כלים

במסגרת שיתוף פעולה חדש תפעל עמותת מלרז בשיתוף חברת "אריאל נתיבים" (באמצעות חברת "אשנב" שבבעלותה) לשלב אנשים עם מוגבלויות במפעלים, חברות, מתחמים מסחריים, קניונים ומגדלי משרדים, באיסוף פסולת למיחזור

במסגרת פרויקט "מגלים ירוקים למען הסביבה" נאספים למחזור נייר לבן, ראשי דיו, טונרים של מדפסות ומכונות צילום, מכלי משקה (פחיות ובקבוקים) ונאספות סוללות להטמנה וקרטונים.

הפרויקט מופעל בשילוב עובדים עם צרכים מיוחדים בעלי תסמונת דאון, פיגור שכלי קל, הלומי קרב, ונפגעי נפש. הפרויקט אינו למטרות רווח וכל הכנסותיו מיועדות לשילובם של עובדים נוספים מתוך תפיסה חברתית-סביבתית, אשר שואפת לקדם צדק חברתי עם צדק סביבתי. למיזם שותפים המשרד להגנת הסביבה והיחידות הסביבתיות של הרשויות תל אביב-יפו ורמת גן-בני ברק.

העובדים בפרויקט זוכים לשכר הוגן, תנאים סוציאילים כמקובל בחוק, אינטראקציה פעילה עם הסביבה וכן פעילויות תרבותיות הנעשות בעמותה. באופן זה העובדים הופכים להיות מנטל על החברה לנכס ותרומה לסביבה ולקהילה.

תרומת הפרויקט לסביבה הינו צמצום נפחי אשפה המגיעים להטמנה, הגדלת נפחי האשפה המועברים למחזור בישראל, הפיכת הפסולת למשאבים לשיפור איכות החיים והגברת המודעות הציבורית לחשיבות המחזור.

חיליק רוזנבלום, יו"ר עמותת מלר"ז: "אנו נרגשים על שיתוף הפעולה שנחתם עם חברת אריאל נתיבים. בשלב הראשון המדובר בשותפות של 6 חודשים, שלאחריה תהפוך השותפות לחברה אחת. המטרה שלנו היא לפעול במשותף בתחומי הבניינים הירוקים ולמקם מאות עובדים יקרים בפעילות החשובה שלנו בתחומי איכות הסביבה".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS