צימרים

נוצר ב-20.08.2017 09:08
(תיירות בארץ)

אל תוותרו על החופשה הזוגית שלכם

בחיי היום יום הרבה יותר מידי פעמים קורה לנו שאנחנו לא מספיק משקיעים בזוגיות. זה קורה בגלל העבודה, בגלל חיי השגרה ובגלל עוד הרבה סיבות אחרות, אך מה שאתם יכולים להיות בטוחים לגביו, זה שאם לא תשקיעו בזוגיות שלכם היא לא באמת תחזיק מעמד. כלומר, זה שיש לכם משפחה זה טוב ויפה וזה שהתחתנתם לפני שנים מתוך אהבה זה נהדר, אך האם זה מה שיבטיח לכם זוגיות לשנים? לא בטוח. לכן אפשרות של צימרים בצפון לזוגות צריכה לעניין אתכם, כי צימרים בצפון לזוגות זו הזדמנות נהדרת להיזכר למה אתם ביחד וזו יופי של סיבה לחגוג את האהבה שלכם, אז למה אתם מחכים?

(תיירות בארץ)
צימר במירון (צילום: צימרון)

לכל אחד מאתנו דרושה הפוגה מהמרוץ היומיומי. ניקוי ראש, והחלפת אווירה כדי להמשיך בשגרת היום יום בכוחות מחודשים.

(הדופק הפלילי)
ח"כ יפעת שאשא-ביטון

"מסיבות בני נוער בווילות וצימרים זאת תופעה מסוכנת שיש להוקיע ולעצור" - ח"כ יפעת שאשא-ביטון הגישה היום הצעת חוק בנושא השכרת וילות וצימרים לטובת מסיבות רוויות אלכוהול, סמים ומין של בני נוער. הדרישה: מי שישכיר לבני נוער את המקום שבבעלותו ללא נוכחות מבוגר – יישלח למאסר של עד חצי שנה. בדיון שהתקיים בנושא בוועדה לזכויות הילד אמר פרופסור עמוס רולידר: "אכיפה ונהלים ברורים יחד עם עבודה חינוכית יסייעו בהתמודדות עם התופעה"

(תיירות בארץ)
מרכז הטיפול במים 'עוד טיפה'

רוצים להתארח בגליל בצימר עם בריכה מחוממת ולשלם – כמה שתרצו? מיזם 'עוד טיפה', אחד ממיזמי התיירות שנפתחו בשנים האחרונות בגליל בסיוע פרויקט חממות תיירות גליל אותו מובילה הרשות לפיתוח הגליל מציע לאורחים – בוא להתארח אצלנו ואת המחיר בימי ראשון ועד רביעי- תקבעו בעצמכם..

נוצר ב-12.11.2015 10:11
(תיירות בארץ)

הישוב סנסנה של תנועת אור מעניק למטיילים אירוח חינם בבקתת עץ שנבנתה במיוחד עבורם. המטיילים יזכו ללינה, מקלחת ושתייה חמה – כל זאת ללא תשלום. ברכיה רוזנבלו, יוזם הפרויקט: "אני מזמין את המטיילים לבקר באחד המקומות היפים בארץ"

(בעולם)

לאחרונה אנו שומעים מלחמות ומריבות, האבטלה שגוברת, מחירי הדלק שעולים ללא הפסקה. לא היית רוצה חופשה להירגע מכל הבלאגן?

(צפון)

צימר בלתי חוקי, שנבנה על אדמות מדינה ביישוב חד נס במועצה האיזורית גולן, ושימש למלונאות בלתי חוקית ולהפקת רווחים אישיים מאדמות המדינה, נהרס ע"י מפקחי מינהל מקרקעי ישראל

(בעולם)

בימים אלו, הושק אתר חדש וייחודי בתחום הלינה. האתר החדש הינו מנוע חיפוש והשוואת מחירי לינות בבתי מלון ומתחמי אירוח בעולם

(תיירות בארץ)

משרד התיירות יוצא בקמפיין לעידוד בעלי הצימרים להצטרף לתו האיכות IBB; בסוף התהליך ישווק משרד התיירות את היחידות המדורגות לתיירות נכנסת