מבוא:

בנוף העסקי התחרותי של היום, יעילות כוח העבודה משחקת תפקיד מכריע בקביעת הצלחתו של ארגון. היבט חיוני אחד של מקסום היעילות הוא ניהול יעיל של נוכחות עובדים. מאמר זה מספק סקירה מקיפה של מערכות שעוני נוכחות שונות הזמינות לעסקים, תוך הדגשת היתרונות והתכונות שלהן.

קרא עוד...

בעולם העסקים המהיר והמתפתח של היום, הישארות מקדימה את המתחרים היא חיונית להצלחה. כיזם או איש מקצוע עסקי, חשוב לשפר ללא הרף את הכישורים והידע שלך כדי לנווט את האתגרים ולנצל את ההזדמנויות שצצות. כאן נכנס לתמונה אימון עסקי אישי. על ידי השקעה בהתפתחות האישית שלך ורכישת הכישורים הנכונים, אתה יכול להעצים את עצמך להשיג את המטרות שלך, לעלות על המתחרים שלך ולהטביע חותם בענף שלך.

קרא עוד...

אורנה שטרקמן ושמעון בוסקילה. צילום: יחסי ציבור

הזמר שמעון בוסקילה, שריגש את כולנו עם השיר החדש שכתב במרוקאית לאחותו איתה חידש את הקשר לאחר נתק של 20 שנה אשר גם אותו ישיר במופע ענק שלו לרגל חגיגות 20 שנות קריירה, לקח פסק זמן ממירוץ החיים והגיע בסופש האחרון לנפוש במלון הבוטיק שטרקמן ארנה בנהריה.

קרא עוד...

קרדיט: freepik

כל אחד מאיתנו חולם להגיע למצב שבו יהיה לו עסק משלו. אין דבר יותר מספק מאשר לדעת כי הצלחתם להגשים את השאיפות שלכם. אך על מנת שיהיה ניתן לנהל עסק, חובה להבין כיצד עושים זאת כמו שצריך.

קרא עוד...

שני פרץ קריב, מרצה ומנטורית בתחום ההופעה מול קהל, איגדה יחד 30 מרצות פורצות דרך מהארץ ומחו"ל שירצו בכנס שיימשך יומיים, יתקיים בזום ויכלול 30 הרצאות מרתקות וממוקדות במגוון נושאים. הכנס מיועד לנשים שרוצות לקבל השראה וכלים להצלחה והגשמה בכל מעגלי החיים ובעשייה המקצועית שלהן.

קרא עוד...

סגנית מזכ''לית הסתדרות המורים סניף חיפה והמרחב עדנה דוד צילום- יעל שמלצר

עדנה דוד שנבחרה לפני כארבעה חודשים ליו"ר הסתדרות המורים סניף חיפה והמרחב, מונתה גם לסגנית מזכ"לית הסתדרות המורים הארצית, יפה בן דויד. לאחר מינויה, אמרה עדנה דוד, "אני מודה למזכ"לית הסתדרות המורים יפה בן דויד על הבחירה בי כסגניתה".   בנוסף, הודתה לחבריה בהסתדרות המורים, סניף חיפה והמרחב, "אתם שותפי לדרך וכל הישג הוא שלכם ושלי גם יחד. תודה על התמיכה, על העשייה המסורה, על המקצועיות ועל ההשקעה הבלתי מתפשרת במיצוי זכויותיהם של עובדי ההוראה. יחד נמשיך, נעשה ונצליח בראשותה של יפה בן דויד למען כלל עובדי ההוראה"

קרא עוד...