בשעת אחר הצהריים היום, בבית בישוב רהט נטלה בקור רוח אישה בת- 55 את אקדחו של בעלה שהוחזק בכספת הבית, נטלה מחסנית עם כדורים שהוחזקו בנפרד, טענה את האקדח והמתינה לחזרתה של הנרצחת– אשת בנה, בכוונה להמיתה בדם קר.  בשעה שהכלה עמדה במטבח ובישלה את ארוחת הערב למשפחתה ניגשה אליה החמות וירתה בה שש יריות, בלי כל התגרות מצידה

הכלה, צעירה בת 19 הנמצאת בהריון מתקדם מתה ואיתה גם עוברה. הנאשמת ברצח נמלטה מיד מהמקום.  מיד עם היוודע הרצח הגיעו לזירה כוחות משטרה בפיקודו של רפ"ק אייל אזולאי מפקד תחנת רהט. החקירה הוטלה על משרד החקירות בתחנת רהט בפיקודו של פקד אלי כהן.

החוקרים גבו עדויות מהן מצטיירת מערכת יחסים עכורה בין המנוחה לנאשמת. עוד סיפרו לחוקרים כי מיד עם הישמע קול הירי הגיעו למקום ומצאו את הנאשמת כשהיא חבולה בראשה ומבלי לתת הסבר מניח את הדעת מה ארע בבית למנוחה. לחוקרים סיפרה הנאשמת כי ניסתה להתאבד.

כל כיווני החקירה נבדקו. הנאשמת המשיכה להכחיש כל קשר לאירוע. בפני החוקרים עלתה תמונה עגומה של אישה בשנות החמישים שלא הצליחה להרות, בנה המאומץ נישא ואשתו שהינה בת משפחתה הצליחה במקום בו היא נכשלה- להביא ילד לעולם.

קנאתה התעצמה והנאשמת עשתה כול שביכולתה כדי להתעלל ולהכביד על חיי הצעירה. יום קודם לאירוע סיפרה המנוחה לאביה על החיים הקשים בצל חמותה. אביה הבטיח לבוא ולשוחח עם החמות, אך טרם הגעתו הצליחה האישה שקנאתה גברה על כל לירות בה למוות.

כאמור בתום חקירה מאומצת במהלכה נאספו ראיות שהביאו להפללתה של הנאשמת , הגישה פרקליטות מחוז באמצעות עו"ד אליזבט ברנר אברהם כתב אישום עם בקשה למעצר עד תום ההליכים.