כשרוצים לקנות רכב, בין אם מדובר ברכב חדש או ישן (יד שנייה), ישנם המון גורמים להתחשב בהם. ניסינו לרכז עבורכם את מבחר הטיפים לקניית רכב, אשר יתאימו לשני המקרים. שימו לב שחלק מהטיפים לקניית רכב יתאימו יותר לקניית רכב מיד שנייה, היות ובמקרה של יד שנייה ישנם יותר גורמי הפתעה.

קרא עוד...

מניות לנתב"ג (מוניות הדר לוד בע"מ)

מוניות הדר לוד: מה אתם עושים כאשר אתם צריכים נסיעה קצרה בתוך העיר או הסעה לשדה התעופה, או שאולי אתם זקוקים לסידור קבוע של הסעה לעבודה? רבים מאיתנו משתמשים בשירותי מוניות.

קרא עוד...

שמירה על הסדר בחניון או בחניה הביתית הפרטית שלכם, כרוכה ביותר מאשר לוודא שאנשים מחנים את המכוניות שלהם בין הקווים. יתכן שתצטרכו לוודא שהם לא יתקדמו יותר מדי קדימה, יתקרבו למסלולי הליכה, דרכים ציבוריות או יתפסו מקומות חניה אחרים.

קרא עוד...

ליסינג פרטי. צילום: שאטרסטוק

במהלך העשורים האחרונים חלה בעולם הרכב הישראלי תפנית משמעותית. בעוד המיסים על יבוא רכבים הופכים את רכישתו של רכב חדש להוצאה בלתי אפשרית עבור אינספור משקי בית, אנשים פרטיים, בתי עסק וארגונים שונים, חברות הליסינג מציעות אפשרויות אטרקטיביות, מגוונות וגמישות לרכישה של רכב חדש או כמעט חדש, בערוצי מימון אטרקטיביים ומשתלמים ביותר. אחד המסלולים הנפוצים, הפופולאריים והמוכרים ביותר בהקשר זה הוא של ליסינג פרטי – מהו בעצם ליסינג פרטי, מהם יתרונותיו המרכזיים ועבור מי בדיוק זה מתאים?

קרא עוד...

קרדיט : Istock

שוק השכרת המכוניות הוא תחרותי ורבגוני, כאשר כיום ניתן לבחור בין שלל דגמים את זה המתאים ביותר לצרכינו. עבור מי שחשוב להם להתנהל ביעילות, הבחירה פשוטה - רכב חסכוני וגדול מספיק במחיר משתלם ותנאים הוגנים. אבל מי אמר שאי אפשר להפוך את השכרת הרכב לחלק מחווית החופשה?

קרא עוד...

בעבר כשהיינו רוצים לקנות רכב משומש, יד שניה, היינו צריכים "לעבוד" קשה על זה. כלומר, היינו צריכים לחפש אנשים שמוכרים את הרכב שלהם והיינו צריכים לחפש מוסכים או אנשי מקצוע שידעו לתת לנו גם הערכה האם הסכום שהמוכר מבקש על הרכב הוא מתאים למצבו ולערכו בשוק וגם לבדוק האם הרכב תקין ולא עבר שום תאונה או לא נגרם לו שום נזק.

קרא עוד...