אם אי פעם עשיתם מסיבת רווקים באשדוד, ועשיתם את החיפוש אחר לופט אשדוד בטח יצא לכם להיתקל ברד לופט שזה ככל הנראה אחד הלופטים המדהימים ביותר בישראל, בבעלות איש העסקים שרון פורר. למקרה שכן נתקלתם בדבר המדהים הזה, הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת על המגמות העתידיות בעולם הנדל"ן.

כלים

פור מסביר: אני למעשה מחפש תמיד השקעות מועילות כדי להיטיב עם העסק שלנו ומצד שני להביא איזה שהיא תועלת לחברה מסביבי, הרי המסקנה שהגענו אליה כבר לפני הרבה מאוד זמן היא שאנחנו כאן לא רק כדי להרוויח כסף, אלא כדי לעשות גם דברים מועילים למען הציבור.

כל הסיפור התחיל למעשה כאשר חיפשנו השקעות בנדל"ן מיוחדות, ולא רק סתם לקנות עוד בתים. רצינו לעשות משהו מיוחד. ובדיוק באותו הזמן היה לנו מסיבת רווקים של חבר ורצינו מקום לעשות בו מסיבה.

אחרי הרבה חיפושים, הבנתי שאנחנו לא מצליחים למצוא מקום כזה, באותו הרגע החלטתי שאני מגשים חלום ילדות ומקים לופט אשדודי שבו ניתן יהיה להקים מסיבות רווקים ורווקות בכל הסגנונות. בנינו באמת את הלופט היפה ביותר בעיר ואולי במדינה כולה, שכולו מוקדש לאנשים הרוצים לחגוג מסיבות רווקים/רווקות במחיר סביר מאוד בלי להוציא הרבה כסף על שטויות לא נדרשות.

פור ממשיך: כל מי שאי פעם חיפש לעצמו מקום למסיבה, מבין עד כמה זה יקר. באמת הרבה כסף, אז אם אתם מתכננים לעשות מסיבה באשדוד, אנחנו שמחים להציע את הלופט שלנו שיעלה לכם הרבה פחות מכל מקום אחר שאתם תצליחו למצוא בעיר, כאמור מצד שני יתן לכם את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם. בדיוק בשביל זה הקמנו את הלופט שלנו.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS