שר הכלכלה אלי כהן

(חדש על המדף)
גאווה ישראלית

לטובת עידוד התוצרת המקומית משרדי החקלאות והכלכלה החליטו: מעכשיו תו "מיוצר בישראל" גם על פירות וירקות מקומיים. שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: "הוספת סימון "מיוצר בישראל" לתוצרת החקלאית בדומה למוצרים התעשייתיים, המתבצע כבר מספר שנים, תרחיב משמעותית את סל המוצרים המסומנים כתוצרת כחול לבן, ומהווה נדבך נוסף במאמצים המושקעים על ידי משרד הכלכלה לעידוד ייצור מקומי והעדפת תוצרת הארץ למען קידומן של התעשייה והחקלאות וחיזוקה של הכלכלה הישראלית.

(כלכלה צודקת)
שר הכלכלה אלי כהן

שר הכלכלה אלי כהן נלחם בגזל המותגים המיובאים. משרד הכלכלה הוציא בקשה להתייחסות אל היבואנים הבלעדיים על רקע פערים משמעותיים שנמצאו בדו"ח משרד הכלכלה. שר הכלכלה אלי כהן: "יבואנים מנצלים בלעדיות בייצוג מותגים בינלאומיים לטובת מחירים גבוהים, אנחנו נדאג לזהות את כשלי השוק ולשנות אותם. הצרכן הישראלי יפסיק להיות פראייר, לא אסכים שיגזרו עליו קופון".

(צפון)
חנוכת המפעל. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

בטקס מרגש נחנך מפעל חדש במגדל העמק - ראש העיר אלי ברדה ושר הכלכלה אלי כהן חנכו את מפעל "ורסנו" החדש באזור התעשייה "שגיא 2000" המייצר עדשות משקפיים ומעסיק כ-170 עובדים. בשעה טובה נחנך מפעל חדש במגדל העמק. ראש העיר אלי ברדה ושר הכלכלה אלי כהן חנכו השבוע את מפעל "ורסנו" החדש באזור התעשייה "שגיא 2000" המשותף לעיריית מגדל העמק ולמועצה אזורית עמק יזרעאל.

(הדופק הפוליטי)
שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן (מפלגת כולנו)

ההחלטה הראשונה של שר הכלכלה הנכנס נגד הצרכנים: מתנגד לביטול עמלות רכישת כרטיסי קולנוע באינטרנט ועדת שרים לחקיקה דנה היום בהצעת החוק של ח"כ תמר זנדברג לביטול עמלות רכישה באינטרנט, החלות בעיקר על כרטיסי קולנוע והופעות.