שר האוצר שטייניץ בביקור ברמת הגולן: "נגביר את הצמיחה הכלכלית בגולן על ידי מתן תקציב המיועד להתיישבות וצירוף הגולן למפת הטבות המס ואזורי עדיפות לאומית; קשה לראות כיצד ניתן להגן על מדינת ישראל ללא הגולן". שר האוצר, ד"ר יובל שטייניץ, ביקר ברמת הגולן, ומסייר באזורי התעשייה, התעסוקה ומוקדי תיירות וחינוך

במהלך הביקור, הצהיר השר על מחויבותו להמשך פיתוח הגולן וההתיישבות בו: "הגולן הוא חבל ארץ נפלא ומשגשג ללא בעיה דמוגרפית. מאז ומתמיד הגולן היה חלק אינטגראלי מהמדינה ומההיסטוריה של ארץ ישראל וקשה לראות כיצד ניתן להגן על מדינת ישראל בלעדיו".

עוד אמר השר כי "אני רואה בדאגה כיצד משמיטים את סוריה מציר הרשע. מדובר במדינה לא פחות קיצונית ופנאטית מאיראן וצפון קוריאה. זו מדינה שמעודדת טרור ומפתחת נשק בלתי קונבנציונאלי, והידידות של סוריה עם איראן, חמאס וחיזבאללה מסוכנת לכל העולם. האשליות שקיימות בנוגע לסוריה מזכירות את מה שקרה באירופה ערב מלחמת העולם השנייה, כאשר נטו לחשוב שמסירת חבלי ארץ לגרמניה הנאצית תמנע מלחמה".

השר שטייניץ התייחס גם להמשך פיתוח הגולן כאשר הודיע כי "הממשלה ומשרד האוצר בראשותי יגבירו את הצמיחה הכלכלית בגולן על ידי מתן תקציב המיועד להתיישבות וצירוף הגולן למפת הטבות המס ואזורי עדיפות לאומית".