עמידר

(מנהלי)
שמאית המקרקעין הגב' דליה עסיס

הוגש ערעור לעליון על החלטת בימ"ש המחוזי בעתירה מינהלית שהוגשה על ידי שמאי מקרקעין נגד מכרז של חברת עמידר בערעור נטען כי פס"ד של ביהמ"ש קמא, הוא תקדימי וחורג במידה לא סבירה מהחוק ותקנות חוק חובת המכרזים - ומפסיקתו הענפה של בית משפט נכבד זה, כמו גם פסיקתם של בתי המשפט המנהליים. זאת תוך כדי פגיעה חמורה בחופש העיסוק ופגיעה בעקרון השוויון והתחרות החופשית.

( מתגייסים למען הקהילה)
טורניר הכדורגל של עמידר ומפעלות חינוך וחברה

לרגל חופשת הפסח נערך השבוע טורניר הכדורגל של עמידר ומפעלות חינוך וחברה, במתחם האימונים על שם חודורוב בחולון.

( מתגייסים למען הקהילה)
יו"ר עמידר, יצחק לקס, מעניק חבילת מזון לדיירת

יו"ר עמידר, יצחק לקס, הגיע ביום שני לסיור מיוחד בצפת, חילק חבילות מזון לנזקקים וחנך מרכז קהילתי חדש ברחוב דוד אלעזר. "במיוחד בפסח, אסור שאף אחד יישאר בלי אפשרות לחגוג את החג כהלכתו", אמר לקס.

(היי טק)

חברת אר.וי.אם מערכות נבחרה לספק לחברת עמידר תוכנות שרטוט מסוג בריקסקאד. במסגרת המהלך תספק חברת RVM לעמידר כעשרים וחמישה רישיונות לתוכנת השרטוט בריקסקאד לשימושם של מהנדסי חברת עמידר, זאת בנוסף לשירותי הדרכה, הטמעה ותמיכה בתוכנת בריקסקאד לתקופה של שנה.

(נדל"ן)

מבנה בלתי חוקי בלוד הציב אתגר הנדסי מיוחד בפני מפקחי מינהל מקרקעי ישראל: שופלים, באגרים, קונגו, 4 משאיות ועשרות אנשי מקצוע לקחו חלק בהריסת המבנה, שהוקם כשהוא חולק קיר משותף עם מבנה חוקי

(הדופק הפלילי)

"עובדת עמידר", "פעילה למען קשישים" - או סתם ניצול הזדמנות של דלת פתוחה? כל הדרכים כשרות כדי לעשוק את מעט כספם של אנשים בגיל העמידה, כך הסתבר עם סיום חקירה בפרשת הונאה חמורה בבאר שבע

(הדופק הפוליטי)

ח"כ חרמש במכתב לח"כ אריאל אטיאס, שר הבינוי והשיכון: "הפסק קמפיין עמידר; כל תפקיד הקמפיינים של חברות לאומיות הוא האדרת האגו של העומדים בראשם"

(צפון)

במסגרת תחרות "הבית המטופח בטבריה", הנערכת בשיתוף המחלקה לתרבות הדיור בעיריית טבריה, פרויקט "שיקום שכונות", האגודה לתרבות הדיור וחברת "עמידר", הוזמנו במהלך החודשים האחרונים חברי ועדי הבתים המשותפים בעיר להשתתף בתחרות הפועלת להעלאת המודעות הציבורית לשמירה וטיפוח סביבת המגורים

( מתגייסים למען הקהילה)
ראש עיריית אור עקיבא, שמחה יוסיפוב, מזדהה עם מאבקם של שש משפחות דיירי אתר הקרוונים בעיר. בנוסף למצוקתם הקשה החליטה לאחרונה חברת עמידר לנתקם מזרם החשמל. "החלטתי לעשות מעשה ולבוא ולהתגורר באתר עד שמשרד השיכון יפעל לחסל את אתר הבושה והחרפה הזה. אסור לפגוע בדיירים, הם כבר 18 שנה בקראוונים האלו, בפחונים האלה, הם כבר סבלו מספיק, ובחום הזה, לנתק להם את החשמל?! מאיפה הם לקחו את הכח הזה? מאיפה החוצפה הזאת? "
נוצר ב-21.06.2008 01:06
(דעות)

תרבות המינויים בשירות הציבורי נמצאת בשפל שאף הציניקנים הגדולים לא פיללו לו. אם אתם רוצים לראות חגיגה אמיתית, סעו לקרנבל בברזיל. מובטחת לכם חוויה של פעם בחיים. אבל אם בוער לכם לראות חגיגה של ממש עכשיו, צריך רק לפתוח את העיניים ולהסתכל על קרנבל המינויים בשירות הציבורי.