קרדיט : Istock

שוק השכרת המכוניות הוא תחרותי ורבגוני, כאשר כיום ניתן לבחור בין שלל דגמים את זה המתאים ביותר לצרכינו. עבור מי שחשוב להם להתנהל ביעילות, הבחירה פשוטה - רכב חסכוני וגדול מספיק במחיר משתלם ותנאים הוגנים. אבל מי אמר שאי אפשר להפוך את השכרת הרכב לחלק מחווית החופשה?

קרא עוד...

בעבר כשהיינו רוצים לקנות רכב משומש, יד שניה, היינו צריכים "לעבוד" קשה על זה. כלומר, היינו צריכים לחפש אנשים שמוכרים את הרכב שלהם והיינו צריכים לחפש מוסכים או אנשי מקצוע שידעו לתת לנו גם הערכה האם הסכום שהמוכר מבקש על הרכב הוא מתאים למצבו ולערכו בשוק וגם לבדוק האם הרכב תקין ולא עבר שום תאונה או לא נגרם לו שום נזק.

קרא עוד...

בשנים האחרונות אנו עדים למגוון של פתרונות תחבורה לגילאים הצעירים, אולם נראה כי גם ברמה הבטיחותית וגם ברמה הכלכלית – כדאי ללכת על האפשרויות הקלאסיות. קטנוע, מכונית ואופנוע איכותיים, הם ללא ספק האופציות המסורתיות שכדאי לכם לחשוב אליהם. אז אם הגעתם לגיל שאפשר להתחיל ואתם כבר מחכים לרגע שבו יהיה לכם זוג מפתחות משלכם, זאת בדיוק הכתבה בעבורכם.

קרא עוד...

מוסך מורשה בתל אביב

טיפול במוסך מורשה עדיף בשל יתרונות רבים מסיבות שונות. על פי רוב מוסך מורשה מתמחה במספר מצומצם של דגמים, אשר טיפולו בהם מקצועי ביותר בשל הניסיון וההתמחות בדגמים ייחודיים. מוסך מורשה מחזיק על פי רוב חלקי חילוף מקוריים של דגמים ולכן, כאשר יש צורך בהחלפתם הם יהיו זמינים ויבטיחו שמירה על איכות מכלולי הרכב ומערכותיו. ניתנת אחריות על חלקים אלה.

קרא עוד...

מפתחות לרכב היו משהו שתמיד אבד, נשבר או התקלקל וסביר להניח שזה קרה גם בזמן הכי לא מתאים: כשאתה מאחר לפגישה חשובה, כשצריך להביא את הילדים מהגן או את החותנת משדה התעופה. עד לפני כ 20 שנה בערך הדברים היו מאוד פשוטים אבל מאז החלו הדברים להסתבך...

קרא עוד...

מתם מוטורס סוכנות מורשית טויוטה חיפה יוצאת במבצע חגים מפתיע ומבטיח!

המבצע הוא על כל דגמי טויוטה, בהם יאריס, קורולה, לנדקרוזר, ראב 4 ודגם הקרוסאובר אשר כבש את העיר - c-hr. כל הדגמים מגיעים כדגם היברידי ואוטומטי. המבצע כולל הנחות, שדרוגים, טרייד-אין ומסלולי מימון המאפשרים לכל אחת ואחד להגיע לאחד מדגמי טויוטה, הרכבים המועדפים בעולם ובארץ. מנהל השיווק והמכירות במתם מוטורס סוכנות מורשית טויוטה חיפה אליעד מזרחי, מדגיש שהמבצע המיוחד מתקיים לקראת החגים ויימשך עד ה-7 בספטמבר. לתיאום נסיעות התרשמות וקביעת מפגש אישי עם נציג המכירות, חייגו: 04-8550550 מתם מוטורס סוכנות מורשית טויוטה - משפחה אחת. כל היתרונות ברח' חת נחום 16 במתחם מ.ת.מ בדרום חיפה: מכירות, מרכז שירות, פחחות צבע, חלפים מקוריים, אביזרים, מימון, טרייד אין ומועדון לקוחות VIP

מנהל השיווק והמכירות של מתם מוטורס סוכנות מורשית טויוטה, אליעד מזרחי, מציין, "אין לנו ספק שהמתעניינים שיגיעו למתם מוטורס עד ה-7 בספטמבר כולל, יופתעו לגלות מבצע באמת מיוחד, דגמי הטויוטה שלנו פופולריים בהיותם נותנים מענה לכל אחד. המכונית הנמכרת ביותר בישראל הקורולה המשפחתית תהיה במבצע, כמו גם הראב 4 והלנדקרוזר לאוהבי הריגושים והשטח. אליהם מצטרפים גם היאריס השובבה, המועדפת לנסיעות עירוניות בקרב צעירים ומבוגרים כאחד, ורכב הקרוסאובר שמשגע את האוהבים חוויית נהיגה עירונית ברכב המעוצב בעיצוב חללי ייחודי, ומצוייד בטכנולוגיות מתקדמות".

מ.ת.ם מוטורס בע"מ, משמשת כסוכנות מורשית של טויוטה בחיפה, תחת יבואן טויוטה בישראל "יוניון מוטורס בע"מ", ומהווה את אחת מסוכנויות הרכב הגדולות והמצליחות באזור הצפון.

מתם מוטורס סוכנות מורשית טויוטה הממוקמת בשורה הראשונה של סוכנויות המשנה בישראל נוסדה בשנת 1999 ע"י אהרון מזרחי, אשר לצידו עובדים היום בניו רפי מזרחי ואליעד מזרחי המנהלים את תחומי השרות, השיווק והמכירות.

הסוכנות ממוקמת ברח' חת נחום 16 במתחם מ.ת.מ בדרום חיפה, בשטח של 2000 מ"ר. המיקום הייחודי מאפשר גישה נוחה ללקוחות, חניה מסודרת וכמו כן, המקום מותאם לשירות וגישה של נכים.