מצבר הרכב הוא אחד הרכיבים החשובים והפחות מובנים ברכב. הוא מספק את האנרגיה הדרושה להפעלת הרכב ולפעילות כל המערכות החשמליות בו. שמירה נכונה על המצבר ובחירה נכונה של מצבר חדש כאשר דרושה החלפה, הן חיוניות לאורך חיי הרכב ולעמידות שלו. כתבנו לך מדריך מקיף שיעזור לך להבין בשימור ובטיפול במצבר הרכב, בפתרון בעיות נפוצות ואיך לבחור מצבר שיהיה נכון לרכב ולשימושים שלך.

קרא עוד...

מציאת ורכישת ביטוח רכב? איזה תיק, אתם בטח חושבים לעצמכם. בכל מה שקשור לרכישה של הביטוח החיוני הזה, רבים מרגישים שאמנם בעולם של ימינו יש בפניהם שפע של אפשרויות זמינות, אבל מהצד השני רמת ההתמצאות שלהם בעולם הביטוח לא גבוהה במיוחד, ואין להם זמן להתעמק בכל הצעה והצעה כדי לקבל החלטה מושכלת.

קרא עוד...

עם השנים, רכב חשמלי הפך לזמין יותר, נגיש יותר וזול יותר. כיום נעים ברחבי העולם יותר רכבים חשמליים מאי פעם והכמות עוד תגדל בשנים הקרובות. יחד עם זאת, הטכנולוגיה לא עוצרת שם ומביאה את התחבורה החשמלית ליעד הבא- מיחזור של הסוללות וצמצום נוסף של הפגיעה בסביבה.

קרא עוד...

בכל הנוגע לבחירת רכב, קיימות בשוק אפשרויות שונות. בחירה פופולרית אחת בקרב חובבי רכב רבים היא רכב השטח. אבל מה זה בעצם רכב שטח? בואו לצלול לתוך עולם מכוניות השטח ולחקור מה מייחד אותן מכלי רכב אחרים.

קרא עוד...

ככל שהעולם מתקדם יותר ויותר לעבר פתרונות תחבורה ברי קיימא, רכבים חשמליים הופיעו כמשנה משחקים בתעשיית הרכב. המכוניות החשמליות מציעות יתרונות רבים על פני רכבים מסורתיים המונעים בבנזין, וסוללות את הדרך לעתיד ירוק ונקי יותר. רכב חשמלי מהפכני כזה שמשך את תשומת לבם של חובבי רכב ברחבי העולם הוא ה-DS E-TENSE.

קרא עוד...

מימון לרכב הוא אפשרות פופולרית עבור אנשים שרוצים לרכוש רכב אך אין להם את הכספים לשלם עבורו מראש. בין אם אתם רוכשים לראשונה ובין אם אתם רוצים לשדרג את הרכב שלו, חשוב לקחת בחשבון כמה גורמים מרכזיים לפני הגשת בקשה למימון רכב. במאמר זה נדון מי צריך מימון לרכב, מה כדאי לבדוק לפני הגשת הבקשה, היכן ניתן לקבל מימון לרכב ובאופן ספציפי מימון לרכב לובינסקי.

קרא עוד...