניטין רבים, מתמחה במשפט בינלאומי ושורה רחבה של תחומים מקומיים ובינלאומיים. המשרד נוסד בשנת 1995 בחיפה, על ידי עורכי הדין ישראל (ג'ורג') רוזנברג ואורית קרן -פולק, בהמשך לפירמה שייסד רוזנברג בשנת 1969.

המשרד מתמחה בתכנוני מס בינלאומיים ונאמנויות, ומאז שנת 1998, הוא פועל גם בציריך שבשוויץ. במהלך השנים התמקד המשרד בייצוג לקוחות עסקיים ופרטיים בישראל ובשוויץ ופיתח מיומנות רבה בתכנון מס בינלאומי ,הקמה וניהול נאמנויות. כמו כן למשרד מחלקה גדולה המטפלת בדיני נזיקין – איכות סביבה, אשר מתמחה בייצוג נפגעי מטרדים סביבתיים.

עו"ד מריאל אפלמן, שותפה במשרד, מרכזת את הטיפול בדסק הדרום אמריקאי. במשרד מועסקים שמונה עורכי דין – ארבעה שותפים וארבעה שכירים וכן יועץ משפטי. המשרד מספק שירותים משפטיים בשפות עברית, אנגלית, צרפתית, ספרדית, גרמנית ואיטלקית.

תחומי העיסוק המרכזיים של המשרד: משפט מסחרי, דיני מס, דיני תאגידים, נאמנויות, צוואות ועיזבונות, דיני בנקאות ורגולציה, מסחר אלקטרוני ודיני טכנולוגיה, ליטיגציה מסחרית, וכללית, ניירות ערך ומוצרים פיננסיים, עסקאות בינלאומיות והשקעות, הגירה והתאזרחות, השקעות בנדל"ן ודיני ספורט.

Cremades, Calvo – Sotelo, Abogados

פירמת עורכי הדין Cremades, Calvo – Sotelo, Abogados, נוסדה במדריד בשנת 1994 על ידי חבייר קרמדס, ונחשבת כיום לאחת הפירמות הטובות והאיכותיות בספרד. המשרד מעסיק יותר ממאה עורכי דין.

הפירמה פועלת ברחבי העולם באמצעות שיתופי פעולה עם משרדים מובילים בדרום וצפון אמריקה, אירופה, המזרח התיכון והמזרח הרחוק. לפירמה יש נוכחות בברזיל, ארגנטינה, מכסיקו, ארצות הברית, אנגליה, גרמניה, סין ועתה גם בישראל.

המשרד מתמחה בשורה ארוכה של תחומים ובהם: משפט עסקי, משפט אזרחי, ליטיגציה, משפט פלילי, דיני עבודה, דיני מס, משפט מנהלי, דיני טכנולוגיה וניו-מדיה, הגבלים עסקים, דיני תשתיות, בנייה, מקרקעין ודיני בנייה עירונית.

הפירמה מופיעה מאז שנת 2001 ולאורך השנים בדירוגים אירופאים ובינלאומיים של משרדי עוה"ד מהנחשבים ומהמובילים כפי שמתפרסמים במדריכים האיכותיים.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS