שחקני קבוצת חשמל ג' ותיקים חוגגים במסעדת אחלה. צילום- עצמי

שחקני קבוצת הוותיקים של עובדי חברת החשמל במרחב הצפון ובראשם המאמן שחקן יעקב דבידה, יו"ר ועד עובדי חברת החשמל במרחב הצפון, חגגו השבוע במסעדת "אחלה", במפרץ חיפה את זכייתם בליגה לוותיקים במחוז חיפה.

קרא עוד...

שמוליק וייס, מהנדס המועצה האזורית זבולון. צילום- משה יערי

ראש המועצה האזורית זבולון, דב ישורון, הודיע השבוע על מינויו של שמוליק וייס, כמהנדס החדש של המועצה האזורית זבולון וציין כי, "אני משוכנע שבעזרת ניסיונו הרב, נמשיך לקדם פרויקטים רבים למען רווחתם של תושבי המועצה". מינויו של וייס, אף אושר בישיבת מליאת המועצה

קרא עוד...

רקפת רוסק עמינח, צילום: רון קדמי

רשת ה-BBC הבריטית פרסמה את רשימת הנשים המשפיעות ומעוררות ההשראה לשנת 2016 – "BBC 100 Women 2016". מנכ"לית לאומי, רקפת רוסק עמינח, הינה האישה הישראלית היחידה אשר נכנסה לרשימה זו, הכוללת מגוון נשים פורצות דרך מכל העולם וממגוון תחומי עשייה, לרבות יזמיות היי-טק, מדעניות, ספורטאיות, סופרות, זמרות ושחקניות.

קרא עוד...

חברת נמלי ישראל ביטלה את מיזם 'לילה טוב' לעידוד מסירת תבואות בשעות הלילה בממגורות דגון. מיזם "לילה טוב" נותן מענקים ליצואנים ויבואנים עבור שינוע מכולות מלאות לנמלים ומהם בשעות הערב והלילה. יבואני התבואות דורשים מחנ"י לחזור בה מהודעתה החד צדדית ולשוב ולקיים את התחייבותה כפי שהוסכם איתם במיזם 'לילה טוב'.

קרא עוד...

ליאת יגר עם חברותיה למסע בצפון

ליאת יגר בעלת קבוצות להרזיה ופעילות גופנית, יצאה בסופ"ש האחרון עם חברותיה ממסע "מלכת המדבר" לטיול קל"ב בקטע משביל ישראל, הר מירון לנחל דישון. ליאת יגר, מה היה הפעם? בשישי, התארחתי יחד עם חברותיי, ללילה בחורפיש לאירוח דרוזי אסלי, נהנינו מאוד ומבחינתי איתן זה המסע שלא נגמר... את המסע עשינו יחד לפני ארבע שנים בהודו ומאז אנחנו מבלות יחד בטיולים בילויים אירועים ועוד"

קרא עוד...

בתמונות – למעלה: רונית הראל בן זאב, מנכ"לית מעלות,  למטה: שי באב"ד – מנכ"ל משרד האוצר. צילום:  חן גלילי

הערב ציינה S&P מעלות 25 שנים להקמתה ולייסוד ענף דירוגי החוב בישראל, באירוע חגיגי בתל אביב במעמד כל בכירי המשק ונציגי הקהילה הפיננסית המקומית. באירוע לקחו חלק דורית סלינגר – הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, פרופ' שמואל האוזר – יו"ר רשות ניירות ערך, שי באב"ד – מנכ"ל משרד האוצר – ועוד רבים מבכירי המשק והכלכלה הישראלית.

קרא עוד...