סטודיו אנד ג'וי, המעסיק אנשים עם מוגבלויות, משיק קו חדש של חבילות שי על טהרת שוקולד הבוטיק של "דה קרינה". על מלאכת אריזת חבילות השי אמונים אנשים המתקשים להשתלב בחברה בגלל מוגבלויות שונות. במסגרת עבודתם זוכים העובדים בכל התמיכה והסיוע הנדרשים לשילובם בחברה ובמעגל העבודה.

כלים

סדרת מארזי השי כוללת גם שוקולד בוטיק גורמה לטבעונים, המיוצר ממרכיבים איכותיים. ידוע שהקהל הטבעוני מתקשה לאתר מוצרי גורמה, במיוחד חבילות שי המיועדות כמתנה לאחרים. עכשיו ניתן להעניק חבילות שי עם שוקולד בוטיק.

המוצרים בכשרות בד"צ פרווה ולכן מתאימים גם לשומרי כשרות המעוניינים להגיש לאורחיהם קינוח איכותי או להעניק כמתנה לאורחים באירועים ללא מוצרים חלביים

לדברי נדב עטיה, מנכל סטודיו אנד ג'וי החלוץ בעסקים החברתיים בארץ, שיתוף הפעולה עם דה קרינה יסייע לנו לייצר מקומות עבודה לאנשים עם מוגבלויות ללא קבלת תרומות וללא השענות על תקציבי ציבור. האבטלה קשה לכולם וקשה פי כמה לאנשים עם מוגבלויות, שאינם יכולים להשתלב בכל מקום עבודה ולצערנו מרתיעים מעסיקים.

כך אפשר להנות מחבילות שי של שוקולד איכותי ובנוסף לתרום להעסקת אנשים עם מוגבלויות. המוצרים ישתלבו גם כמתנות למבקרים בכנסים, אירועים עסקיים וחברתיים כחתונות, בר מצווה וברית. כך שכל אירוע ייקח חלק בתרומה לקהילה.

גיורא צ'פלינסקי, מנכ"ל דה קרינה, מספר שמוצרי "דה קרינה" נעשים בעבודת יד והם פרי ניסיון העובר בין שלושה דורות, מארגנטינה עד עין זיון שבגולן. בין המוצרים מגוון רחב של פרלינים בטעמים שונים, ליקרים משובחים, מקלוני הדרים מצופים בשוקולד מריר מעולה, שברי שוקולד בשילוב צימוקים ושקדים, מדליוני שוקולד בשילוב פירות יבשים ועוד. "בדה קרינה אנו רואים חשיבות רבה בשילוב עובדים בעלי מוגבלויות כחלק פעיל בקהילה. אין סיפוק גדול יותר מלתת לאנשים הזדמנות ולקבל עבודה מצוינת".

סטודיו אנד ג'וי סייע כבר מעל ל-100 אנשים עם מוגבלויות להשתלב בחברה, על ידי יציאה ממעגל האבטלה לעבודה בעסקים שונים. הסטודיו ממומן ממכירות בלבד למגזר העסקי ולארגונים, ללא תרומות או מענקים. לפי המוטו "אל תתרמו לנו – תקנו מאיתנו".

באנד ג'וי מועסקים מעל ל-30 עובדים על בסיס קבוע לאורך כל השנה, בשכר שעתי מלא הכולל תנאים סוציאליים. דבר שאינו מובן מאליו בתחום העסקת מוגבלים. העובדים מתמודדים עם מגבלות פיזיות, חושיות ונפשיות ועוסקים בהכנת חבילות שי ועיצוב פרחים. מבחר המתנות מופיע באתר: www.andjoy.org.il

פרטים והזמנות בטלפון: 03-9011735.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS