אילן רצון מנהל הכספים בבית החולים מזור צילום -איגור פודליפסקי

מנהלת ביה"ח "מזור" (לשעבר "מזרע") בעכו פרופ' אילנה קרמר והמנהלת האדמיניסטרטיבית בביה"ח נעמי אסולין, הודיעו השבוע על מינויו של אילן רצון כמנהל הכספים החדש של ביה"ח, שיחליף את רחל אולשביצקי היוצאת לגמלאות

קרא עוד...

מנכ"ל מלון אמריקן קולוני, תומאס ברונטאלי מעניק את ספר המלון לשחקן ריצ'רד גיר קרדיט צילום: מלון אמריקן קולוני

בזכות קסמו הרב וההיסטוריה העשירה שלו, הפך בית המלון אמריקן קולוני ברבות השנים למקום המועדף על ידוענים הנמנים על שמנה וסולתא של החברה העולמית, ביניהם פוליטיקאים בעלי שם, שגרירי מדינות זרות, עיתונאים ואושיות תרבות מובילות דוגמת טוני בלייר, ריצ'רד גיר, בוב דילן, סר וינסטון צ'רצ'יל, ג'ורג'יו ארמאני, להקת קולד פליי ועוד. אמריקן קולוני משתייך לארגון היוקרתי The Leading Hotels of the World, המחייב את חבריו הנבחרים בקפידה בשמירה על רמת שירות ואירוח של חמישה כוכבים.

קרא עוד...

עו"ד גיא אופיר, החליט לחגוג השנה ובגדול יומולדת עגול לרעייתו עו"ד דולי אופיר והיעד שנבחר לחגיגות ה-40, שנמשכו שבוע היה לונדון. עו"ד גיא אופיר, חגגתם בשופינג באוקספורד סטריט? "בילינו בכל האתרים הנחשבים בלונדון, בהייד פארק, בביג בן, באוקספורד סטריט, בקמדן מרקט ונהנו ממחזות הזמר מאמא מיה וקינקי בוץ'. היה מקסים"

צילום: בואינג

בואינג מוסרת את מטוס דרימליינר הראשון מדגם 787-9 לחברת התעופה קוריאן אייר. חברת התעופה היא הראשונה בקוריאה להפעיל את מטוס הדרימליינר. בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, וקוריאן אייר, חברת התעופה הקוריאנית, חוגגות את מסירתו של מטוס הדרימליינר הראשון מדגם 787-9.

קרא עוד...

צילום: אסף לוי

זכיין חדש ברשת קפה גרג: אלי גוטמן מאמן העבר של נבחרת ישראל ואחיו גיל יהפכו לזכייני גרג הסניף החדש יפתח בעתלית בהשקעה של 2 מיליון ₪. רשת קפה גרג הנמצאת בבעלות יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי, גייסה זכיין ידוע, את מאמן העבר של נבחרת ישראל אלי גוטמן שיחד עם אחיו גיל פותחים השבוע סניף בעתלית.

קרא עוד...

ראש המועצה האזורית זבולון, דב ישורון, הודיע השבוע על מינויו של ספי בארי, כגזבר החדש של המועצה האזורית זבולון וציין כי," אני מכיר היטב את יכולותיו ומשוכנע כי יצליח בתפקידו". מינויו של בארי, אף אושר בישיבת מליאת המועצה

קרא עוד...