יעקב ברג הבעלים של יקב פסגות, נתן הרצוג רמי לוי ויוסי שבתו מנהל הסחר בקבוצת רמי לוי. צילום: עידו כהן

כ-30 יקבים בינלאומיים הציגו בתערוכת היינות המיובאים הבינלאומית WOW שהתקיימה בראשון במגדלי עזריאלי בתל אביב. לתערוכה הגיעו כאלף איש כולל אנשי עסקים. מנהלי חנויות מסעדות ופאבים. בעלי ייקבים, ייננים וחובבי אלכוהול ויין.

קרא עוד...

ישי לוי הלהיב השבוע מאות מעובדי חברת החשמל במרחב הצפון שגדשו את אותם האירועים בבית העובד בנשר באירוע חגיגי שיזם יו"ר ועד עובדי החברה במרחב הצפון יעקב דבידה ושבו הודה לעובדים על העבודה וההשקעה שלהם בכל ימות השנה. האירוע, התקיים במעמד ראש עיריית נשר אבי בינמו ולאור הצלחתו, הודיע דבידה, כי בכוונתו לקיים אחת לחודש אירוע חברתי לעובדי החברה

קרא עוד...

אחוות מנהלי הקניונים: מנכ"ל קבוצת קניוני ביג, איתן בר זאב, הודיע כי הוא תומך במועמדותו של אלון פילץ, מנכ"ל ובעלים-שותף בדיזנגוף סנטר, המתמודד בימים אלה בפריימריז של מפלגת העבודה. כך הצהיר בר זאב במכתב לפילץ.

קרא עוד...

נשיאת שנקר, פרופ' יולי תמיר, תעניק השנה לראשונה פרסים על מפעל חיים של "שנקר" יוענקו השנה לראשונה לחלוצת האופנה הישראלית רות דיין ולאיש העסקים דב לאוטמן, ממייסדי ענף הטקסטיל בישראל. בטקס חגיגי שיתקיים בסוף חודש מאי בבית השגריר האיטלקי בישראל, פרנצ'סקו מריה טאלו, במסגרת אירועי חבר הנאמנים הבינלאומי של שנקר, יוענקו גם תארי עמית כבוד לאיש העסקים רוני דואק ולבני הזוג אתי וגבי רוטר, בעלי רשת האופנה "קסטרו".

קרא עוד...

עמותת נצח נצחים מודה לאיש העסקים אריק מימון

איש העסקים אריק מימון שפועל רבות למען הקהילה ולטובת סיוע לנזקקים, קיבל מכתב תודה מרגש מעמותת נצח נצחים על תרומתו  הנדיבה במהלך חג הפסח.

יו"ר עמותת נצח נצחים, אבטליון בן אהרון ציין במכתבו: "בשמי ובשם כל חברי עמותת נצח נצחים, מבקשים אנו להודות לך, אריק מימון, על תרומתך הנדיבה לנזקקים לכבוד חג הפסח. הננו מברכים אותך ואת משפחתך בכל הברכות הכתובות בתורת ישראל. מן השמיים תבורך!".

 "נצח נצחים" מנהלת ישיבות וכוללים ועוזרת לתלמידים בתחום החינוך, מקיימת שיעורי עזר ופעולות צדקה וחסד.

נשיא התאחדות בוני הארץ נסים בובליל נבחר לכהן כיו"ר הנהלת לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים בראשות צביקה אורן.  בובליל, המכהן כנשיא התאחדות הקבלנים מזה שש שנים, התבקש על-ידי אורן, המשמש גם כנשיא התאחדות התעשיינים, לאייש את תפקיד יו"ר הנהלת לשכת התיאום, שהיה פנוי בשנים האחרונות, לאור האתגרים העומדים בפני לשכת התיאום לקראת הבחירות לכנסת ה-19, אישור תקציב המדינה וההתמודדות עם המצב הכלכלי הבינלאומי.

קרא עוד...

"דלתות פנדור", יצרנית דלתות הפנים המובילה בישראל תעניק את החסות הראשית למועדון הכדורסל מכבי ראשון ציון לעונה הקרובה (2012/2013)

 השבוע נחתם הסכם חסות ראשי בין חברת פנדור למועדון הכדורסל מכבי ראשון לציון הקובע כי שמה של מכבי ראשון לציון יהפוך באופן רשמי ל – מכבי "דלתות פנדור" ראשון לציון.391994_417244741666626_1838537328_n

חברת פנדור היא כיום יצרנית הדלתות הגדולה בישראל, דלתות פנדור נבחרו 16 פעם ברציפות כדלתות הפנים הטובות והדקורטיביות בישראל על פי סקר של מכון גיאוקרטוגרפיה עבור "המבחן של המדינה".

במהלך השנים חברת פנדור הייתה הראשונה להחדיר את הסגנון האיטלקי בישראל ובהמשך הייתה הראשונה בישראל שהתקינה קווי יצור ממוחשבים במפעליה.

כיום מציעה פנדור כחידוש עולמי בתחום דלתות הפנים –דלתות חזקות ועמידות בנזקי מים מסדרת "יוניק".

 סמנכ"ל דלתות פנדור, אריאל אורן: "אנו גאים לאמץ את מועדון הכדורסל מכבי ראשון לציון. האני ממאמין של הקבוצה משלבת את טיפוחו של השחקן הישראלי לבין חתירה להצלחה ולהישגים, כך למעשה פועלת חברת פנדור כאשר היא ממשיכה להשקיע, לפתח ולייצר בישראל".