15 בפברואר 2015 - חברת רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ תציג מגוון רחב של יכולות וטכנולוגיות בתערוכתAEROINDIA 2015 שתיפתח השבוע בהודו.

במסגרת התערוכה תציג רפאל לראשונה בהודו את מערכת ההגנה לאוניות (כיפה ימית) C-DOME. המערכת מבוססת על טכנולוגיית מערכת ההגנה כיפת ברזל והיא נועדה לספק הגנה לאוניות וגם למתקנים אזרחיים כדוגמת אשדות גז ונמלים.

בתערוכה תוצג לראשונה בהודו גם מערכת ספייס 250 - מערכת חימוש אוויר-שטח בעלת טכנולוגיית הנחייה מתקדמת המנחה את החימוש באמצעות ראש ביות אלקטרו-אופטי ומנגנון ביות המתבסס על השוואת תמונה. תצורת ספייס-250 אשר תוצג בתערוכה היא בעלת ראש קרב במשקל של 250 ליברות (120 ק"ג) ומאפשרת למטוסי קרב לשאת עד ל-28 פצצות בו-זמנית. מערכת זו מצטרפת ל"משפחת" הספייס עם הספייס 1000 ו-2000.

בנוסף יוצגו בתערוכה מערכות ההגנה "כיפת ברזל" להגנה מפני טילים ורקטות קצרות טווח, טיל ה"סטאנר" - המיירט של מערכת "שרביט קסמים" להגנה מפני טילים ורקטות לטווח הבינוני, "ספיידר" - מערכת הגנה אווירית המבוססת על טילי האוויר-אוויר "פיתון–5" ו"דרבי" ומערכת "מיקאד" לשליטה ובקרה משולבת של מערכות ההגנה האוויריות.

כמו כן תציג רפאל את מערכות טילי ה"ספייק" - טילים אלקטרו–אופטיים מדוייקים, רב-תכליתיים, לטווחים של עד 25 ק"מ, הניתנים לשיגור ממגוון פלטפורמות, מערכת רקהלייט – פוד אלקטרו-אופטי לתצפית ולאיסוף מודיעין בזמן אמת, מערכת לייטנינג – פוד אלקטרו-אופטי לתקיפה ולניווט עבור מטוסי קרב ומערכות תקשורת רחבות סרט.