כלים

איילת שקד, יו"ר ישראל שלי(צילום: ישראל שלי)איילת שקד, יו"ר תנועת ישראל שלי, המונה כיום למעלה מ-75 אלף חברים, אמרה בעקבות הזכייה כי "הפרס שייך לכל אותם עשרות אלפי חברים בישראל שלי שפועלים כל יום למען מדינת ישראל ציונית, למען תקשורת מאוזנת, למען חיזוק חיילי צה"ל ונגד שנאת המיעוט, בין אם זה מתנחל, חרדי או ערבי".

שקד הודיעה על כוונתה לאפשר ל-75 אלף חברי התנועה להחליט בהצבעה על השימוש הראוי בפרס. "נפתלי בנט ואני הקמנו את התנועה לפני שנתיים כדי שתהיה לבית פעיל לכל אותם ישראלים שמבקשים לקחת חלק בעשייה הציונית. לא העלנו על דעתנו עד כמה עוצמתית, משמעותית ומרגשת תהיה הפעילות. אני קוראת כעת לכל מי שאכפת לו ורואה עצמו ישראלי ציוני – לעשות ציונות יחד איתנו ולהצטרף כבר היום לישראל שלי בפייסבוק ובאתר שלנו", אמרה שקד.

נוסף על הפרס לשקד, תעניק ועדה מקצועית של האגודה פרס נוסף לאחד משאר מועמדי השנה: מתי גולן, ד"ר דרור אידר, בן דרור ימיני, הרבנית שולמית מלמד ודבורית שרגל.

"כל אחד מהם ראוי ביותר לפרס", אמרה שקד, "ואני מברכת את כולם על פעילותם למען ביקורת התקשורת שהיא, למעשה, שמירה יומיומית על כלב השמירה של הדמוקרטיה".