תמונה: אילוסטרציה

עינת אדרי הממונה על חופש המידע ברשות מקרקעי ישראל מקבלת היום פרס לשקיפות שלטונית בטקס שיתקיים הבוקר במוזיאון ארצות המקרא בירושלים, במעמד יו"ר הכנסת מר יולי אדלשטיין ושרת המשפטים הגב' איילה שקד, יוענק פרס שקיפות שלטונית לגב' עינת אדרי הממונה על חוק חופש המדע על פעילותה ברשות מקרקעי ישראל .

קרא עוד...

מצטייני צוות 3

פרויקט המצוינות של 'צוות 3' מתקיים זו השנה השישית ברציפות ובמסגרתו עובדים שמזוהים כבעלי פוטנציאל גבוה להצלחה, זוכים לסיוע מיוחד כגון – מלגות לימודים, ליווי אישי על ידי מנהלי הקבוצה

קרא עוד...

בתמונה מוטי שבבו מנכל ביצוע ובנו ניב יחד עם יוסי לאטי צילום- עצמי

כמיטב המסורת, הצוות הבכיר של חברת לאטי יזמות בבעלותו של היזם יוסי לאטי וחברת האופנה המובילה רנואר הוטס לנופש בברצלונה ומדריד, שכלל צפייה ממתחם הVIP בליגת האלופות ובקלאסיקו שבו ניצחה ברצלונה את ריאל מדריד 2:3. נהנו משער הניצחון של מסי: הבעלים יוסי לאטי והבן ליאב, מנכ"ל ביצוע מוטי שבבו, סמנכ"ל פרויקטים דני לנדמן, מנהל מכירות מומי בנימין, עו"ד החברה בועז סובול ומנהל חב' רנואר בצפון איציק פיינה.

קרא עוד...

אילן רצון מנהל הכספים בבית החולים מזור צילום -איגור פודליפסקי

מנהלת ביה"ח "מזור" (לשעבר "מזרע") בעכו פרופ' אילנה קרמר והמנהלת האדמיניסטרטיבית בביה"ח נעמי אסולין, הודיעו השבוע על מינויו של אילן רצון כמנהל הכספים החדש של ביה"ח, שיחליף את רחל אולשביצקי היוצאת לגמלאות

קרא עוד...

מנכ"ל מלון אמריקן קולוני, תומאס ברונטאלי מעניק את ספר המלון לשחקן ריצ'רד גיר קרדיט צילום: מלון אמריקן קולוני

בזכות קסמו הרב וההיסטוריה העשירה שלו, הפך בית המלון אמריקן קולוני ברבות השנים למקום המועדף על ידוענים הנמנים על שמנה וסולתא של החברה העולמית, ביניהם פוליטיקאים בעלי שם, שגרירי מדינות זרות, עיתונאים ואושיות תרבות מובילות דוגמת טוני בלייר, ריצ'רד גיר, בוב דילן, סר וינסטון צ'רצ'יל, ג'ורג'יו ארמאני, להקת קולד פליי ועוד. אמריקן קולוני משתייך לארגון היוקרתי The Leading Hotels of the World, המחייב את חבריו הנבחרים בקפידה בשמירה על רמת שירות ואירוח של חמישה כוכבים.

קרא עוד...

עו"ד גיא אופיר, החליט לחגוג השנה ובגדול יומולדת עגול לרעייתו עו"ד דולי אופיר והיעד שנבחר לחגיגות ה-40, שנמשכו שבוע היה לונדון. עו"ד גיא אופיר, חגגתם בשופינג באוקספורד סטריט? "בילינו בכל האתרים הנחשבים בלונדון, בהייד פארק, בביג בן, באוקספורד סטריט, בקמדן מרקט ונהנו ממחזות הזמר מאמא מיה וקינקי בוץ'. היה מקסים"