שמוליק קליין

(היי טק)

שיתוף פעולה טכנולוגי בין קבוצת הרכב קל אוטו וחברת מלם שכר מקבוצת מלם תים, במסגרתו קל אוטו משדרגת בכמה שלבים את מערכת ניהול ההון האנושי בחברה, היקף העסקה מאות אלפי ש"ח. בשלב הראשון הוטמע באופן מלא מודול שכר ונוכחות ובעתיד הקרוב יוטמע גם המודול החדש של משאבי האנוש. המעבר של קל אוטו הוא פועל יוצא של גידול משמעותי במצבת כח האדם, לצד דרישה למענה טכנולוגי מתקדם יותר ודרישות נוספות שעלו בחברה שהמערכת הקודמת לא ידעה לתמוך בהן.

( מתגייסים למען הקהילה)

קבוצת הרכב קל אוטו, בשיתוף עמותת "לב אוהב" למען ילדים ונוער בישראל ו"שרון אילון יזמות חברתית", יצאו השבוע במבצע, המתקיים בכל סניפי קל אוטו ברחבי הארץ, לאיסוף תחפושות יד שניה ואביזרי פורים במצב טוב, המיועדים לילדים אשר ידם אינה משגת. הקבוצה תשלח נהגים לאיסוף תחפושות מבתיהן של משפחות המעוניינות לתרום אותן. התחפושות ימסרו לאותם ילדים דרך לשכות הרווחה בעיריות השונות בהן פרוסים סניפיה של קל אוטו (24 סניפים ברחבי הארץ).

(היי טק)

קבוצת הרכב קל אוטו, החמישית בגודלה בישראל, הטמיעה לאחרונה מערכת חתימה למסמכים אלקטרוניים שנפרסה בכ-70 עמדות השכרה בכל משרדי קל אוטו ברחבי הארץ. המערכת מתוצרת חברת וונדרנט, מאפשרת לקל אוטו לבצע את תהליך החתמת הלקוח על מסמכי ההשכרה ללא צורך בהדפסתם, ישירות על גבי מחשב טאבלט מתקדם.

(רכב)

וואלה! שופס, זירת הקניות הגדולה בישראל נכנסת לתחום מכירת הרכב ופותחת את זירת הרכב המקוונת הראשונה בישראל בשיתוף קבוצת קל אוטו.  מדובר בפעם הראשונה בישראל בה ימכרו רכבים בצורה ישירה באמצעות זירת קניות באינטרנט באופן שוטף, כל השנה.

(רכב)

קבוצת הרכב קל אוטו פתחה השבוע את הסניף הראשון שלה בנתיבות, המשתרע על מגרש של 1.5 דונם. סניף קל אוטו נתיבות החדש יציע שירותי מכירת רכב חדש ויד ראשונה, השכרת רכב, ליסינג לעסקים, וקל אוטו אאוטלט- בו יוצעו רכבים במחירים אטרקטיביים – החל מ- 5,000 ₪.

(רכב)

קבוצת הרכב קל אוטו פתחה השבוע את הסניף השלישי שלה בירושלים, המשתרע על מגרש של 1.5 דונם בשכונת רוממה, (רחוב רוממה 2). הסניף החדש שהוקם במבנה עתיק בן למעלה ממאה שנה ועבר שימור ושיפוץ מאסיבי, מותאם גם לצרכי המגזר החרדי ויכלול שירותי מכירת רכב חדש ויד ראשונה, טרייד אין, השכרת רכב, ליסינג וביטוח. בפיתוח הסניף הושקעו כמיליון שקלים. הקבוצה תשלם על השטח שכירות של כ- 50,000 ₪ לחודש לאדם פרטי

(רכב)

מתרחבת: בהשקעה של 8 מיליון ש"ח - קל אוטו פותחת סניף נוסף בחיפה על שטח של 5 דונם. פתיחת הסניף החדש נועדה להאיץ את תהליך ההפיכה של אזור הצ'ק פוסט למתחם רכישת הרכב הגדול ביותר באזור חיפה והקריות, בדומה לגלילות באזור המרכז

(רכב)

קבוצת הרכב קל אוטו, החמישית בגודלה בישראל, השלימה רכישת כשליש מפעילות חברת הליסינג "פרפקט ליס", שנכנסה להליכי כינוס נכסים. במסגרת העסקה רכשה קל אוטו מכונס הנכסים 204 חוזי ליסינג מימוניים ב- 15 מיליון ₪. קל אוטו נמצאת במו"מ לרכישת שאר הפעילות העסקית של פרפקט ליס – כ- 300 חוזי ליסינג מימוני נוספים.

(רכב)

קבוצת הרכב קל אוטו, החמישית בגודלה בישראל, החליטה לפתוח סניף חדש בהרצליה במטרה להציע לתושבי העיר כלי רכב להשכרה או מכירה במחירים אטרקטיביים. הקבוצה שכרה מקום והחלה לחפש עובדים מקרב תושבי העיר, אך נתקלה במכשול לא צפוי: ראש עיריית הרצליה, שהחליטה לא לאשר פתיחת לחברות הרכב פתיחת סניפים בעיר, בניגוד לחוק. כעת פנה קליין לשר הפנים אלי ישי, בבקשה להתערבותו במשבר

(רכב)

קבוצת הרכב קל אוטו תספק לחברה להגנת הטבע 100 כלי רכב, מהם גם רכבים היברידיים, באחת מעיסקאות הליסינג התפעולי הגדולות של ראשית 2012