צילום: אור ירוק

רק בירושלים לבדה, התרחשו בשנה שעברה 335 תאונות במעורבות נהגים צעירים, לעומת 312 בתל אביב. ארז קיטה, מנכ"ל עמותת אור ירוק: "המדינה חייבת להוסיף שיעורי חינוך לתעבורה ובטיחות בדרכים לתלמידי התיכון בכדי שהם יבינו באמת את הסכנות הטמונות בכבישים ואת האחריות הגדולה שמוטלת עליהם לנהיגה בטוחה"

קרא עוד...

את השנה הנוכחית בתחום מכירות הרכב פתח חודש מרגש ביותר, כאשר בינואר 2017 נקבע שיא חדש של מכירות רכב, לאחר שלא פחות מ-45,210 רכבים חדשים נמסרו לבעליהם המאושרים. שיא זה מציין עלייה דרמטית של 24% במכירת רכבים חדשים לעומת ינואר 2016, שגם הוא שבר שיאי מכירות.

קרא עוד...

שוק השכרת הרכבים בארץ, ובמיוחד בשנים האחרונות, זוכה להצלחה רבה לאור החידושים השונים שלוקחים בו חלק ובעיקר גם רמת המקצועיות הגבוהה הרבה יותר (בהשוואה לעבר) שמציעות סוכנויות הרכבים השונות.

קרא עוד...

הרבה יותר בטוח לנסוע כשאישה על ההגה. צילום: אילוסטרציה

עמותת אור ירוק: למרות הנתונים הגורפים - רק 4% מרגישים בטוחים יותר לנסוע עם אישה ולא עם גבר - תושבי הדרום יותר מפחדים לנסוע עם נהגות לעומת התל אביבים. ארז קיטה, מנכ"ל עמותת אור ירוק: "חסרים אלפי נהגים בתחבורה הציבורית ובענף הרכב הכבד. נשים לוחמות בצבא ומטיסות מטוסים ולכן הגיע הזמן שהמדינה תעודד אותן להשתלב גם בתחום הרכב וההסעות, כך נוכל לשלב כח עבודה איכותי בתחום הרכב וגם אולי לצמצם את תאונות הדרכים"

קרא עוד...

אופניים חשמליים. צילום: אילוסטרציה

יו"ר ועדת המשנה לבטיחות בדרכים ח"כ אשר: נעקוב אחרי רשויות שלא יצטרפו לאכיפת עבירות אופניים חשמליים. סגן מנהל אגף הפיקוח בעיריית ת"א: במאי תחל הסברה ובאוגוסט הפקחים יחלו לחלק דוחות; מנכ"ל פורום ה-15: הבעיה היא ברוכבים על הכבישים והמשטרה צריכה לטפל בזה; ח"כ אשר שב וקרא לשר האוצר להפנות חלק מעודפי גביית המס לא רק להורדת מס אלא גם להורדת הקטל בכבישים

קרא עוד...

עו"ד עפר חורש. צילום: ברוך בן יצחק

משפטנים: "תקנות התעבורה החדשות דווקא מעודדות את הקטל בכבישים. כל מטרתן היא להשית מסי עתק על האזרח" - בימים האחרונים יצא משרד התחבורה בפרסומים נרחבים, ובהם הסביר כיצד הוא הולך להילחם בעברייני התנועה, ולהפחית את הקטל בדרכים. לא רק שפורסמו תקנות חדשות לקנסות ולזימונים למשפט, אלא שהמשטרה גם התגאתה בהצבת ניידות דמה להרתעת נהגים מביצוע עבירות.

קרא עוד...

מסלולי טיול בחג הפסח

חג האביב מביא איתו חופשה ארוכה מבתי הספר וגם במקומות העבודה מורידים כוננות. אם גם אתם רוצים לבלות את פסח יחד עם המשפחה ומחפשים מסלול טיול אטרקטיבי, כדאי שתקראו את הכתבה הבאה

קרא עוד...