רונן הלל

(יחסי ציבור)

Kelty – ענקית ציוד ואביזרי ספורט, טיולים ופנאי מארה"ב וחברת גרביטי משיקות אתר אינטרנט בעברית www.kelty.co.il.

(נדל"ן)

___800x493

לאור הביקושים הערים וההצלחה החליטה החברה להרחיב  את המבצע המיוחד  גם לדירות 5 חדרים: דירת 5 חדרים מעוצבת וממוזגת במזגן מיני מרכזי, כולל הנמכות גבס בקומה א', מוצעת במחיר אטרקטיבי של 1,299,000 שקל!


לאור הביקושים הערים וההצלחה החליטה החברה להרחיב  את המבצע המיוחד  גם לדירות 5 חדרים: דירת 5 חדרים מעוצבת וממוזגת במזגן מיני מרכזי, כולל הנמכות גבס בקומה א', מוצעת במחיר אטרקטיבי של 1,299,000 שקל!

___800x493חברת הנדל"ן 'מבנים ונתיבים' מדווחת על ביקושים ערים לדירות במגדל ה-2 בפרויקט 'luxury HOME מגדלים על הפארק' ביבנה הירוקה.

החברה מדווחת כי החודש נמכרו 9 דירות, בהיקף של 12.5 מיליון ₪, מהן 4 דירות 4 חדרים ו-3 דירות 5 חדרים וכן שני מיני פנטהאוזים בשטח של כ-140 מ"ר, בני 5 חדרים  עם מרפסות של 21 מ"ר.

לאור הביקושים הערים וההצלחה החליטה החברה להרחיב  את המבצע המיוחד  גם לדירות 5 חדרים, כך שדירת 5 חדרים מעוצבת וממוזגת במזגן מיני מרכזי, כולל הנמכות גבס בקומה א', מוצעת במחיר אטרקטיבי של 1,299,000 שקל!

הדירות בפרויקט 'luxury HOME מגדלים על הפארק' ביבנה הירוקה כוללת תוספות ובחירות של האדריכל והמעצבת שהפכו לסטנדרט כגון: תקרות גבוהות במיוחד לתחושת מרחב ייחודית, מערכת סולארית לחיסכון בצריכת אנרגיה, דלתות פנים יוקרתיות עם נעילה מגנטית, תריסים חשמליים בכל הבית, אסלות תלויות ומיכלי הדחה סמויים, ארון אמבטיה תלוי מעוצב, ברזי גרוהה, מטבח מעוצב כולל אי, נק מים וגז במרפסת,  חדרים מרווחים, הכנה לשואב אבק דירתי, ומתן אפשרות לדייר לצביעה בצבע אקרילי מגוון, מחסן פרטי צמוד לכל דירה ועוד.

ניתן להתרשם מהסטנדרט המוצע ב-2 הדירות  לדוגמא באתר. מאחר והסטנדרט הינו גבוה מאוד ויוצא דופן, החליטה החברה להציג בדירה לדוגמא רק את הסטנדרט הכלול  במחיר הדירה, כך שלקוח הרוצה לרכוש דירה, יכול להתרשם מהמפרט הגבוה, הכלול במסגרת המחיר ובכך לחסוך עשרות אלפי שקלים הנדרשים במסגרת שיניי דירים ועיצובים למינהם .

לדברי יובל עטיה, מנכ"ל חברת מבנים ונתיבים: "בני הזוג שמגיעים אלינו לביקור בדירות לדוגמה מוצאים כי ההמחשה של הסטנדרט והיכולת שלהם לקבל אותו, ללא תוספת מחיר, כדאית ומסייעת להם בתהליך קבלת ההחלטה. גילינו כי רבים מהם מעדיפים לדעת בדיוק מה הם מקבלים וזאת בניגוד להרבה מאד מקומות שהדירה לדוגמא לא משקפת את הסטנדרט המוצע  ולא פעם הם נדרשים להוסיף עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים".

מבנים ונתיבים, באמצעות חברת השיווק אמבסדור, משווקת בימים אלה דירות במגדל השני המציע  57 דירות בתמהיל של 4 חד', 5 חד' ומיני פנטהאוזים ופנטהאוזים יוקרתיים במחירים מיוחדים.

לחברת מבנים ונתיבים מוניטין רב בתחום הבנייה בישראל. החברה, שהחלה את פעילותה באשקלון, חתומה על הצלחות רבות באשקלון, גדרה וביבנה ובין הפרויקטים שהחברה מובילה כיום פרויקט 'קדמת הים', 'צמרת אפרידר' home אילן הירוקה ועוד רבים נוספים.

לאתר החברה: www.mivnim10.co.il

(יחסי ציבור)

לכבוד עונת החתונות, ברשת מלכיאור אומנות בעור מציעים מגוון מוצרים ומתנות מיוחדות לחתונה.

(נדל"ן)

חברת הנדל"ן 'מבנים ונתיבים' פתחה היום את השלב השני בשיווק ומכירת הדירות במגדל ה-2 בפרויקט 'HOME luxury מגדלים על הפארק' הממוקם בלב השכונה החדשה ביבנה הירוקה, הנחשב לגולת הכותרת של החברה

(נדל"ן)

מייסד חברת מבנים ונתיבים זכה בתואר רב קבלן של ארגון הקבלנים כאות הערכה על הצטיינותו, אלי עטיה, מייסד חברת הנדל"ן מבנים ונתיבים מהמובילות והוותיקות בישראל, זכה בתואר כבוד מטעם ארגון הקבלים – רב קבלן!

(יחסי ציבור)

יקב ארזה ומשרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור חשפו את היינות הסודיים שהושקו באופן מחתרתי ללא תווית, תוך שימוש במדיה חברתית ובכלים טכנולוגיים ליצירת באז

(מאמרים - כלכלה)

altכדי להצליח ביזמות, לפרוח בעסקים ולהקים חברות מצליחות שמניבות רווחים והון לבעלים שלהם – לכל אלה דרושה שיטה, תוכנית פעולה, ידע ובעיקר עבודה קשה ויכולת לסנן ולקבל החלטות. קבלת החלטות קשורה באומץ ובדמותו של המנהל ולא פעם יוצא שכאן עיקר הבעיה או ההזדמנות הגדולה של העסק

(דעות)

ronen_hilelבימים אלה בהם ברק אובמה והממשל האמריקאי ממשיכים ללחוץ על ישראל לקראת סבב נוסף של שיחות ומו"מ מול הפלסטינים, אנו חוזרים לשאלה בסיסית שעלתה בתקופות קודמות: האם באמת יש לנו ראש ממשלה חזק וכזה שמוביל אג'נדה ברורה? אילו לחצים מופעלים על בנימין נתניהו ועד כמה הוא מחויב להצהרותיו מעבר?

(דעות)

israelturkey"משברים דיפלומטיים בין מדינות הם לא המצאה ישראלית - טורקית אך לאחרונה נדמה כאילו שתי המדינות ממציאות מחדש את המושג הזה ולוקחות אותו לכיוון הכי הגרוע שניתן לנהל", כך פתחתי את המאמר האחרון שלי בנושא יחסי ישראל טורקיה, שפורסם בינואר 2010

(מוזיקה)

safari-singleסינגל אחרון לפני יציאת אלבום הבכורה של ההרכב "ספארי" מספר על סיפור "אהבה אסורה" של הסולן עם נערה חרדית."ספארי", ההרכב של איתי סיני ורונן פרי, יוצאים בסינגל אחרון לפני יציאת אלבום הבכורה שלהם. הסינגל "בואי נאהב" נעים וקליט, שיר אהבה מקסים שמחלחל לו לאויר.