ככל שהעולם מתקדם יותר ויותר לעבר פתרונות תחבורה ברי קיימא, רכבים חשמליים הופיעו כמשנה משחקים בתעשיית הרכב. המכוניות החשמליות מציעות יתרונות רבים על פני רכבים מסורתיים המונעים בבנזין, וסוללות את הדרך לעתיד ירוק ונקי יותר. רכב חשמלי מהפכני כזה שמשך את תשומת לבם של חובבי רכב ברחבי העולם הוא ה-DS E-TENSE.

קרא עוד...

מימון לרכב הוא אפשרות פופולרית עבור אנשים שרוצים לרכוש רכב אך אין להם את הכספים לשלם עבורו מראש. בין אם אתם רוכשים לראשונה ובין אם אתם רוצים לשדרג את הרכב שלו, חשוב לקחת בחשבון כמה גורמים מרכזיים לפני הגשת בקשה למימון רכב. במאמר זה נדון מי צריך מימון לרכב, מה כדאי לבדוק לפני הגשת הבקשה, היכן ניתן לקבל מימון לרכב ובאופן ספציפי מימון לרכב לובינסקי.

קרא עוד...

ככל שהעולם נעשה יותר מודע לסביבה, הצורך באפשרויות תחבורה בנות קיימא הפך ליותר ויותר חשוב. אחד הפתרונות המבטיחים ביותר להפחתת פליטת הפחמן ולהילחם בשינויי האקלים הוא האימוץ הנרחב של מכוניות חשמליות. עם יכולות האפס פליטות והטכנולוגיה המתקדמת שלהן, מכוניות חשמליות מובילות את המטען לעבר עתיד בר קיימא. במאמר זה, נבדוק שבע סיבות משכנעות מדוע מכוניות חשמליות טובות יותר לסביבה ומדוע המכונית הבאה שלך צריכה להיות מכונית חשמלית של אופל.

קרא עוד...

קרדיט FREEPIK

קנייה של רכב היא קניה מאד משמעותית שדורשת לא מעט התעסקות ובין היתר גם החלטות די קשות שיש לקבל באופן מושכל. כאשר אתם רוכשים רכב אחת השאלות היא האם יש לבצע קנייה של רכבים יד 2 או רכב חדש ויש להחלטות הללו פרמטרים שחשוב לתת עליהן את הדגש. לכל החלטה יש את היתרונות והחסרונות שלה וכאשר אתם מבצעים את הצעד החשוב של רכישת רכב, יש לעשות זאת בהתייעצות עם אנשי המקצוע המתאימים כמובן, מעבר לתמיכה שאתם מקבלים מחברים או משפחה. הנה כמה דברים שחשוב שתדעו על רכישת רכבים שהינם מיד שניה.

קרא עוד...

מעוניינים לרכוש רכבים לפירוק? אנו מחויבים לספק לך את המדריך האולטימטיבי לרכישת מכוניות לפירוק. במאמר מקיף זה נסקור את כל מה שצריך לדעת על התהליך הזה, מהבנת היתרונות שלו ועד למציאת הרכבים הנכונים. אז בואו נצלול פנימה ונחקור יחד את עולם פירוק המכוניות!

קרא עוד...

תמונה: רכבי צרי - יח"צ

בחירת רכב חדש אף פעם אינה פשוטה, אך העסק נעשה אפילו מורכב יותר כאשר מכניסים לתמונה ילדים. זה נכון במיוחד בשלבי ההורות המוקדמים, כאשר בראש סדר העדיפויות ניצבת באופן ברור, עבור חלק מהאנשים לראשונה - הבטיחות.

קרא עוד...

קרדיט תמונה Shutterstock

בעוד הרכב החשמלי מוכיח את עצמו אצל הקהל הישראלי, והפופולריות שלו גואה בקרב אלו המחפשים חיסכון בעלויות תחזוקה ודלק, היכן הוא ממצב את עצמו בקרב אלו המחפשים בטיחות? בואו לגלות

מעיין מליח

קרא עוד...